M.Kalnietis. Čipai – pavojus mūsų biologinei laisvei (video) (32)

Čipas | disclose.tv nuotr.Ar įsivaizduojate pasaulį, kuriame visiems žmonėms implantuotos mikroschemos-čipai (arba lustai) kurie seka kiekvieną jūsų judesį, įkvėpimą, kaupia duomenis apie tai ką valgote, ką veikiate, žiūrite ir pan.? Daug kam tai atrodo fantastika, tačiau tai vis labiau artėja link realyb

ės. Jau dabar gyvūnai, drabužiai, įvairūs prietaisai, netgi maistas yra pilni nanočipų. Amerikoje pakankamai nesenai atsirado kelios čipų rūšys, kurios yra pradėtos implantuoti ir žmonėms.

Vienas iš naujausių čipų yra sukurtas korporacijos, kuri vadinasi labai teigiamai „PositiveID“ (į liet. kalbą verčiant – „Teigiamas ID“). Ši korporacija sukurtą čipą pirmiausia išbandė su gyvūnais. Dabar ta pati korporacija, apgavusi gyvūnų augintojus ir įsiūliusi čipą tik dėl „legalių“ bandymų, jį kuria ir žmonėms.

Žmonėms skirtas čipas labai paprastai patenka į kūną, t.y., gali būti suleistas vakcinavimo metu į kraują arba paprasčiausiai įsodinamas po oda. Tai kaip GPS sistema, tačiau galingesnė. Ji gali nusakyti viską apie jus – ką valgote, kur einate, koks jūsų širdies plakimo ritmas, kokius vaistus geriate, su kuo bendraujate, o blogiausia – jis gali pakenkti jūsų sveikatai.

Tiems kuriems kyla klausimas, kaip toks čipas gali pasiekti žmones ir priversti juos jį implantuotis? –  egzistuoja paprastas atsakymas. Šiame etape bus pasitelkiamos įvairios marketingo strategijos ir smegenų plovimo metodai, bus orientuojamasi į tai, į ką žmogus jautriausiai reaguoja – į jo ir jo mylimųjų sveikatą bei saugumą. Nejaugi nenorėtumėte žinoti kur jūsų vaikas eina? Ar jis saugus? Ar jam nieko nenutiko? Ar jis nevartoja alkoholio, nerūko? Nejaugi negražiai skamba, kad šis čipas gali parodyti kuo žmogus  sirgęs ir kiek vaistų išgėrė? Bet po visu tuo, kaip prieš tai minėjau, slypi absoliutus asmens sekimas ir kontroliavimas. Be to, šį čipą kurianti kompanija neskelbia apie tai, kad gyvūnams taikyti čipai, kurie yra analogiški žmonėms skirtiems čipams, gyvūnams sukėlė sunkius vėžinius susirgimus.

Čipas

Čipas

Tačiau tai dar ne pabaiga, visiems gerai žinoma kompanija „Intel“ pradėjo ir žada iki 2020 metų sukurti mikroschemą arba čipą, kuris bus implantuojamas tiesiai į žmogaus smegenis, o jo pagalba žmogus galės valdyti kompiuterį, televizorių, telefoną ir kitą elektroniką vien minties pagalba. Greitai „Intel Inside“ (lietuviškai –  „Intel Viduje“) bus tikrų tikriausia realybė.

Nanočipas, kuris yra mažesnis už 100 nanometrų, gali pasiekti visas organizmo sritis bei dėl savo dydžio netgi įsiskverbti į ląstelę, ir pasiekti ląstelės branduolyje esančią DNR.  Dėl to reiktų labai sunerimti, nes žinoma, jog genetiškai modifikuotas organizmas ne tik įsiskverbia į normalų DNR, tačiau net gali pakeisti informaciją jame, taip sukeldamas dideles sveikatos problemas. Todėl kyla logiškas klausimas, kaip iš tiesų reaguos žmogaus organizmas, įleidus į jį mažą ir svetimą dalelę? Niekas nežino, tačiau vis tiek leidžiama juos implantuoti.

Vienintelis būdas likti neapgautu ir išsaugoti savo biologinę laisvę (nes kas mums daugiau beliko?) yra iš anksto pasiruošti, ir įspėti visus, kad toks dalykas egzistuoja, ir tik laiko klausimas kada jis bus pradėtas masiškai propaguoti. O vėliau, didelė tikimybė, jog gali tekti kovoti prieš priverstinį čipų implantavimą, taip pat kaip prieš ACTA, kad netaptumėme kažkieno užprogramuotais vergais.

RFID čipo reklama susijusi su medicina:

RFID čipo reklama susijusi su vartojimu ir prekyba:

Kategorijos: Akiračiai, Technika ir technologijos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: