Tautininkai perspėjo Lietuvos gėjų vadovą dėl valstybės istorinių simbolių niekinimo (7)

Darius ir Girėnas

Darius ir Girėnas

Reaguodama į viešas Lietuvos gėjų vadovo Vladimiro Simonko pašaipas viešai susiejant dešimties litų banknote vaizduojamus Darių ir Girėną su homoseksualia orientacija Tautininkų sąjunga (TS) išplatino pareiškimą kuriame perspėjo, nesitaikstysianti su Lietuvos valstybės istorinių simbolių niekinimu.

„Po to, kai pilietis V.Simonko, LGBT organizacijos aktyvistas, viešai susiejo dešimties litų banknote esantį lakūnų Dariaus ir Girėno atvaizdą su homoseksualia orientacija, ir kai Seimo narys Algirdas Patackas šį veikėją įspėjo, kad liautųsi tyčiojęsis iš Lietuvos didvyrių, pastarasis ir toliau tęsia pasipiktinimą keliančias provokacijas.Jis net apkaltino Seimo narį Algirdą Patacką „grasinimu nužudyti“, – rašoma sausio 22 d. išplatintame TS pareiškime.

TS įspėjo V. Simonko ir jo atstovaujamą organizaciją, kad nesitaikstys su Lietuvos valstybės istorinių simbolių niekinimu. „LGBT organizacija savo finansiniams rėmėjams Europos Sąjungos erdvėje pateikia, esą ji labai rūpinasi tolerancijos homoseksualiems asmenims skatinimu. Tačiau tokia piliečio V.Simonko vieša akcija negali būti įvardinta kaip nors kitaip, o tik sąmoningu pasipiktinimo ar net neapykantos kurstymu. Tai dar kartą įrodo, jog ši organizacija tesiekia provokacijų, kad vėliau turėtų pagrindą veidmainiškai skųstis ir prašyti iš įvairių institucijų pinigų savo vadinamajai veiklai finansuoti“, – rašoma TS pareiškime.

Tautininkai prašo visuomenę nepasiduoti V.Simonko ir jo atstovaujamos organizacijos provokacijoms. O žiniasklaidą ir valstybės institucijas ragina „griežtai atsiriboti nuo tautai ir valstybei žalingos LGBT veiklos“ netapatinant teisėtos piliečio teisės į gyvenimo privatumą su šios organizacijos nepagarbą Lietuvai demonstruojančiais veiksmais.

TS pirmininkas Julius Panka sako: „Žmonės turi suprasti, kad patyčių kultūra ir jos sąmoningas skatinimas veda prie susipriešinimo, neapykantos, žudynių ir savižudybių. Pradžioje pradedami niekinti šventi dalykai – Dievas, religija, kultūra, tauta, didivyriai, šeima. kai iš visko išsityčiojama ir nelieka nieko švento, pradedama tyčiotis iš viso kito. Nes jau nėra jokios moralės, nėra stabdžių. Taip žmonės tampa gyvuliais“.

Pasak į Vilniaus mero postą kandidatuojančio TS lyderio LGL jau seniai tyčiojasi iš šeimos sąvokos o dabar pradeda tyčiotis iš didvyriško Dariaus ir Girėno tragiškai pasibaigusio žygdarbio.

„Norėčiau įspėti šią neapykantą ir patyčias kurstančią organizaciją, kad yra dalykų iš kurių negalima tyčiotis, yra dalykų, kurie bus ginami tol, kol gyva lietuvių Tauta. Tikrai atsiras jėgų apginti tai, kas mums šventa nuo purvinų provokatorių kėslų“, – perspėja J. Panka.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .

7 komentarai

 1. Arūnas:

  Kitos partijos tyli, nes jų vadovybėse yra nemažai gėjams palankių politikų, o tie, kurie norėtų prabilti, vengia trinties partijoje. Perspėti Simonko yra beprasmiška, nes jį, pasak poetės, “budriai saugo milžino jėga”. Reikėtų paskatinti ir paremti Dariaus provaikaitį, kad inicijuotų teisminį procesą dėl prosenelio niekinimo.

 2. Linas:

  Tautininkai vienintelė politinė jėga Lietuvoje, viešai pasisakantys prieš homoseskualų propagandą ir jų žalingą veiklą.

 3. Ona Voveriene:

  Manau, kad kitos partijos tyli nereaguodamos į bjaurų iššūkį dėl to, kad joms nei tauta, nei Tautos pastangomis atkurta Valstybė, nei jos istorija, nei jos vertybės nerūpi. Svarbiausia jiems jų pačių buvimas politikoje amžinai ir be rūpesčių. O gal čia yra to, ko mes nežinome. Pavyzdžiui, net mūsų tautos ideologas Vladas Putvinskis-Pūtvis rašė, kad Tautos vertybėmis turi rūpintis pati tauta. Taigi, sveikinu dar kartą Algirdą Patacką, budinantį lietuvių kietai įmigusią raudonmiegyje Tautą, o tautininkus ryžtingai imančius Tautos reikalus į savo rankas. Nesvarbu, kad nesate valdžioje. Kelią įveikia tik einantis. Linkiu stiprybės ir kantrybės Jūsų prasmingoje veikloje. Ona Voverienė, Vilnius, 2015.01.22.

 4. dr.Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

  Ponai, sureiksminate iskrypeli, o jis to ir siekia!!! Nepilkite vandens ant jo maluno, nepuskite i jo dudele, argi negalite suprati…. dvasinio iskrypelis vertas pasigailejimo. Beje tokie yra ir Lietuva valdantys koloborantai, vagys, banditai.

 5. Goda:

  Ta Simonko organizacija, neva ginanti homoseksualų išskirtines teises, dirba rusijai. Nes reikia kaip nors pleištą įvaryti tarp Lietuvos ir Vakarų pasaulio, o homoseksualai labai tinkami.

  Ar nekeista, kad didžiausias aktyvistas yra visai ne lietuvių kilmės? Gal laikas Simonko biografiją išstudijuoti? Kodėl jis būtent Lietuvos seksualines mažumas taip gina?

  Ir kodėl būtent homoseksualams turėtų taip rūpėti tyčiotis iš valstybinių simbolių, sukelti kuo didesnį konfliktą? Kam jiems reikia žmonių neapykantos? Jiems to nereikia. Rusijai reikia, kad žmonės asocijuotų Europą su homoseksualizmo diktatūra. O koks Putinas galėtų tame fone išdidžiai atstovauti krikščioniškas vertybes. Ir Simonko organizacija kryptingai to siekia, beje, už tuos pačios Europos pinigus.

  O žmonės turintys homoseksualių polinkių nukentėjo labiausiai. Nes prieš visą tą tautos įžeidinėjimo vajų žmonių požiūris į homoseksualus buvo – užuojauta ir smalsumas, bet dabar yra daug blogiau. Dabar jie tikrai neišdrįs pasiviešinti, o tai reiškia, kad Simonko ir toliau galės jų vardu sakyti ir daryti bet ką, auginti neapykantą toliau. O jie turės slėptis, bus lengvai manipuliuojami ir pažeidžiami tų, kurie juos galės šantažuoti.

 6. arvydas damijonaitis:

  Teisinėje ES erdvėje nesielkim kaip dramblys Petras porceliano parduotuvėje.
  Tęsiant temą apie seksualinių mažumų teises, Lietuvos politikams, visuomenės veikėjams ir pačiai Lietuvos visuomenei svarbu suvokti minėtos teisinės erdvės du pamatinius terminus – “FIZINĖ LYTIS” ir “SOCIALINĖ LYTIS”. Kad būtų aiškiau, pateiksiu pavyzdį, mano šių dienų nuotykį. Stojant į kompiuterinių įgūdžių tobulinimo kursus, man buvo pateikta anketa, kurioje prie klausimo “LYTIS ?” pridėtas komentaras “PASIRINKITE JUMS TINKAMĄ VARIANTĄ”. Piktavaliai anketos kūrėjai ( gal gėjai, lesbietės? ) akivaizdžiai meluoja, nes FIZINĖS LYTIES neįmanoma pasirinkti. Pildant dokumentus būtina nurodyti fizinę lytį, kadangi tai yra vienas iš objektyvių asmens tapatybės parametrų.”SOCIALINĖ LYTIS”- tai Europos tarybos Konvencijos dėl moters teisių apsaugos terminas, kurio nesugebama suvokti užguitoje Lietuvoje ir kuris egzistuoja tik minėtos Konvencijos teisinėje erdvėje. Neraštingi gražuliai teršia Lietuvos įvaizdį, klaidina, naudojasi naivių rinkėjų emocijomis.
  Neįmanoma paneigti fakto, kad terminas ” socialinė lytis” yra ES teisinėje erdvėje. Ir nebūtina tą faktą naudoti propagandoje prieš ES, ko labai siekia Kremliaus spec. tarnybos. Tikiuosi suvokiat, kad pavojinga, nenaudinga lietuviui, varyti prieš ES?
  Savo savastį lietuviai galės išsaugoti tik ES , kitaip – pradedat tarnauti Kremliaus spec. tarnyboms, “akredituotoms” Lietuvoje įvairiuose pavidaluose. Politikas turi suvokti paprastą dalyką – “socialinė lytis” yra tik teisinės erdvės, ginančios įvairių žmonių teises, terminas. Nesuprasti šito neturit teisės – kitaip tapsit pagonimi, laukiniu, antrarūšiu kremliniu ruskiu – zombiu…Neracionalu nesuvokti termino “socialinė lytis” paskirties. Šis terminas galioja tik žmogaus teisių apsaugos teisinėje erdvėje. Prie ko čia Simonko? Simonko, akivaizdu, klastingai naudojasi mūsų, lietuvių neišprusimu. Vulgarūs populistai gražuliai, nesuvokdami termino „socialinė lytis“ paskirties, faktiškai padeda suktis propagandiniam gėjų malūnui…
  Pagarbiai Arvydas Damijonaitis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: