Pilietinė akcija „Tie-SOS!“ bus tęsiama kitais būdais (nuotraukos, video) (2)

Alkas.lt, G.Brazauskaitės nuotr.

Alkas.lt, G.Brazauskaitės nuotr.

Spalio 17-osios vakarą Vilniaus Simono Daukanto aikštėje susirinkę per 150 piliečių iš degančių žvakučių sudėjo žodį „Tie-SOS!“ ir sugiedojo Vinco Kudirkos Tautišką giesmę.

Taip buvo tradiciškai paminėtas juodasis ketvirtadienis – gegužės 17-ąją Garliavoje valdžios įvykdytas masinio smurto aktas. Taip buvo išreikštas protestas prieš valdžios savivalę, Lietuvos Konstitucijos išniekinimą, šalies konstitucinės santvarkos žlugdymą.

Kartu buvo baigtas ir kasdienis piliečių budėjimas, vykęs S. Daukanto aikštėje net 5 mėnesius. Baigtas nepriklausomybės metais ilgiausiai trukęs piketas, bet ne pilietinė akcija „Tie-SOS!“.

Piliečiai ir toliau atkakliai reikalaus iš savivaliaujančios ir slapukaujančios valdžios tiesos ir teisingumo. Pati akcija bus tęsiama kitais būdais: nuolat S. Daukanto aikštėje bus kreidelėmis rašomas žodis „Tie-SOS!“, kiekvieną savaitės ketvirtadienį – Garliavos antpuolio dieną, 18 val., piliečiai rinksis į aikštę su žvakutėmis, o kiekvieno mėnesio 17-ąją susieis paminėti valdžios smurtavimo dienos.

Nuoširdžiai dėkoju visiems Lietuvos žmonėms, dienų dienomis kartu budėjusiems S. Daukanto aikštėje, visiems, rėmusiems ir remiantiems mūsų pilietinę akciją.

Mes neužmiršim. Mes nesitrauksim.

Likime kartu ir tęskime savo kovą už tiesą, už vaiko, už žmogaus teises, už teisingesnę ir padoresnę Lietuvą.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .

2 komentarai

  1. Marija:

    Kazin, ar galima ka nors pakeisti salyje, kur sostineje atsirado tik 150 zmoniu turinciu sazine? O vis gi daugiau negu 10, gal nereikia prarasti vilties…

  2. Arūnas Rasakevičius:

    Palaukim porinkiminio periodo, nes šiuo metu neaišku kas ir kokiu tikslu…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: