R. Karbauskis teigia, kad G. Kėvišo galimybės likti poste labai mažos (2)

Ramūnas Karbauskis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Ramūnas Karbauskis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Seimo Valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos seniūnas Seimo kultūros komiteto pirmininkas Ramūnas Karbauskis  padėtį dėl Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro (LNOBT) generalinio direktoriaus Gintauto Kėvišo apsisprendimo nesitraukti iš pareigų pavadino skandalinga. R. Karbauskio teigimu,  G. Kėvišo perspektyvos išlikti poste yra labai labai mažos.

„Situacija skandalinga, vadovas daro meškos paslaugą ir savo vadovaujamai įstaigai, ir visų kultūros įstaigų vadovų įvaizdžiui. Ir aš manau, kad tie sprendimai, kurie bus priimti artimiausiu metu įstatymų pakeitimuose, sutvarkant bendrą sistemą, jie leis išvengti tokių situacijų ateityje, kada vykdomi konkursai anksčiau laiko“, – sakė R. Karbauskis.

Jo teigimu, šis klausimas bus sprendžiamas teisiniu keliu, nes kitos išeities nėra.

Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro (LNOBT) generalinis direktorius Gintautas Kėvišas apsisprendė ir toliau eiti šias pareigas. Apie tai jis skelbia šios dienos „Lietuvos ryte“ spausdinamame užsakomajame straipsnyje.

G. Kėvišas pareiškė, kad artimiausiu metu imsis teisinių priemonių savo teisėms apginti ir įrodys, kad nėra padaręs pažeidimų, kuriais yra kaltinamas.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .

2 komentarai

  1. dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

    Kaltas jaučiasi teisiu. Ponas R.Karbauskis irgi yra kaltas, nes Seime atsirado pagal antikonstitucinį Seimo rinkimų įstatymą ir dabar atsimušinėja TYLA, kaip ir visi jo rėmėjai ir oponentai Seime. Gal tyla ir gera byla, kai esi labai labai kaltas? Tokiu yra Seimas. Tai gėdinga įstaiga, beje kaip ir kitos. Lietuva yra užvaldyta antikonstitucinių jėgų. Okupacija tęsiasi. Visai nerekomenduoju skaityti 2017-3-11 straipsnio “Okupuota nepriklausomybė”.

  2. Jonai, išvis gal ir Lietuva nebekonstituciška? Gėdinga ir visa Lietuva? Nes pagal Tave ne taip susikūrė? Jeigu okupacija tęsiasi, tai kur tie mielieji tankai dingo nuo TV bokšto? Gražinti juos…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: