Tautininkai lankėsi Kijevo Maidane (nuotraukos) (14)

G. Songaila Maidano štabe | LTS nuotr.

G. Songaila Maidano štabe | LTS nuotr.

Vakar, gruodžio 12 d., Tautininkų sąjungos atstovai (Tautininkų sąjungos Tarybos narys ir Strateginio komiteto pirmininkas Gintaras Songaila) kartu su latvių tautininkais (Nacionalinio susivienijimo „Viską Latvijai“ atstovas, Saeimos narys Janis Dombrava), baltarusiais (partijos „Svoboda“ atstovas Sergejus Visockis) ir kitais patriotais grįžo iš ukrainiečių taikaus sukilimo Kijevo Maidane prieš jų korumpuotą valdžią ir Kremliaus diktatą.

Maidane buvo susirinkę šimtai tūkstančių žmonių, vėliavų jūra, palapinės, barikados, lauko virtuvės – lietuvių, latvių ir baltarusių tautininkai kalbėjo nuo scenos susirinkusiems žmonėms, vaišinosi lašiniais, arbata. Įvyko ir susitikimas su lietuvių tautininkus pakvietusios partijos – Ukrainos nacionalistų kongreso – vadovais. Tautininkai viešėjo sukilimo štabe, kalbėjo spaudos konferencijoje, davė interviu televizijoms, fotografavosi prie buvusio Lenino paminklo…

Kategorijos: Naujienos, Pilietinė visuomenė, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .

14 komentarų

 1. R-akb:

  O ar nevertėjo ponui gintarui su mūsų trispalve oficialiai rodytis (/)
  Aplinkiniai matytu Lietuvos piliečių poziciją, tuo ūpą/moralinę dvasią ukrainiečiams pakeldami.

 2. Nepolitikas:

  Nežinau kieno, bet yra tokia patarlė: „ Pasakyk kas tavo draugai ir aš pasakysiu kas Tu esi“. Dabar 100% esu įsitikinęs, kad „žemė ir valstybė“ yra gerai paruošta politine akcija – „tautininkams“ gauti rinkėjų balsu. Mažai to, kad jie realiai nenori atgauti savo valstybę iš ES, tai jie dar aktyviai prisideda prie kitos valstybes kolonizavimo, uždirba sau ES palankumą. Manau tai supras ir įvertins tikri nacionalistai.

 3. tampax'as:

  ir vėl tas Linkevičius išlenbda su savo burbulais, nesiderinančiais prie Ukrainos opozicijos ir Briuselio nuotaikų: “В свою очередь министр иностранных дел Литвы Линас Линкявичус подтвердил, что, по его сведениям, ни одно из 14 соглашений, подписанных в Москве, не противоречит планам Украины по сближению с ЕС.”. (iš Newsru.com). Ką tai reiškia? Paploim Putinui ir Janukovyčiui? Šalin Maidaną? O tautininkai su Julium priešaky – varykit toliau į tautiškumą… Kito kelio tarp URM prisitaikėlių nėra

 4. medus:

  Manykit kaip norit, bet kai partija, pasisakanti prieš globalistinę vergovę, važiuoja palaikyti globalistų finansuojamos akcijos, kad kita tauta atsiklauptų prieš svetimus ponus, kyla daug klausimų. Nepretenduoju į didelį politikos išmanymą, tačiau šis klausimas yra labai paprastas, o nutylėjimu aiškus atsakymas – labai nuviliantis. Tautos referendumo klausimo baigtis tokioje šviesoje atrodo graudžiai.

  • bjaurus kiršintojas songaila:

   Ką jis ten veikia svetimoje valstybėje. Kvietė jį ten valdžia ar ką? Ko jis kelia neramumus, kiršina ukrainos piliečius. Ir be jo Ukraina žinos kaip spręsti konfliktą.

  • MiKas:

   Pritariu. Tauta stumiama į savižudybę, kurstant vietinius, iš tiesų, neesminius prieštaravimus, svetimo geopolitinio lošimo vardan.
   Dalyvauti šioje provokacijoje – nusikaltimas.
   Reikia efektyviai kovoti čia, Lietuvoje, su sava politine oligarchija ir liberastiniu-globalistiniu nutautinimu, ir tuo rodyti pavyzdį ukrainiečiams!

 5. Getas:

  Tautinykai randasi ir plečiasi visose ES valstybėse, kad pakeisti ES, kad ji taptų tautinių valstybių sąjunga, atsisakytų globalistų mums brukamų iškrypimų.

  • ats.: Ghettui:

   Tautinykai randasi ir plečiasi visose ES valstybėse su globalistų palaiminimu, nes apkvailinti mases žmonių “demokratinėje pidarų ES” neliko daugiau būdų. Tam, kad tautiškumo skraiste apsivilkus visas demokratines avis iš naujo atvesti į ES – globalistų sukurtą mums antsnukį, arba kitaip sakant mums brukamų iškrypimų ž–ų sukurtą Sąjungą – vardan žmonių skaičiaus sumažinimo (dabar pagalvok apie save _ jeigu pradėtų nuo tavęs “mažinti”), tautų sumaišymo – imuniteto susilpninimo. To ES laukiamso pasėkmės tokios: tautos praras identitetus, kultūrą, tradicijas, vertybes, – susvetimės – o tada suskaldžius belieka jas valdyti ir daryti ką nori su belyte ir betaute nevieninga žmonių mase.
   Tokios prognozės, mieli Tau-Tau-Tautiečiai.

   pagarbiai,
   ne Landzbergis.

 6. MiKas:

  Labai įdomi, informatyvi, daugiaplanė Ukrainos (ir ne tik) analitika! Rekomenduoju!

  Youtube – кРАмола инфо – Евромайдан. Аналитика от Сергея Разумовского.
  Paskelbta 2013 gruodžio 18d.
  „Интереснейшее интервью (13-12-2013) с ветераном разведки, полковником Сергеем Разумовским. Объективный и жёсткий анализ ситуации как на Украине, так и по СНГ в целом. Информация даётся довольно уникальная, на уровне аналитических отчётов спецслужб.“

 7. Rytis:

  Čia video apie žmogiškumą, iš tikrųjų didelis klausimas, ar jis dar beišliks??
  youtube.com/watch?v=E6nBKcl-tjU

  youtube.com/watch?v=262cJ_LA0h8

 8. Atgalinis pranešimas: Tautininkai kviečia protestuoti prieš Rusijos agresiją Ukrainoje prie Rusijos ambasados | Alkas.lt

 9. Atgalinis pranešimas: Prie Rusijos ambasados įvyko tautininkų piketas prieš Rusijos karą Ukrainoje (nuotraukos, pareiškimas) | Alkas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: