Lietuvos Respublikos prezidento pirmojo rinkimų rato rezultatai (54)

kandidatai-i-orezidentus-vrk.lt-nuotr.-K100Gegužės 11 d. 20 val. pasibaigus balsavimui pirmajame Lietuvos Respublikos prezidento rinkimų rate  Vyriausios Rinkimų Komisija (VRK) pradėjo skelbti pirmuosius balsavimo rezultatus.

Pranešama, kad rinkimuose dalyvavo  daugiau nei 50 procentų rinkėjų. Pateikiame lentelę, kurioje galite matyti nuolat atnaujinamus duomenis:

Apylinkių skaičius – 2004 (duomenys iš 2004 apylinkių, kurių rinkėjai sudaro 100% visų Lietuvos Respublikos rinkėjų sąrašuose įrašytų rinkėjų).

Kandidatas Duomenis perdavusiose rinkimų apylinkėse paduotų balsų skaičius
apylinkėse paštu iš viso proc. nuo dalyvavusių rinkėjų proc. nuo
rinkėjų
Dalia GRYBAUSKAITĖ 531106 80187 611293 45,89% 23,93%
Zigmantas BALČYTIS 158822 22733 181555 13,63% 7,11%
Artūras PAULAUSKAS 140116 19942 160058 12,02% 6,27%
Naglis PUTEIKIS 114474 9742 124216 9,33% 4,86%
Valdemar TOMAŠEVSKI 98645 10982 109627 8,23% 4,29%
Artūras ZUOKAS 62786 6767 69553 5,22% 2,72%
Bronis ROPĖ 48808 6427 55235 4,15% 2,16%
Negaliojantys biuleteniai 0 0 20445 1,53% 0,80%
Rinkimuose nedalyvavo 0 0 1222550 0,00% 47,86%
Iš viso 1154757 156780 2554532 100.00% 100.00%

Respublikos Prezidentas nėra išrinktas.

Daugiausiai balsų gavo kandidatai: Zigmantas BALČYTIS, Dalia GRYBAUSKAITĖ.
Bus rengiamas pakartotinis balsavimas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , .

54 komentarai

 1. Briuselis - mūsų vairininkas:

  Visi už draugę Dalia! Uraaaaaa!

  • jo:

   norėtum, kad dar ir Varšuva ir Maskva būtų mūsų vairininkas? Alke įsiveisęs Vaišviliukas amsėdamas, kad gaisrinės vairuotojas buvo baisus nkvd-istas, gal prisiamsės iki tikro kgb sūnelio? Ar tai iš kvailumo, ar sąmoningai dirbama tiems? O gal norite kirkilinio beveidžio socialdemokrato? Tas visada pasiryžęs ne tik Briuseliui, bet ir maskvai ir varšuvai pasitarnauti. Jeigu nebus kam vetuoti lenkų kalbos įteisinimo – lietuvių kalbos išstūmimo įstatymo, tada Alko publika džiaugsis?

 2. aptverta spygliuota viela, Lietuva būtų panaši į koncentracijos stovyklą:

  Prezidento rinkimai dar kartą patvirtino, kad
  donkichotiška kova su bolševikine kelių partijų gauja yra beviltiška.
  „Dėl Lietuvos išlikimo“
  “visų judėjimų telkimuisi ir jungimuisi, išrinktas Nacionalinio susirinkimo organizavimo komitetas.”
  Apie tai va čia
  http://alkas.lt/2014/04/28/kaune-ivyko-konferencija-del-lietuvos-islikimo/
  Veikim kartu dėl Lietuvos, be bolševikinės valdžios.
  98% jėgų – kūrybai,
  2% pajėgų – savigynos karybai.

  • aptverta spygliuota viela, Lietuva būtų panaši į koncentracijos stovyklą:

   Pasikartoju, pamąstymui.
   Jei Kiniją 24 metus būtų valdžiusi “nepakaltinamoji” ir “nepakeičiamoji” bolševikinė kelių seimo partijų gauja, tai iš Kinijos per 24 metus būtų dingusi JAV dydžio bendruomenė arba 6 Anglijų dydžio bendruomenė.
   Meistriškai dirba Lietuvą žudančios bolševikinės gaujos. Taip?

 3. aptverta spygliuota viela, Lietuva būtų panaši į koncentracijos stovyklą:

  “Valstybę kuria Tauta”
  Erikos Drungytės kalba
  va čia
  http://www.youtube.com/watch?list=UU2RM-M1eD91Dd43FTwnkJ-Q&v=Tz37vKP53B0
  Susimąstykim lietuviai

  • Amelija:

   Taip, valstybę tikrai kuria tauta. Ji balsuodama demokratiniuose rinkimuose laisvai ir slaptai nusprendžia, kas bus prezidentas, kas Seimo narys, kas europarlamentaras. Nieko geresnio išsivysčiusios valstybės dar nesugalvojo, tik Rusija “referendumus” Ukrainoje. Norėtųsi tokio valdymo? Rinkimų rezultatai būtent ir atspindi tautos valią. Jie gali patikti, gali nepatikti, bet tai – demokratijos rezultatas.

 4. Liepa:

  Baikit panikuot: gėda, kai vyrai, susiėmę už galvų laksto ir šaukia iš nevilties. Prieš aušrą visada būna sunkiausia.Įžvelkime tuose tragiškuose rinkimuose ką nors gero,- bent jau susiskaičiavom, kiek yra pozityviai mąstančių piliečių.

 5. stai:

  ir paaiskejo staiga, kad laimejo nemenklatura, kad patine situacija valstybeje, kad vel reikalinga tautos sueiga vingio parke

 6. kaunietis:

  Nebukit jūs naivūs. KGB tinklas niekur nedingo, ir žmonės įpainioti tam tinkle irgi niekur nedingo, o dar pridėjus kvailius ir tuos kuriems viskas “dzin”. Gaunasi DG ir ZB balsai. Taip, kad ta aušra dar ilgai neišauš:(

 7. Briuselis - mūsų vairininkas:

  liaudies priešas putineikis liko dugne dugne su kitomis nacionalistinėmis šiukšlėmis, Lietuvos žmonės eidami gerai pramintų keliu pasirinko teisingai, Lietuva – pirmaujanti Europos valstybė ir mes drąsiai žvelgiame į ateitį ir geresnį gyvenimą. Oligarchai bejėgiškai siunta, bet nieko negali padaryti prieš prezidentės ir liaudies vienybę!

  • Kęstutis:

   … eurozoofilų prievartaujamo ožio balsas į dangų neiną…

  • gaudy:

   oligarchai atvirkščiai labai džiaugiasi.Užguita ir užzombinta tautos dalis, tame tarpe ir tu, kaip užhipnuotizuota eina į savižudybę, svarbiausia stumia per prievartą ir kitą dar sveiką tautos dalį. Deja. Pradedu intencyviai galvoti apie evakuaciją iš lietuvos. Lietuvos pavadinimą jau sąmonigai pradedu rašyti iš mažosios. Vistik pritariu tiems kurie ragino boikotuoti rinkimus. Pradedu suvokti, kad jau atėjo tas laikas, kad tik tokiu būdu galima išreikšti savo panieką šitai suniekšiejusiai gaujai tame tarpe ir tau. Kitų prezidento rinkimų nebebus, o ir nebereikia. Paklausit kodėl, todėl, kad tikslai bus jau pasiekti ir todėl, kad eurosąjūzo savivaldybei prezidentas nereialingas. Matyt paskirs von runkelis iš briuselijaus kokį gubernatorių- gauleiterį ar kitą valdytoją tijūną ir tiekos… Na gal dar leis pažaisti ale demokratija iš briuselijaus nurodytų kandidatų pasirenkant pagal grožį.

   • Liepa-gaudy:

    Gaudy, esat toks visai fainas vyriokas, o jau emigruot pakilot. O gal pasiskolinam iš to, kuris turi daug spygliuotos vielos(žmogus čia nuolat reklamuojasi ir reklamuojasi), apsitveriam kokį lopinėlį žemelės kaip tikram rezervate , ką? 😉 Žiūrėkit, kaip izraeliečiai sumaniai susisuko – iš Palestinos tik rėželiai, ruoželiai ir šniūreliai paliko…Iš kur tas pesimizmas pas lietuvius- tik ir tesugebam kaip mantrą kartot: “nieko nebus, nieko nebus..”. Tai kaip gi bus, jei nieko nedarom?

    • gaudy:

     Jūs juokais – aš rimtai. Norit išlikti vyniokit meškeres ir nesvaikit. Visų pirma galvokit apie savo šeimų likimą ir išgyvenimą. Artėja sunkūs laikai. Manau tik laiko klausimas kai čia bus okupacija. O tauta prarado savisaugos jausmą. Tuo viskas ir pasakyta.

     • Kęstutis:

      Jei jau pasiruošęs – tai ir vyniok, net ir nerašinėk… Kodėl rašinėji? Nori, kad tave kas pagailėtų?…

     • Liepa-gaudy:

      Aš visai rimtai, gaudy. Taigi dar turim neparduotos savos lietuviškos žemės. Jeigu emigruosi, tai nebūk skūpikas ir mums nors retkarčiais kokį maisto siuntinuką atsiųsk, nes jei prasidės represijos, tai tikrai sodins. O dar garbingiau būtų, jei kartu su tautiečiais organizuotumėt kokius Tautos gelbėjimo komitetus ar panašiai, – visas milijonas užsieny, o realios pagalbos rankos -pišššš. Matyt, ir Čia, ir Ten vienodai nekokybiški esam. Duok pažadą, gaudy, ir važiuok, jei tikrai nusprendei. Mes, kol gyvi, čia dar pabūsim.

      • gaudy:

       Jumis ne sodins o žudys. taip kad ir tų siuntinukų ar paramos nebus kam siųsti.

       • Liepa-gaudy:

        Na, jei taip sakai,tai žinai.. Žudo per karą, gaudy. O kare tuos, kurie paniką keldavo nudėdavo pirmus. GAILA, kad tamsta jau pasidavei. Aš dar ne. Tai tada pažadėk, kad kartą per metus bent mišias mums užpirksi ir daug žvakių uždegsi, nuoširdžiai pasimelsi. Suprask, viskas kainuoja.;) Prisiek, kad nors tiek pasitarnausi mums- savo tautiečiams- jei daugiau niekuo įsipareigot ir pasitarnaut nenori. Turėk sąžinės ir supratingumo, bo daugiau neprašysiu.

        • gaudy:

         Jūs teisingai paporinot. Aš ir noriu pasakyti, kad tik laiko klausimas kai čia bus okupacija. O pasimelst visada ir prisimint garbės reikalas. Tikslas, kad kuo daugiau išliktų tokių patrijotų kaip tu. Aš nepasidviau. Ir nesiruošiu pasiduoti. Lai karo ugnys geriau mala šituos zombius vistiek jie tiek tik biomasė.

         • Liepa-gaudy:

          Žinot, jei būčiau stipri patriotė, tai gal protesto vardan susideginčiau kaip Tibeto vienuolis ar R.Kalanta. Bet pagyvent dar labiau norisi ;).Plikom rankom tie globalistai kapitalistai tikrai nepaims.Turim ieškot pačių keisčiausių idėjų ir būdų, kaip pasiekt norimą rezultatą ir būti solidarūs. N.Puteikis su komanda nenuleidžia rankų. Aš prisijungsiu ir prisidėsiu kaip tik galėsiu. Nebus lengva, Gaudy, bet eisim tiesiai dangun pas prūsus už kančias.Būkit žmogus, Gaudy, nepanikuokit – priešams tai l.patinka. Gal mūsų tik šimtas tūkstančių, bet už tai kokia kokybė… 😉

         • Šviesulys:

          Ir kur gi jūs bėgsite? Visur ta pati tvarka, tik dekoracijos gražesnės. 🙂

     • mes okupuoti jau ciela desimtmeti:

      kai tokie dalykai dedasi,meskeres vyniotis reikia i Lietuva. tik,,visu pirma”galvodami apie Lietuva,galvojam apie savo seimu islikima ir gyvenima.

    • aptverta spygliuota viela, Lietuva būtų panaši į koncentracijos stovyklą:

     Liepa, spygliuotos vielos reikia tik tiek, kad užtektų aptverti seimą. Tai pasiūlymas iš 78.62.8.18 tvirtovės. Puiku. Reikia mums atsuriboti nuo piktavalių Tautos “tarnų”.

 8. Vytautas iš Šlavėnų kaimo:

  Štai mums pavyzdys, kai nėra VIENYBĖS, nėra TIKRO TROŠKIMO permainoms. Visi pažangūs susivienijimai ir partijos PRIVALĖJO iškelti vieną bendrą kandidatą. Tas bjaurus paveldas “”AŠ”” arba NIEKAS, baigia pražudyti LIETUVĄ kaip valstybę. Jeigu išsikėlė Naglis, reikėjo jam padėti. Juk truko visai nedaug. Negalima eiti į tokius rinkimus be ”režisūros”. Ką sakyti sprendžia einantysis, bet…. KAIP SAKYTI, kiek KARTŲ ir KADA kartoti, kada panaudoti naują tezę, KAIP ir KĄ pasakyti paskutiniu sakiniu!!!!!!!!!. Būtent….paskutinis Naglio pasisakymas, man kaip peiliu į paširdžius. Na kam reikėjo paskutiniu ”koziriu” Kronkaitį mestelėt? Būt pakakę pasakyti (daug maž, bet nuoširdžiai) ….-atsiduodu jūsų valiai. Dėl Lietuvos, dėl Valstybės, dėl Teisingumo joje. Jeigu dar yra tikinčių, kad galime keistis, kad privalome išsaugot valstybingumą, piliečių orumą ir gerbūvio lygį, aš tam pasiruošęs – su JŪSŲ pagalba……..ar panašiai.
  O kokią protingą PIRMĄJĄ PONIĄ būtume turėję. Bet tik vakar ji atsiskleidė. Tai ŽMONA, kuri, bet kurį vyrą galėtų prezidentu padaryti. Kaip Ronaldo Reigeno žmona Nansy įkvėpė būt JAV prezidentu.
  Jeigu prie Naglio būt prisidėję valstiečiai…….
  Ponai INTELEKTUALAI ir INTELIGENTAI. Išsirutuliokit (išsinerkite) iš savų snobiškų, savę pervertinančių dvasinių šarvų. Prabėgs pora metų, vėl rinkimai į Seimą. Kada pradėsite ruoštis? Likus porai mėnesių?
  Ar galutinai leisime save, LIETUVIŠKAI () mąstančius galutinai sumaišyti civilizacijos “””””””vertybėse””””””, su tikslu visiškam išnaikinimui; ir kaip nacijos ir kaip valstybės…….

  • rokas:

   Ne aplink Puteikį, o aplink Vaišvilą reikėjo apsijungt ir padėt, o ne laukt mėnesį, kol patys susitars. Taip belaukiant viskas pakriko, gal dar kas atsitiko ir iš beviltiškumo Vaišvila pasitraukė. Jis geras vyras, geras kandidatas būt buvęs. Labiau tinkamas būt Prezidentu, būt daugiau žmonių pritraukęs, negu Puteikis. Šitam bičui vis dar veido ištinimas nepraeina nuo alkoholizmo- nemalonus tipas.

   • aptverta spygliuota viela, Lietuva būtų panaši į koncentracijos stovyklą:

    Naglis Puteikis krito donkichotiškoje kovoje ir dabar jau nebetinkamas būti smaigaly.
    Gerai, kad Zigmas Vašvila ir nedalyvavo bolševikiniame spektaklyje su vėjo malūnais. Su juom galima puikiai veikti kitaip, telktis į Tautos susirinkimą.

   • Gražina:

    Rokui! Nei gėdos nei sąžinės! Vaišvila puikus žmogus, bet Puteikis tikrai ne blogesnis, ir nerikia čia priminti skaudžių bėdų!
    Tikrai būtų geras prezidentas. Savo nuomonę per debatus dėstė tiksliai ir aiškiai. Nedegė noru parodyti, kad jis geresnis ar protingesnis nei kiti. Kritikavo grybauskaitę kaip ir kiti, kurie rėkė ant jos ir ją žemino. Tik ne Puteikis! Jis pasake ramiai, ką norėjo pasakyti nei vieno neniekindamas. Jis niekam nepataikavo, kaip kiti ir nieko nežadėjo, bet savo programoje įtraukė labai reikšmingus Lietuvai planus.
    Tai kaip galima taip bjauriai rašyti?

 9. grūšia:

  Vienintelis tautinis kandidatas ir buvo D.Grybauskaitė.Tą liudija jos veikla Lietuvos prezidento poste, tai parodė ir debatai, kuriuose buvo kalbama apie lietuvių kalbos statusą. Visi kiti buvo pasiryžę kapituliuoti prieš lenkus, įskaitant ir Puteikį, kuris tik siūlė kapituliuoti vėliau, kai baigsis suirutė Ukrainoje.
  Antrame ture Darbo partijos, lenkų-rusų, ir B.Ropės rinkėjai pasirinks Balčytį. Neaišku kaip pasielgs Puteikio ir Zuoko rinkėjai. tikiuosiu jiems užteks sveiko proto nebalsuoti už brežnevinio raugo asmenį, linkusį išparduoti Lietuvą į kairę ir į dešnę

  • gaudy:

   grūšia, grūšia lip iš grūšios šikinę tau tarkuosim.

  • Gražina:

   Tai jūs nelabai supratote N.Puteikio mintį apie lenkų kalbą. Jis sakė, kad galima diskutuoti, o nesant sutarimui diskusijas atidėti tolimesnei diskusijai. Sprendimą priimti tik tada, kai abi pusės ras išeitį, kuri tenkins ir lietuvius ir lenkus. Tai ne grybauskaitė pasakė, tai N. Puteikis! O GRybauskaitė sakė, kad reikia laukti KT teismo nurodymo klausimą spręsti kalbininkams.

  • pušis:

   Grūšia, jei jau skiedalioji apie Grybauskaitės nuopelnus Lietuvai, tai kalbėk argumentuotai, kada ir ką konkrečiai gero padarė valstybei ir tautai. Be demagogijos. Nelaikyk kitų kvailesniais už save.

 10. LosAngeles:

  Kas liko? Neaiskios pakraipos ponia ir vaiku tvirkintoju remejas… Pasirinkimas ne koks. Labai gaila, bet panasu artimiausiu metu nelabai kas keisis

 11. ruoškimės savivaldos rinkimams:

  Na įvyko, kaip įvyko. Naglis pasirodė neprastai, net Laučius “pastebėjo”, o kitais metais vyks labai svarbūs savivaldos rinkimai. Tad reikia vienytis, ir dirbti atsiraitojus rankoves. Niekur mes nesidėsime, visi neemigruosime, turime likti savo Tėvynėje ir kovoti. Svarbiausia nepasiduoti depresijoms ir ieškoti bendraminčių. Kova bus arši ar prezidentu bus vienas, ar kita. Abu iš to paties lizdo. Baisiausia dėl žemių išpardavinėjimo ir dėl lietuvių kalbos išdavystės, o visa kita galima iškęsti. Tėvai sibirus iškentėjo, o mes turėsime balčyčius ir grybauskaites iškentėti

 12. Kažin:

  Manau, kad tarp Puteikio ir Ropės mažai bendro. Panašiau, kad iš to paties katilo balsus sėmė Puteikis su Paulausku. Taigi, jeigu Puteikis būtų nedalyvavęs, didžiumą tų protesto balsų prieš Grybauskaitės valdymą būtų gavęs Paulauskas. Tokiu atveju Baltyčiui tam, kad galėtų nurungti Paulauską būtų prireikę apie 20 % balsų, o tiek „ištraukti“ vargu ar būtų pavykę.
  Tad Grybauskaitei būtų tekę rungtis su Paulausku ir labai galimas daiktas, kad tokiu atveju į Prezidento kėdę būtų atsisėdęs Paulauskas. Be abejonės Grybauskaitė „akistatos“ su Paulausku labiausiai ir vengė.
  Dabar dainelė jau sudainuota, kadangi Balčytis, kaip ir prieš tai Butkevičius, rinkimuose dalyvauja tik dėl akių.
  Tikėtina, kad Paulausko atėjimas visgi būtų sukėlęs šiokį tokį skersvį stovinčioje baloje…

  • Gražina:

   Pradžioj aš galvojau, kad jie turi bendro, bet dabar matau, kad tiek Ropei, tiek žaliesiems labai rūpėjo patiems pasirodyti, bet Lietuva jiems visai nerūpėjo!
   Jei Ropė būtų atsisakęs savo kandidatavimo N.Puteikio naudai, o žalieji rėmę Naglį, šiandien turėtumėm pasirinkimą tarp DG ir Naglio! Naglis būtų puikus prezidentas. Išsilavinęs,aukštos moralės, taktiškas – tikras intelegentas!

   • Kažin:

    Beje, visų tų Jūsų minimų gerųjų savybių pagal mane Naglis nėra viešumoje pademonstravęs. Ar jis jas turi sunku pasakyti. Sprendžiant iš išvaizdos, veido to kaip ir nesimato.
    Visa, ką jis siūlė, tai, kiek prisimenu, yra tik savų susodinimas į tas pačias valdžių kėdes, o jeigu ir siūlė ką valdžioje struktūriškai keisti, tai dažniausiai buvo populizmas, ypač teisine, demokratijos principų išlaikymo prasme.
    Žodžiu jis, kaip ir Grybauskaitė, atrodo, yra rytietiško valdymo tipo asmuo. Be to, nėra aiškūs jo ryšiai su konservatoriais ir t.t. ir t.t..
    Taip, kad tinkantys į prezidentus asmenys šiuose rinkimuose nepasirodė.

 13. Kemblys:

  Kol, kuris nors visuomenės darinys, nepradės kurti rimtos pasaulėžiūros, tol Lietuvoje niekas nesikeis. Negi dar nesuprantate, kad, norint suburti žmones, reikia kurti juos vienijančius saitus. Dabar keli pastrykčioja, pamosuoja vėliavomis, rėžia savo TEISINGAS nuostatas ir… – niekas už juos nebalsuoja. Nenorite dirbti, tik aistras lieti atsiliepimuose.

 14. jungiames:

  Šį vakarą 21 val. 5-oji Naktigonė kitaip. Kviečiame užduoti klausimus puslapio apačioje. Laidos metu klausimus galėsite užduoti susirašinėjimo lange ir paskambinę telefonu: 865986238

  Tema: – Šių dienų įvykių Ukrainoje komentavimas

  – Geopolitinė situacija ir Lietuvos ateities perspektyvos
  ties transl.per http://www.rolandaspaulauskas.lt

 15. ANTISAUGIKLININKAS:

  Už Grybauskaitę nagalima balsuoti pirmiausia todėl, kad ji pasirašė mieste gyvenančių Lietuvos piliečių teises ribojantį “saugiklių” įstatymą.
  Už tokį akibrokštą tauta jai tikrai neatleis! Mes, miestiečiai tapome antrarūšiais piliečiais savo Tėvynėje!!!!!!!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: