Aplinkos ministerija kviečia teikti darbus Česlovo Kudabos premijai (0)

Č.Kudabos atminimo lenta

Č.Kudabos atminimo lenta

Jau nuo šiandien galima teikti darbus Česlovo Kudabos premijai gauti.

Aplinkos ministerijos Česlovo Kudabos premija skiriama kas dveji metai (lyginiais metais) Lietuvos visuomeninėms ir kitoms nevyriausybinėms organizacijoms arba jų nariams, kitiems asmenims už aktyvią ir naudingą visuomeninę veiklą arba reikšmingus darbus aplinkos formavimo ir apsaugos srityje.

Premijos dydis – 8 000 Lt.Pasiūlymai dėl premijos kandidatų Aplinkos ministerijos Visuomenės informavimo skyriui (A. Jakšto g. 4/9, Vilnius, 118 k.) teikiami iki 2014 m. gegužės 1 dienos pridedant:

– informaciją apie organizacijos veiklą arba, jei siūlomas asmuo – trumpą kandidato biografiją;

– leidinius, kitus darbus arba darbų, už  kuriuos siūloma skirti premiją, aprašymus;

– valstybės ar savivaldybės institucijos, visuomeninės ar kitos nevyriausybinės organizacijos rekomendacinį raštą, jei pasiūlymą teikia ne juridinis asmuo.

Premijos kandidatus gali siūlyti valstybės ar savivaldos institucijos, visuomeninės ar kitos nevyriausybinės organizacijos. Premija įteikiama birželio mėnesį, Pasaulinę aplinkos apsaugos dieną.

Česlovo Kudabos premijos laimėtojais yra tapę profesoriai Ričardas Kazlauskas, Algirdas Stanaitis, žurnalistė Dalia Juočerytė, pedagogas Valentinas Padriezas, rašytojai Gediminas Isokas ir Selemonas Paltanavičius.

Daugiau informacijos rasite čia ir telefonu 8 706 63547.

Kategorijos: Kultūra, Kultūros politika, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: