Išleista pirmoji vaikiška knyga apie M. K. Čiurlionį (0)

VIRSELIS-isejau-su-ciurlioniu (3)Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus, pradėdamas švęsti jubiliejinius M. K. Čiurlionio metus, kitą ketvirtadienį, sausio 15 dieną, kviečia į knygos vaikams „Išėjau su Čiurlioniu. Tuoj grįšiu“ pristatymą.

Tai – pirmoji Lietuvoje knyga vaikams apie M. K. Čiurlionį ir pirmoji muziejaus Mažųjų bibliotekos knygelė, kviečianti vaikus ir tėvelius trumpam iškeliauti į Čiurlionio kūrybos pasaulį, pilną netikėtumų ir jaudinančių atradimų. Ji skirta šilčiausiai buvimo drauge valandėlei, kai, vartydami ir skaitydami, padėdami vieni kitiems, galime atrasti daug mažų stebuklų, besislepiančių knygos puslapiuose. Galime ne tik skaityti, bet ir tyrinėti.

Visi – dideli ir maži – atvykę į knygos gimtadienį sužinos, kodėl buvo sukurta ši knyga ir kaip gimė originalios jos iliustracijos. Mokysimės žiūrėti ir pamatyti. O kad įspūdžiai atgytų mažutėse rankytėse, šį vakarą veiks „Vilkyšiaus dirbtuvės“, kuriose galima bus jums patikusį personažą apgyvendinti savo kūrinyje.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Literatūra, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: