Ministras D.A.Barakauskas pagaliau pakluso teismo sprendimui dėl V.Giržado (15)

Vytautas Giržadas | Alkas.lt nuotr.

Vytautas Giržadas | Alkas.lt nuotr.

Po vakar viešoje erdvėje įsiplieskusio skandalo, Vidaus reikalų ministras Barakauskas ryžosi įvykdyti teismo sprendimą dėl majoro Vytauto Giržado gražinimo į darbą Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyboje (FNTT).

Rugsėjo 18 d. apie 12 val. ministras Dailis Alfonsas Barakauskas pasirašė du įsakymus dėl V.Giržado grąžinimo į darbą.

Pirmuoju įsakymu D.A.Barakauskas neteisėtai atleistam majorui V.Giržadui suteikė teisę dirbti su slapta informacija, antruoju – grąžino jį į FNTT direktoriaus pavaduotojo pareigas.

Šiais sprendimais ministras įvykdė įsiteisėjusią Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo (LVAT) nutartį.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .

15 komentarų

 1. ...:

  yra gerų dalykų šiam pasauly, kaip bežiūrėsi:) ar tai šios istorijos pabaiga? pažiūrėsim.
  o kol kas – sėkmės majorui darbant Lietuvai!

 2. Ar Barakauskas - Barako sugėrovas?:

  Pastarasis nors odų fabrike po stalu nemiegojo…

 3. dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

  Taip kaip as matau pasauli…. tai Oi dar toli iki sio klausimo pabaigos. Ponas Girzadas bus EDAMAS is paskutiniuju, dedamos visos pastangos ji sukompromituoti, parodyti, koks jis prastas darbuotojas….. taigi ponas Girzadas tikrai dar tures problemu…. turi buti labai labai atsargus ir is karto nedelsdamas ruostis kitiems musiams…. Sistema tokiu organiskai NEKENCIA! O dar cia auksciausia partskola apspjauta nuo virsaus iki apacios…. sito frigidiska sterva (kas reiskia nejautrumas kito skausmui) tikrai NEATLEIS.

  • Amelija:

   Kaune kalbama, kad už tokį atvirumą jo gali laukti a. a. V. Pociūno likimas. Visuomenė turėtų tiesiog užversti p. Giržadą faktais pagrįstais pranešimais, teikti parodymus, drąsiai liudyti ikiteisminiuose tyrimuose ir teismo bylose, kad būtų atstatytas teisingumas, bylos – laimėtos, o drąsus pareigūnas įrodytų turintis visuomenės pasitikėjimą.

   • tikras lietuvis:

    Dėl Pociūno nėra jokių garantijų, nes žmona sakė, kad jis nebuvo gėrėjas, o tokiems pasigerti yra ypač pavojinga – tada jie neturi instinktų kaip saugiai nuvairuoti iki lovos tokioje būsenoje, nieko blogo kitam nepadaryti ir pačiam galo negauti.

 4. Mano nuomoneOHO:

  Idomu kas kur labiau paspaude URM?

 5. Mano nuoAtsiprasau:

  OHO mazas pataisymas. Ne URM, bet VRM.

 6. Bartas:

  manau ministeris išsigando Vaicekauskienės. Šita moteris duos 10 sek. ir nepaklusus ministeris gulėtų surakintas. Kaip Puteikis sakė.
  Vyrai , gal šitą moterį , na Vaicekauskienę , renkam Lietuvos Prezidente. O ką?..

  • tikras lietuvis:

   Prezidente negalima, bet laikyti kaip slaptą kortą apsimoka:
   ir violetinius patvarkė, ir kaunietiškus ponus be jokios baimės.

   • tikras lietuvis:

    Geresnio Prezidento kaip Grybauskaitė, manau, neatrasime, todėl neverta dėl to gaišti laiko, o geriau jau jai pareikšti kokias tai pastabas, pageidavimus, pvz., mažiau pasikliauti saugumiečiais – š operatyvininkais, kurie, būk, viską žino, tik nieko įrodyti negali, dėl ko jų net policijoje nelaikytų, o čia valstybę, būk, gina, to net nemokėdami.
    Kad silpni jie, tai puikiai pasimatė tame epizode kaip jie, neturėdami jokių įrodymų, klaidino visuomenęs ir Prezidentę dėl Gailiaus ir Giržado.

 7. tikras lietuvis:

  Prezidentė, kada prikiša tai, jog nepalankūs Giržado poligrafo tyrimo rezultatai lieka, manau, bando užsidengti užpakalį ir dar demonstruoja bobišką supratimą apie teisę, nes poligrafo metodas “tiesai” nustatinėti yra tokio pat lygio kaip virgulė ar kortų išmetimas pas būrėją – kaip reikės, taip ir bus.
  Gaila, kad tokio lygio vadovai tiek nesupranta.
  Bet tai, matyt, yra sietina su lytimi ar kokių nors amerikietiškų filmų persižiūrėjimu, nes jokiam vyrui tokių nesąmonių neprakištum (o gal operatyvininkų mėgstamu šnekėjimu, kad jie viską tikrai žino, tik įrodyti niekaip negali 🙂 , tuomet pasiima tokį fokusą – poligrafą, kad specialiai padarytų reikiamą rezultatą – nutupdytų tą asmenį, kuris, atseit, kažką padarė, tik tie, kurie š operatyvininkų tokius fokusus žino, visada juos pašiepia: koks tas tavo š žinojimas, jei nieko negali įrodyti? 🙂 ) – aš netgi nesupratau jumoro, dėl ko Gailius su Giržadu pasidavė tokiems kvailiems poligrafiniams bandymams? Juk jie yra teisininkai ir puikiai žinojo, kad tai – tas pats, kas persti į butelį: jokio teismo niekada tokiomis nesąmonėmis neįtikintum.

 8. pasirašykite peticiją:

  http://www.peticijos.lt/visos/71415

  Susigrąžinkime valstybę!:

  Lietuvos Respublikos piliečiai – valdžiai

  Lietuvos Respublikos Seimui 2013-09-19, Vilnius
  Lietuvos Respublikos Prezidentei
  Lietuvos Respublikos Vyriausybei

  Siekiant susigrąžinti valstybę Tautai, kviečiame:

  1. Vyriausybę – nedelsiant nutraukti Visagino AE projektą.

  2. Seimą – skubos tvarka:
  – įgyvendinti 2012 m. spalio 14 d. referendumo sprendimą;
  – priimti Seimo sprendimą dėl šiuo metu Lietuvos piliečių siekiamo referendumo dėl mūsų Konstitucijos 9, 47 ir 147 straipsnių pakeitimo;
  – svarstyti prokuratūros įstatymo pakeitimus dėl nepriklausomo prokuroro;
  – sustabdyti Europos Sąjungos teisės viršenybę prieš Lietuvos Respublikos įstatymus įtvirtinančių įstatymų priėmimą ir priimtų galiojimą iki tol, kol dėl jų referendume pasisakys tauta.

  3. Prezidentę Dalią Grybauskaitę – atsistatydinti.
  Faktas, kad Prezidentė neteisėtai nurodinėjo FNTT vadovybei pažeisti įstatymus, nesiderina su Prezidentės užimamomis pareigomis. Tai patvirtino ir teismo sprendimas dėl FNTT vadovo pavaduotojo V. Giržado atleidimo iš darbo ir teisės jam dirbti su slapta informacija atėmimo pripažinimo neteisėtais.
  Tai, kad Prezidentė slepia esminius savo biografijos faktus ir juos nuolat keičia, nepaaiškina savo lojalumo atkurtai Lietuvos valstybei aplinkybių, jai dirbant Vilniaus aukštojoje partinėje mokykloje – nesiderina su vadovavimu valstybei.
  Tai, kad Prezidentė ar jos viešai neatskleidžiami asmenys be Lietuvos valstybės suvereno – Tautos – pritarimo atidavinėja Lietuvos Respublikos suverenitetą Europos Sąjungai, yra Prezidentės priesaikos Lietuvos Respublikai ir jos Tautai sulaužymas, mūsų Konstitucijos pažeidimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: