Alkas.lt kviečia į talką (0)

Sveiki atvykę į Alką. Alkas.lt – tai interneto vartai į Pasaulį per mūsų baltiškosios kultūros ir pasaulėžiūros prizmę. Alkas.lt žvelgs į įvykius Lietuvoje ir Pasaulyje, pateiks svarbiausias naujienas, įvykius, nuomones bei vertinimus kaip jie yra regimi ir jaučiami iš ūsų baltiškų žemių ir baltų kultūros regračio.

Senoji Baltų kultūra ir civilizacija daug kam iki šiol yra baltoji dėmė.

  „Ta baltoji dėmė, kuri atsiveria, tai mes, baltai! O juk tai labai graži, gyvybinga, didžiulė baltų kultūra! Dėl daugelio priežasčių dabar esame „maži“; nelabai ir stengėmės save pristatyti kitiems besidomintiems. /…/ Turim menkus resursus baltų kultūrai skleisti, be to, tebesam gana užsidarę. Reiktų didelių investicijų, bet aišku, kad jų nebus. Ir galim tik žingsnis po žingsnio eiti ta kryptimi…“ (dr. Arnis Radinis Latvijos nacionalinio istorijos muziejaus direktorius).

Alkas.lt telks visas esamas žmonių ir žinių pajėgas bei resursus, sieks populiarinti, puoselėti ir plėtoti baltiškąją kultūrą. Įsivyraujant globalizacijai, į pasaulį žvelgiame europiečio, pasaulio piliečio, vartotojo, emigranto, imigranto, ar dar kokiomis nors nesavomis akimis, o alkas.lt siūlo į viską žvelgti savitu baltišku žvilgsniu. Alkas.lt pasaulį mato ir mąsto per mūsų krašto ir istorijos, kultūros bei pramonės visumą. Mums, gyvenantiems šiame žemės lopinėlyje, pasaulis suteikė savitą regratį ir nepakartojamą istoriją. Turime tai išnaudoti. Alkas.lt sieks tapti plačiais interneto vartais visiems, kas puoselėja baltišką dvasinį ir medžiaginį paveldą. Būsime vartais į pasaulį ir pasaulio vartais į daugelį išbarstytų, specializuotų ir gal mažai kam žinomų interneto svetainių, propaguojančių baltų tautų etninę kultūrą, istoriją, gyvenimo būdą stilių. 

Alkas.lt siekia atkurti užgesintą baltų dvasinės kultūros Amžinąją ugnį. Šį kartą pasinaudosime naujausiomis technologijomis – negęstančio serverio kuriame veiks portalas alkas.lt dėka. Nors baltiškosios kultūros ir pasaulėžiūros naikintojai užgesino Amžinąją ugnį mūsų šventykloje ir iškirto šventus ąžuolynus, bet jie užmiršo, kad ugnį galima atkurti o ąžuolus atsodinti iš gilių.

 Alkas.lt  kviečia vienytis visus neabejingus mūsų etninei kultūrai ir bendram baltiškam paveldui. Esame senosios baltų civilizacijos, besidriekiančios nuo Vyslos iki Okos, paveldėtojai, todėl privalome mąstyti ir planuoti plačiau. Kviečiame vienytis ir eiti baltiškos kultūros ir plačiųjų baltiškų erdvių pažinimo keliu.

Alkas.lt

Kategorijos: Naujienos | Žymos: , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: