„Pokalbiai su Audriu Antanaičiu“: Neužželiantys Nepriklausomybės takai (video) (3)

Algimantas Petrauskas, Audrys Antanaitis, Vida Kniūraitė | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Algimantas Petrauskas, Audrys Antanaitis, Vida Kniūraitė | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Medardo Čoboto Trečiojo amžiaus universiteto pensininkai – neramios „dūšelės“. Kaip ir turi būti iš tikrųjų! Beveik pusmetį jie keliavo po Lietuvą Vasario 16-osios Akto signatarų keliais, siekdami ne tik pažinti, pažindinti, parodyti, bet ir ateities kartoms perduoti žinią apie 1918 metų ir vėlesnių Lietuvos žmonių kartų žygius ir darbus Tėvynės labui.

Šis sumanymas ir jo vykdymas išjudino universiteto klausytojus. Suteikė prasmės kasdienybei. Įkvėpė siekti tikslo. Priminė, kad Lietuvoje sau darbo „vardan tos“ ir šiandien gali rasti kiekvienas.

Apie tai Audrys Antanaitis ir kalbina Medardo Čoboto Trečiojo amžiaus universiteto Istorijos fakulteto dekanę doc. Vidą Kniūraitę, projekto „Vasario 16-osios Akto signatarų keliais“ sumanytoją ir koordinatorių Algimantą Petrauską bei projekto vadovę Reginą Dovidavičiūtę.

Kategorijos: Alko radijas, Pokalbiai su Audriu Antanaičiu, Vaizdai ir garsai, Visi įrašai, Žmonės | Žymos: , , , , , , , , , .

3 komentarai

 1. Irena:

  Nuostabu, kad atsiranda tokiu entuziastu, kaip R.Dovidaviciute, kurie negaili energijos ir pastangu issaugoti musu tautos istorija ir palikima.

 2. Valerija Golleryte:

  Atliktas didelis ir labai naudingas darbas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti.
  Linkiu tai šauniai komandai toliau tęsti labai sėkmingai pradėtą darbą ir įtraukti daugiau pagalbininkų ir savanorių.

 3. Viktorija:

  Taip tikrai buvo puikus projektas, tiek daug įdomaus sužinojome apie vasario 16- osios akto signatarus. Nepaprastai
  smagu buvo pakeliauti jų gimtomis vietomis ir aplankyti kapinėse. Taip ir norėtųsi perduoti dabartiniams parlamentarams kaip reikia mylėti tėvynę ir dėl jos aukotis.
  Labai būtų malonu jei projektas būtų pratęstas ir dar galėtume aplankyti tų signatarų gimtas vietas, kurių šiemet nespėjome.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *