Paskelbtas nuosprendis Laimos Bloznelytės-Plėšnienės byloje (nuotraukos) (13)

Alkas.lt, A.Sartanavičiaus nuotr.

Alkas.lt, A.Sartanavičiaus nuotr.

Rugsėjo 3-iąją 10 val. Vilniaus apylinkės teismo bylą nagrinėjusi teisėja Danutė  Mickevičienė paskelbė savo sprendimą Laimos Bloznelytės-Plėšnienės baudžiamojoje byloje.

Teismas skyrė 3700 eurų baudą ir iš dalies patenkino nukentėjusiųjų civilinius ieškinius – Aldonai Ūsienei, Aleksandrui Ūsui, Guodai Sakalinskaitei-Ūsienei, Stasiui Stankūnui ir Tatjanai Stankūnienei L. Bloznelytė-Plėšnienė turės sumokėti po 3000 eurų neturtinės žalos, o Laimutei Stankūnaitei – 10 000 eurų, bei 2 300 eurų advokato išlaidų.

Nuosprendį dar galima apskųsti aukštesnės instancijos teismui.

Gydytoja L. Plėšnienė 2012 metais, netrukus po to, kai Deimantė Kedytė buvo prievarta išnešta iš senelių namų, televizijos laidoje papasakojo apie 2010-aisiais jos kabinete apsilankiusius Andrių Ūsą, dvi moteris ir mergaitę. Pasak medikės, jie atėjo iš anksto neužsiregistravę, kabinete elgėsi labai keistai ir įžūliai. A. Ūsas prie abiejų moterų ir mergaitės išsitraukęs savo lyties organą ir liepęs pašalinti nuo jo didelę vyndėmę. L. Plėšnienei atsisakius tai daryti, ją užsipuolusi vyresnė moteris, kuri paprašiusi apžiūrėti ir mergaitę, tačiau išsigandusi mergaitė nesileidusi apžiūrima. Jaunesnioji moteris gydytojai pasakiusi, kad jie esą iš Garliavos.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , .

13 komentarų

 1. pensininkas:

  Kiek supratau, viso 21000 EUR, arba 72508,8 litų. Moralinis smurtas tęsiasi. Kas imsis ginti neteisėtai apkaltintus asmenis, kaip kad gynėme FNTT vadovus Giržadą ir Gailių ir kt. mitingais už teisingumą. Tuomet iniciatyvos ėmėsi signatarai Ozolas ir Genzelis, Medalinskas, Kuolys, Nakas ir seimo narys Puteikis.

 2. Kemblys:

  Reikėtų palaikyti Laimą Bloznelytę-Plėšnienę, jei nuosprendžio neskųs, gal ‘alkas’ paskelbtų jos sąskaitą – pervestume, kas kiek galime.

 3. Bryzas:

  Buvo gražu pamatyti, kaip visų TV kamerų akivaizdoje Profesorė atsisakė atsakinėti į “žurnalistų” klausimus ir pasiūlė jiems paieškoti kito būdo užsidirbti.

 4. dr.Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

  Teismo sprendimas gali nustebinti tik nesuprantanti! Profesore Bloznelyte atskleide kliento paslapti viesai ir yra kalta, kai nuslepiama, atmetama pagrindine aplinkybe, pati svarbiausioji aplinkybe! O toji aplinkybe yra ta, kad profesore Bloznelyte tuo savo tikru paliudijimu sieke apginti, issaugoti nekalta ir labai nuskriausta Klonio mergaite! O mazo nuskriausto vaiko gelbejimas yra pati SVENCIAUSIA gydytojo pareiga, kiekvieno zmogaus pareiga ir todel ivertinus sita aplinkybe…. kaltas tampa NEKALTU, kaltas tampa didvyriu. Viska apsprendzia APLINKYBES. Gi Lietuvos teismai ATMETA aplinkybes ir nieko negali tikro ir teisingo nuspresti. Tai kaip daugybe kartu esu rases is asmenines 20 civiliniu bylu patirties pries Vytauto Didziojo universiteta, kuriose sudalyvavo apie 100 teiseju is kokiu 750. Tai ta mano isvada senai yra tokia: Lietuvos teismai uz Lietuvos valstybes biudzeto pinigus naikina Lietuvoje TEISINGUMA! Tai cia dar vienas atvejis irodantis mano senai padaryta isvada. TIESA Lietuvoje labai brangiai baudziama, ne vien eurais, bet ir gyvybemis. Kadangi tai tesiasi jau ilga laika ir ivertinus kitas aplinkybes visgi galima suformuluoti isvada: Lietuva valdo koloborantai, vagys, banditai ir dvasiniai iskrypeliai. Tiek to, cia nelabai ka pakeisi, nes toksai pusiau sarasiniu rinkimu istatymo rezultatas prie kurio prisideda visos seimines partijos pavirsdamos i nusikalteliu gaujas…
  Tuo paciu priminsiu, kad Lietuvos valdzia dar neivertino kitos Lietuvos didvyres Andzelikos Vezbaviciutes, kuri tada kovo 12 diena atreme banditu ataka ir tam momentui isgelbejo Klonio mergaite. Tai buvo vienintele Lietuvos valdzios atstove, kuri pasielge pagal istatyma, pagal prota ir sazine, buvo tuo zmogumi, kuriuo ir turetu buti tokias pareigas uzimanti. Visi likusieji valdzios atstovai…. pasirinko bantitu, isgamu ir nieksu puse. Todel vienintele atlikusia savo pareigas banditu apsuptyje Anzelika Vezbaviciute laikau Lietuvos didvyre aiskiai suprasdamas, kad Lietuvos valdzia yra nepajegi to suprasti ir ivertinti! O juk ji pasake labai paprastus zodzius….. iseikite….. iseikite…. ir sie paprasti zodziai esant tam tikroms aplinkybems padaro zmogu didvyriu. Stai kodel yra taip svarbu ivertinti aplinkybes! Aplinkybes gali padaryti zmogu ir didvyriu ir zmogzudziu! O Lietuvos teismai ATMETA pacias svarbiausias aplinkybes.
  Gale pridesiu asmenini sauksma: Ei ten, vagys is VDU, kada grazinsite tai ka isplese duris PAVOGETE, uz 33000Lt ko gero jau 12-14 metu senumo kainomis. Sarasas yra Kauno Centro policijos komisariate.

 5. lietuvis:

  slykstu darosi paziurejus i teisesaugos darbus

 6. Regina:

  Iš anksto buvo visiems žinoma, kuo baigsis šis “teismas”. susidorojimas be jokių skrupulų….Tai savotiškai parodoma: Va, kaip bus visiems, išdrįstantiems pasakyti TIESĄ…

 7. Dalija:

  Netikiu, kad gydytoja melavo.Kam jai meluoti? koks tikslas? Nesuprantu už ką bauda gydytojai.Už teisybę?Baudą reikia duoti už melą, o ne už teisybę.Čia ir 5 metų vaikui aišku

 8. skaitytojas:

  Manau, kad į šį pedofilų šau reikėtų teisinei atsakomybei patraukti ir žurnalistę Rūtą Janutienę. Nes ji siekdama sensacijos pakišo sumaketuotą medžiagą taip, kad dabar yra atrastas atpirkimo ir pasipelnimo žmogus, kuris viską užglaistyti kas tik susiję su pedofilijos byla ir dar jiems sumokės. Kyla klausimas. Gal R. Janutienė už pedofilus?
  Keista, kaip toks tvirtai nuaugęs vyras kaip A. Ūsas keistomis aplinkybėmis nuskęsta baloje…
  O mūsų teisėsauga teisi tiems kurie gerai moka, nes jų atlyginimai mažesni nei gydytojo ar slaugytojos.

 9. Atgalinis pranešimas: D. Stancikas. Du teisingumai | Alkas.lt

 10. Ruta:

  Aišku, aplinkybės sudėtingos ir negreit sužinosime, kaip ten viskas buvo iš tikrųjų su ta mergaite. Neginu pedofilų, bet mano nuomone, ir gydytoja Bloznelytė nepėsčia, norėjo užsidirbti “balų”, būti matoma, išgarsėti. Tai matyti iš jos veido. Kažin ar kas benorės pas ją gydytis, jei nemoka laikyti paciento paslapties, o skuba išeiti į eterį su visomis paslaptimis, koks tas pacientas bebūtų. Kažkaip nužmogėjo ir gydytojai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: