Lietuvos radijo laida „Toks gyvenimas“ apie Lietuvos ir Lenkijos santykius (tiesioginė transliacija) (2)

Šiandien birželio 29 d., trečiadienį, 11.03-12.00 val. LRT Radijo laidoje „Toks gyvenimas“ apie Lietuvos -Lenkijos santykius kalbės Lietuvos PEN centro prezidentas rašytojas Herkus Kunčius ir forumo nariai – istorikas Artūras Vasiliauskas ir VDU Istorijos katedros profesorius Egidijus Aleksandravičius.

Kodėl mums svarbūs dragiški santykiai su Lenkija? Kokius stereotipus turime griauti ir kokius naujus tų santykių pagrindus kurti? Kokiais būdais galime siekti tarpusavio supratimo?

112 Lenkijos ir Lietuvos visuomenės veikėjų, mokslininkų, istorikų, kultūros kūrėjų susivienijo į pilietinį forumą, siekdami ne puoselėti pseudopatriotines, ksenofobines praeities versijas, bet kurti pagrindą rimtam, tolerantiškam dabarties dialogui. „Pastaraisiais metais pradėjusį megztis trapų supratimą vis labiau keičia abipusių kaltinimų ir įžeidžių pretenzijų varžybos. Abiems pusėms atstovaujantys vienagirdžiai politikai padarė viską, kad susikalbėjimo galimybę pakeistų nesusikalbėjimo šaltis“, – rašoma kreipimesi.

Laida kartojama birželio 29 d. 21.03 val. Laidos vedėja Jolanta Kryževičienė.

Tiesioginės transliacijos klausykite ČIA.

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: