A. Martinkus. 1/10 arba Mintys po rinkimų (38)

Alkas.lt nuotr.

Alkas.lt nuotr.

2020 m. rinkimų, į Lietuvos Respublikos Seimą rezultatai turi būti suvokiami daug svarbesnio balsavimo šviesoje.

Turiu omenyje 2014 m. vykusį vadinamąjį Žemės referendumą, kuris buvo ne rutininis kas ketverius metus vykstantis „piliečių laisvos valios išreiškimo“ vaidinimas, o įvykis, pasakęs apie Lietuvos visuomenę daugiau, negu visi kiti nuo 1989 m. vykę balsavimai kartu sudėjus.

Žemės referendumas parodė konformistų (t.y. prisitaikėlių) ir nonkonformistų (t.y. tų, kurie linkę priešintis) santykį Lietuvos visuomenėje. Jis parodė šios visuomenės antisisteminį potencialą.

Šitas potencialas yra apie 300 tūkstančių žmonių. Arba apie 1/10 populiacijos.

Būtent tiek – 300 tūkstančių – parašų, būtinų referendumui surengti, įveikę daugybę Sistemos daromų kliučių, surinko pasišventę idealistai. Tautai reikėjo tik ateiti prie balsadėžių. Ir pareikšti savo valią dėl žemės, kurioje ši tauta gyvena.

Atėjo 1/10.

Kodėl?

Todėl, kad 9/10 populiacijos yra prisitaikėliai, kurie niekada nebalsuos už Sistemos nemalonėje esančią idėją. Globalioje neoliberalioje Sistemoje tautos ir gimtosios žemės idėjos yra disidentinės idėjos. O disidentų niekada negali būti daugiau nei 1/10 populiacijos. Nes 9/10 populiacijos nori būti Sistemos malonėje.

Taip yra visose visuomenėse. Taip visada buvo ir, tikriausiai, bus. Ir tai nėra nei blogai, nei gerai. Taip tiesiog yra.

Būti disidentu savaime nėra dorybė. Galima būti disidentu, propaguojančiu kanibalizmo idėją. O būti prisitaikėliu savaime nėra yda. Štai žmogus prisitaiko prie visuomenėje dominuojančio požiūrio, jog rūpintis savo šeima yra gerai. Juk nepasmerksime tokio prisitaikymo. Tačiau reikia turėti omenyje, kad vardan savo šeimos gerbūvio toks prisitaikėlis gali nepalaikyti Sistemos nemalonėje esančios idėjos arba net garsiai ją smerkti.

Taigi 1/10 ir 9/10. Taip yra visur ir visada.

Kartais gali susidaryti iliuzija, kad šitas santykis yra kitoks. Pavyzdžiui, dažnai prisimenami daugiatūkstantiniai Sąjūdžio mitingai, Baltijos kelias ir pan. Tačiau 9/10 pradėjo dalyvauti masiniuose renginiuose tik tada, kai Sąjūdžio idėjos iš disidentinių virto dominuojančiomis, ir viešai jas išpažinti tapo visiškai nebepavojinga. Tikrų idealistų ir 1988-1990 m. buvo 1/10 populiacijos. 9/10 tiesiog norėjo “gyventi kaip Švedijoje”. Jeigu būtų kitaip, mes nebūtume šiandien ten, kur esame.

Ir šiuo požiūriu lietuviai nėra nei geresni, nei prastesni už kitas tautas. Dažnai rodomas Vengrijos pavyzdys. Klausiama: “Kodėl vengrai gali, o lietuviai negali?” O kokį, tiesą sakant, ypatingą idealistinį pajėgumą parodė vengrai? Žmonėms įgrįso korumpuotas socialistų valdymas. Vengrų nepasitenkinimas buvo labai pragmatinis. Orbanas tiesiog atsidūrė laiku ir vietoje. O ar Karbauskis neatsidūrė laiku ir vietoje? Ar nepatenkinti lietuviai 2016 m. neišmetė lauk konservatorių? Kas trukdė Karbauskiui tapti lietuvišku Trumpu ar Orbanu? Kas trukdė nebūti juokdariu su visokiais linkevičiais, skverneliais, verygomis ir kitokiais pranckiečiais? Ir jis dar tikėjosi, kad iš neapykantos konservatoriams rinkėjai vėl atiduos jam pirmenybę? Bet toks šansas, kokį turėjo LŽVS 2016 m., duodamas vieną kartą gyvenime. Ketverius “valstiečių” valdymo metus rinkėjai prisimins kaip paženklintus kova su alkoholiu, kaukėmis ir “sisteminiu” riksmu “rusai puola”. O ar toks jau didelis skirtumas, kas šaukia, jog “rusai puola”?

Pastarieji rinkimai dar kartą parodė, kad į Seimą nepatekusios vadinamosios “nesisteminės” partijos gali pretenduoti tik į 1/10 balsų. Ir tas 1/10 galėtų būti atstovaujamas ir LR Seime, ir ES parlamente. Kaip yra atstovaujami už “Nacionalinį frontą” balsavę prancūzai, už “Alternatyvą Vokietijai” balsavę vokiečiai, už “Šiaurės lygą” balsavę italai. Galėtų būti atstovaujamas, jei Lietuvos “nesistemininkų” vadai turėtų tiek politinės išminties, kiek jos turi prancūzų, vokiečių ar italų “nesistemininkai”.

Viskas kada nors baigiasi. Ateis galas ir globaliai neoliberaliai Sistemai. Ją pakeis kažkokia kita Sistema X. Įsivaizduokime, kad toje naujoje santvarkoje tautos ir gimtosios žemės idejos taps viešpataujančios ideologijos dalimi. Ir 9/10 su ramiausia sąžine prisitaikys prie šių kadaise disidentinių idėjų, už kurias kovojo 1/10.    

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , .

38 komentarai

 1. Pajūrietis:

  Lietuvoje nebeliko gyventojų: „apie 1/10 populiacijos“. Dar „dominuojantys“. Kodėl ne vyraujantys? Gėda!

 2. va keista:

  kaip gali būti kitaip, jei 30 metų per visus galus kišamos liberal-pederastinė pasaulėžiūra. Štai jums ir pasekmės, iškrypėliai Seime. Ir ne tik Seime, bet ir valdžioje. Dar toliau kūrkit vieno žmogaus partijėlių, na kokia 50. Šiemet praradom 20% balsų. Tai tikrai valdžioje liks tik liberal-lansberginė gauja.

 3. Bartas:

  Užsispyriau 1988m. ir likau 1/10.

 4. Romas:

  Bravo autoriui, labai blaiviai ir logiškai. Tai viską ir paaiškina… Tik dar gali-mėtų pakapstyti giliau, kaip, kada ir kodėl prisitaikėlis transformuojasi į anti sisteminį?

  1/10, tai idealistai ir materialistai. Schema-tiškai, tai du trikampiai Dovydo žvaigždėje, du energijų – sielų srautai – involiucija (judėjimas į materiją) ir – evoliucija (judėjimas į dvasią). Dvasinį prioritetą turinčių visada mažiau…

  • Pajūrietis:

   Taip, tamsta teisus: kai kurios teorijos, naudojančios papildomus erdvės matavimus, teigia, jog juodosios mikro skylės gali būti susiformavusios teraelektronvoltų energijose, kurias įmanoma išgauti dalelių greitintuvuose, tokiuose kaip Didysis hadronų priešpriešinių srautų greitintuvas.

 5. Gedvydas:

  “rezultatai turi būti suvokiami daug svarbesnio balsavimo šviesoje” – gražus vertimas iš sovietinių propagandinių tekstų

 6. ŽEMAITIS:

  Tas žemės referendumas buvo populistinis absurdas, kurio pasinaudoję politikai gerokai pakenkė Lietuvos piliečiams.
  Referendumo iniciatoriai siekė neleisti įsigyti žemės užsieniečiams, referendumas dideliu skirtumu pralaimėjo, tačiau tuometiniai Lietuvos politikai (Seimo dauguma) priėmė prieš mūsų pačių piliečius nukreiptą įstatymą, kuriuo buvo suvaržytos mūsų pačių piliečių galimybės įsigyti žemės ūkio paskirties žemę!
  Tad štai tokie mano prisiinimai iš to referendumo bei jo pasekmių ir jie tikrai nėra geri.

  • !!!:

   Didesnio absurdo kaip steigiamasis darbo parcijos suvažiavimas Kauno sporto halėje nemačiau,halėj net pritrūko sėdimų vietų viktoro šiknalaižiam …

  • Kęstutis:

   Kartais sveika ir šiek tiek prasiblaivyti… nuo liberastinių kvaišalų… Gal priminti kaip referendumas “pralaimėjo”??? Kai 2014 metais vyko prezidento rinkimai ir kartu rinkimai į EU parlamentą buvo galimybė ir net prievolė (taupant valstybės lėšas) kartu rengti referendumą. Tam, kad tai sužlugdyti Graužinienė ir “co” perkėlė referendumą atskirai į birželio 29 d., kai prasideda pačios atostogos, žmonės išsilaksto kas kur, išvažiuoją į užsienį atostogauti. Referendume deja sudalyvavo tik 379 915 rinkėjai (didžioji dalis jau suprato, kad nepavyks iš anksto), 70,78 nuošimčiai buvo už… Tai kurioje vietoje referendumas pralaimėjo??? Net ir tai, kad buvo surinkta 300 000 parašų kai visomis išgalėmis buvo trukdoma irgi buvo labai didelis pilietinės visuomenės laimėjimas. Taip ir Sąjūdžio pergalę pradėjo keli pasišventę ir tie patys 1/10 sąmoningų piliečių. Liberastai tada buvo komjaunuoliais ir komunistais iš reikalo, ne iš įdėjos. “Svarbiausia” liberastams asmeninė laisvė prisiplėšt pinigų, kitos laisvės minty…

 7. LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS:

  Štai kas darosi
  ht tps://www.youtube.com/watch?v=q-SbCvZYH9w
  Šitos žinios iš seimo spaudos konferencijos turi pasiekti visus, kad žinoti kaip veikia seimo rinkimų spektaklio sukčiai.

 8. Pajūrietis:

  Pasakėlė, nes šiandieninė nesisteminė, patekus į Seimą, taps sisteminė. Nėra jokių sisteminių ir nesisteminių, o yra grupuotės su savo interesais. Pirmiausia, aišku, asmeniniais. Kiek šiuo metu Lietuvoje yra skaidrių politikų, politikų – idealistų? Manau, per akis užtektų vienos rankos pirštų suskaičiuoti juos.

  • Žemyna:

   Manau, rastųsi daugiau, tik jie per silpni patys vieni veikti, arba labai atsakingi, labai reiklūs ir kritiški savo atžvilgiu, žino, kad vieni tiek, kiek reikia, nepatemps. Profesionalaus vado suburti ir vedami, tokie net labai sąžiningai dirbtų, bet patys iniciatyvos rodyti negali. Ne kiekvienas gimė ,,vienas lauke karys” būti.

   • Bartas:

    Sėdžiu prie “kavuko puodos” (vaikystės prisiminimas) ir mąstau . O išvada tokia. Žemyna – esi teisi. Visą tai teko patirti , kada įmonėje kūriau, kūrėme sąjūdžio rėmimo kuopelę. Rėksnių daug, o kai pasklido gandas, kad paruošta 250 tūkst. antrankių, likom, gal dešimtyje. Sakiau ir sakysiu. Buvo banga, didelė banga , o kai atslūgo , kas liko ? Gal Armonaitė.

    • Žemyna:

     Šiandienos Kultūros savaitėje skaudžiai teisingas G. Kuprevičiaus komentaras apie vis žemiau smunkančią Seimo ir jo partijų GARSIAKALBIŲ kultūrą.
     Labai taikliai pasakyta, ypač vienos naujos garsiakalbĖS atžvilgiu.
     Kai atsiras, įdėsiu laidos adresą. Komentaras visada antroje laidos dalyje, po 10 val. žinių.

 9. Vidinis Balsas:

  Kad valdžia būtų Demokratiškai išrinkta, būtina, kad ji turėtų daugiau nei pusės piliečių palaikymą?
  Kitaip, tai valdžios užgrobimas melo ir apgaulės būdu. Tokios valdžios visi įstatymai, praskolinimai, tarptautinės sutartys yra niekinės.

  • Žemyna:

   Tai zvimbkime visur ir visada likusią dar savaitę, naudokimės kiekviena proga, kai šalia žmogus – kieme, laiptinėje, darbe, (aukšt.) mokykloje, stotelėje, troleibuse ar parduotuvėje… Ar gatve beeidami raskime būdą užkalbinti taip, kad lyg tarp kitko pereitume prie to, jog nusivylimas, netikėjimas – ne pateisinimas, ne priežastis neateiti į RA, nepasiimti savo lapelio! Neateidamas kenki sau ir kitiems.
   Nusivylei, nematai prasmės – išreikšk tai ne portalo komentaruose, ne į alaus bokalą tai burbėk, o tau priklausančiame balsalapyje, ir riebiai, nedviprasmiškai! Tai TAVO lapelis, TAI VALDYK JĮ, nes tik tu atsakingas, kokie ženklai jame atsiras, kai tu, lyg koks LABDARYS, SPONSORIUS, padovanosi jį tam, kas tik ir laukia RA likusių nepanaudotų lapelių, kas ALKANAS mūsų balsų! Jei būtų DALYVAVĘ (t.y. RA registruotųsi ir savo lapelius pasiimtų) daugiau kaip pusė rinkėjų, vaizdas būtų kitoks. O įsivaizduokime sau, jei mūsų į rinkimus 75-80% ateitų, ne vienas 1-jo turo ,,laimėtojas” visu savo menkumu išryškėtų.
   Nors 2-jo turo mastas ir mažesnis, išbandykime paveikti politikus aktyviu balsavimu – panaudokime tam bent 2-ąjį turą, kad patikrintume. ar tikrai balsuoti neverta, ar gal visgi aktyvus ir VISUOTINIS balsavimas padės!
   Bet jei esame nemąstantys ištižėliai, tai koks gudrutis mūsų ištižimu nepasinaudos?!

    • s.m.:

     Absoliučiai. Į antrą turą reikia eiti, net jei kojos neneša. Net jeigu nemažai kam liko antrajam turui dilema, kaip man, – vienmandatėje konservantas prieš vaivorykštinį upėtakį. Kaip senas žvejys išmąsčiau, – užsikonservavęs net kalėjimo vargiai bepataisomas žulikas yra daug pavojingesnis nei vaivorykštinis upėtakis, katras nesunku empiriškai nuspėti labai greitai užplauks ant seklumų ir ims smirdėti anaiptol ne vaivorykštės spalvomis. Va tada ir ims byrėt po stalu snargliais sulipdyta konservuotų vaivorykštinių upėtakių mišrainė. Amen.

 10. Tadas:

  Jeigu svetimšaliai ir jų pinigai tvarko Lietuvą, tai balsas į Seimo politinį teatrą nieko ir nekeis, Linkevičiai, Abonentai, Anūkai dirba interesams, o Radžvilinkai įrašę Lenkiją kaip partnerę, matyt pamiršę iki šiol neatlygintą žalą už Vilniaus okupaciją, beje suėjo 100 metų.. bent jau būtų atsiprašę viešai! Tiek jau to tų pinigų.. Radžvilas Antakalnyje krito triuškinančiai.. Šimonytės pergale, taigi tautinis akademinis elitas pasirinko!

 11. Romas:

  9 iš 10 bendras (tautos) reikalas nerūpi – “kaip radom, taip paliksim”, tokia jų pasaulėžiūra. Ir pats (daugelio komentuojančių) šio straipsnio neįvertinimas, tik patvirtina šią proporciją, kaip teisingą ar artimą tiesai.
  Net ir tas dešimtadalis ne prisitaikėlių, yra nevienalytis, o labiau primeną tą vežimą iš Krilovo pasakėčios… Kiekvienas savame diapazone…

  • Tadas:

   Būtent grupuočių interesai drąsko valstybę.. kiekvienas už save, ir niekas neatsako už savo politines klaidas, Gedimino pr trinkelė tebetrupa sėkmingai.. politinis Abonentas neatsako savo turtu už šią nuostolingą gėdą.

 12. Norite pakvatoti?:

  – tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/nacionalinis-susivienijimas-del-kandidatu-paremimo-antrajame-seimo-rinkimu-#komentarai

  žr. komentarą
  Radzvilai 2020-10-17 12:08

  Jei tai būtų kur nors kitur, kam kitam skirta, būtų sugadinęs nuotaiką.
  Bet kai toks sakinys ir pirmas jo žodis skirtas mąsliam, visą laiką savo mintyse apie pasaulį paskendusiam filosofui… 🙂
  Įdomu, ką Radžvilas įžvelgs jame, kur link jį tas kreipinys pastūmės…
  Negaliu liautis kvatojusi…

 13. Pajūrietis:

  Neteko nieko skaityti apie Rusijos įtaką rinkimams. Rašo, kad jie kišosi ten, ir ten, ir dar ten… Tik Lietuva, pasirodo, išimtis? Nes čia jau nėra ko kištis? Ar kaip?

  • Žemyna:

   Tai yra, grupelė esančių dirba taip išradingai, taip efektyviai, kad geriau ir nesugalvosi?

  • Žemyna:

   Beje, ar prisimenate didįjį kariuomenės nuginklavimo vajų Seime? Tie, kas priešinosi, buvo nutildyti. Įdomu, kokia priemone?
   Mums verta pakelti protokolus ir prisiminti, kas gi buvo to iniciatoriai? O jie turėtų su Tauta pasidalinti, iš kur jiems ta mintis atitekėjo.
   Reikalas tas, kad ne tik į LT ji buvo tuo pačiu metu ,,atplukdyta”. Nusiginklavimo iniciatyvos sinchroniškai ne tik europinių sovietinių parlamentuose nuskambėjo. Išsk. BY, jei neklystų. Bet tai ir suprantama – jei ten neliktų jų ginkl.pajėgų, dėdės Vovos ,,alaviniams kareivukams” būtų sunkiau nepastebimai pas sobratus atsirasti ir ,,žaisti”.
   Neprisimenu, ar toje pačioje
   – svoboda.org/a/30856935.html
   buvo ir apie tai, kaip saldžialiežuviai ,,pažangos visuotinėje laisvėje” be atsakomybės ir įsipareigojimų propaguotojai Kremliaus pabėgėles gražiomis kalbomis nuginklavo, ar kitoje. Bet jau tada propaguotas visų atsipalaidavimas, gyvenimas kaip šventė: gana klausyti savo senių, praeities šešėlių, fašistų, nes jei jau išsivadavome, tai joks pavojus mums nebegresia…
   O šioje laidoje yra kitokia V.P. biografija, negu jis savo prezidentinėje anketoje ją pateikė. Pasak autorės, išnaršiusios archyvus, Vokietijoje jo veikla buvo visai kita. Tai buvo ne tik organizuota Vakarų technologijų vagystė, bet ir teroristinės Raudonosios brigados, jau tarpukariu terorizavusios visą Vakarų Europą!
   Jei jis buvo jų generolas, tai nieko keisto, kad toliau tęsia tą darbą, kurį geriausiai moka, kuriam net ir vadybos pagrindus dar sovietmečiu susikūrė, o R, brigadų operacijas ir Rusijoje bei Kaukaze jau pakartojo, sprogdindamas gyvenamuosius, globos namus, ir gatvėse išpuolius organizuodamas.
   Labai reiktų, kad kas apsiimtų ją išversti. Gal išaiškėtų, jog ,,Mein Kampf” autoriui toli iki šio žmogaus planų buvo.
   Vajetau – na, kaip į klausimą atsakius, nepastebimai neperčiuoši į tai, ko neklausė? Bet jūs gi žinote, jog ne aš, o aplinka kalta.

 14. Bartas:

  Ar galiu taip pasakyti, kad laimi “pensininkų žudikų partija” ?

  • Pajūrietis:

   Laimi krikščioniškos vertybės, paskelbtos Mozės ant Sinajaus kalno, virš kurio akinančiai nušvito vaivorykštė. Pencinykai kažin ar bus įdomūs, nes ar jie pajėgūs vyriškai analinei meilei?

   • Bartas:

    Kas dėl pajėgumo “vyriškai analinei meilei?” “pencinykai” tikrai iškrenta. Ir spalvas blogai skiria.

    • stasys:

     Svarbu mylėti vis dar moka , o kaip ir per kuri galą tai jau skonio reikalas .

     • Žemyna:

      Medicinos bei sveikos požiūrių yra kitaip.
      Kiekviena gyvo kūno ertmė skirta tik jai būdingai funkcijai atlikti, todėl kiekvienos iš ertmių gleivinės apsėtos tik šiai paskirčiai atlikti būtina flora.
      Ignoruojant organų paskirtį, ne pagal paskirtį naudojant kūno ertmes, kiekvienos sueities metu tam tikras floros kiekis neišvengiamai perkeliamas ant kitos (paskirties) gleivinės, ir ten prasideda florų karas, trikdoma normali to organo gleivinės veikla, ar net sukeliamos ligos. Juolab tai galioja daugpatystės atveju (,,orientacija” nesvarbu), kai jau susirinkta floros ,,puokštė” paleidžiama ,,turistauti” per žmonių kūnų grupę, įvairius jų organus.
      Pr. a. paskutiniais dešimtmečiais ir šiame amžiuje atlikti tyrimai parodė, jog ne vieną mūsų ligą sukelia ne tai, kas manyta, o būtent nesiskaitymas su žmogaus kūno organų paskirtimi, prievartavimas atlikti jam neskirtą funkciją, kai ne savo darbą dirbti verčiamo organo gleivinę okupuoja jai svetima flora.
      Tai buvo uošvės žodis!

     • Pajūrietis:

      Stasiui: motina Gamta sutvėrė tą vietą išmatų ir dujų pašalinimui, bet, kaip tamsta sakote, tai jau skonio reikalas, vieniems vienas skanu, kitems kitas skanu…

 15. stasys:

  Kažkokiais kliedesiais tas martinkus čia paisto . Paistalas kuriam ne tik sunku su matematika bet ir logikos jo mastimuose truksta .Penki proc. iš šimto , turinčiu teise balsuoti , negali tapti vienu dešimtadaliu , o tie orbanai negali tapti moralės pavydžiu taip kaip patys yra ‘putin-subinlaižiai’ kuriuos nupirksi už galona pigios rusiškos naftos .

  • Pajūrietis:

   Aha, savotiškas parašymas portale patalpintas. Kodėl p. Karbauskis turėjo pagal rašytoją tapti lietuvišku Orbanu ar Trampu? Ar šie du veikėjai rašytojui yra aukštos moralės, intelekto ir skaidrumo pavyzdžiai? Valstiečiai turėjo savo liniją, o kokia ta linija, deja, buvo, žinome… Dar: Greta jau pamiršta, o juk ji nebuvo niekuo blogesnė už visus ten likusius.

 16. Platinkite kituose portaluose, kas palaikote::

  TIK MASINIU DALYVAVIMU ĮMANOMA PRALAUŽTI JŲ GYNYBINĘ SIENĄ!
  Įsidėmėkime, jog kandidato gautų BALSŲ PROCENTAS
  ne nuo ESAMO bendro rinkėjų SKAIČIAUS, bet
  nuo rinkimuose DALYVAVUSIŲ SKAIČIAUS priklauso.

  1) Visų pirma skirkime
  a) aktyvaus DALYVAVIMO rinkimuose faktą (t.y., atvykimą į RA ir savo balsalapio paėmimą) nuo
  b) BALSAVIMO UŽ vieną iš kandidatų veiksmą.

  2) Sakykime, aš kandidatuoju, ir visais įmanomais būdais kažkiek rinkėjų įtikinau už mane balsuoti, o kažkiek – nepavyko. Kaip keis mano sėkmę rinkėjų dalyvavimas rinkimuose:
  – Jei susirinks balsuoti tik tie, kas mane palaiko, o nusivylusieji net neateis, tai aš gausiu visus 100% balsų! (Net ir už Putiną daugiau – negirdėta sėkmė.) Nes, kai manęs nepalaikantieji RA net nepasirodė, tai jie, jų nusivylimas, jų neigiama nuomonė ir nesiskaito, ji ne-svar-bi! O tie, kas mano makaronus suvalgė,jie būtinai visi sulėks ir bus dėkingi, kad nusivylusieji neatėjo ir savo dalyvavimu jų pergalei nesutrukdė…
  – o jei į RA ateis ir registruosis VISI, gali išaiškėti, jog mane vos kokie, sakykim, 14% palaiko… Didelis pšššš vietoje svajotų 100%! 🙁
  Bet, nepadarius darbo iki galo, pššš visgi neišdegs. Padaryti iki galo, reiškia palikti savo neištrinamus, ryškius ženklus balsalapyje – arba balsuojate už mano varžovą, arba biuletenį subraukote taip, kad jis netiktų kitiems pasinaudoti (balsavimo rezultatus ,,pataisyti”).

  3) Tie, kas neateis į RA ir nepasinaudos rinkimų lapeliu, nesididžiuokite, kad jūs ,,nedalyvaujate toje nesąmonėje”, kad ne jūs tokį nevykusį Seimą išrinkote! Yra visai priešingai –
  Būtent JŪS labai aktyviai prie to prisidėjote, kad aš su savo makaronais laimėjau :). Nes tai jūsų NEDALYVAVIMAS taip užaugino mano ,,pergalės” procentą, KIEK DALYVAVIMAS NEPAJĖGTŲ!!! Didelis jums, brangieji, ačiū, kad drybsojote namuose.
  O jei dar mes su kažkuo iš RAK vienai chebrytei priklausome, tai jūsų palikti tušti balsalapiai mano procentą dar labiau padidins. Visa jų krūva ,,balsuos” už mane. 🙂 Ki-ki-ki 🙂
  Taigi, JŪS, nedalyvaujantys, patys svarbiausi mano draugai pagalbininkai – ir tuo, kad neatėjote, ir tuo, kad palikote tiek daug nepanaudotų b-lapių. Tik jūsų pasyvumo dėka mano pergalė tokia įtikinama. RIEBUS BUČKIS jums už tai! Ir jokios pagarbos jūsų nuomonei per visą ateinančią kadenciją. – O už ką jus gerbti turėčiau, stengtis dėl jūsų? Juk tik savo pačios ir balsų skaičiavimo tvarkos gudrumo (ar gal net sukčiavimo?) dėka į išsvajotą postą patekau, o ne kad jūs visi mane išrinkote 🙂 🙂 🙂 Taigi, kokios dar pretenzijos?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: