Seime aptarta kultūros ir švietimo politika žiniasklaidoje (video) (1)

Konferencija-diskusija „Kultūros ir švietimo politika žiniasklaidoje“ | Alkas.lt, O. Posaškovos nuotr.

Konferencija-diskusija „Kultūros ir švietimo politika žiniasklaidoje“ | Alkas.lt, O. Posaškovos nuotr.

Gegužės 8 d. Lietuvos Respublikos Seime vyko konferencija-diskusija „Kultūros ir švietimo politika žiniasklaidoje“. Konferencijoje buvo aptarta valstybės kultūros ir švietimo politika žiniasklaidoje, šios politikos ateities gairės. Diskusijoje dalyvavo Seimo Kultūros ir Švietimo ir mokslo komitetų atstovai, kultūros, meno ir mokslo organizacijų nariai, kultūros ir meno leidinių, kitos žiniasklaidos atstovai, prodiuseriai ir redaktoriai.

Šią konferenciją-diskusiją surengė kultūrą ir šviečiamuosus projektus žiniasklaidoje remiantis Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas (SRTF), kurio veiklai šiemet sukanka 20 metų.

Seimo švietimo ir kultūros komiteto pirmininko Ramūno Karbauskio vardu konferencijos dalyvius pasveikino ir įvadinį žodį tarė Seimo Švietimo ir mokslo komiteto pirmininkas akademikas Eugenijus Jovaiša. Apžvalginį pranešimą apie SRTF veiklą perskaitė fondo direktorius Gintaras Songaila.

Konferencijos dalyviai aptarė Kultūros ir švietimo plėtros žiniasklaidoje gaires, paramos gavėjų pastabas pagal kiekvieną programą, vyko fondo dalininkų atstovų diskusija, pasisakė ir patys paramos gavėjai.

Konferencijos vardu buvo priimtos SRTF indėlio į kultūros ir švietimo plėtrą gaires ir siūlymai fondo veiklai tobulinti. Nuspręsta reikalauti susitikimo su atsakingais Vyriausybės ir Seimo pareigūnais dėl konferencijos teikiamų gairių ir pasiūlymų įgyvendinimo.

Žiūrėkite spaudos konferencijos tiesioginės transliacijos vaizdo įrašą:

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė, Žiniasklaida | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: