Daugiausia pranešimų aplinkosaugininkai gavo apie atliekų deginimą ir netinkamą tvarkymą (0)

Aplinkosauga | thesleuthjournal.com nuotr.

Aplinkosauga | thesleuthjournal.com nuotr.

Spalio 4–11 d. į Aplinkos apsaugos departamento Pranešimų priėmimo tarnybą dažniausiai kreiptasi dėl atliekų. Apie netinkamą jų tvarkymą pranešta 29 kartus, apie deginimą gauta 30 pranešimų.

Iš viso spalio 4–11 d. Aplinkos apsaugos departamento Pranešimų priėmimo tarnyba apie galimus pažeidimus gavo 360 pranešimų.

Pranešimų priėmimo tarnybos darbuotojams apie žvejybos pažeidimus pranešta 27 kartus, apie medžioklės – 23. Dėl netinkamo atliekų tvarkymo kreiptasi 29 kartus, atliekų deginimo 30, nuotekų – 20, vandens taršos – 14, pakrantės apsaugos juostų pažeidimų – 3, neteisėtų kirtimų – 11, oro taršos – 18 kartų.

Apie į autoįvykius pakliuvusius laukinius gyvūnus pranešta 130 kartų, dėl kitų įvykių su laukiniais gyvūnais kreiptasi 43 kartus (ankstesnę savaitę tokių pranešimų buvo 131 ir 31).

Reaguodami į pranešimus apie galimus pažeidimus aplinkosaugos pareigūnai ne darbo metu patikrinti pranešimų vyko 43 kartus.

Apie žvejybos pažeidimus buvo pranešta 17 kartų (13 pasitvirtino), 9 kartus buvo pranešta apie medžioklės pažeidimus – 7 pasitvirtino. Apie nuotekas ir vandens taršą buvo gauti 5 pranešimai (4 pasitvirtino). Apie oro taršą pranešta 1 kartą (pasitvirtino). Dėl atliekų deginimo kreiptasi 5 kartus – pasitvirtino tik 2 pranešimai. Dėl įvykių su laukiniais gyvūnais, pakrantės apsaugos juostų, vandens transporto pažeidimų ir neteisėtų kirtimų kreiptasi 5 kartus, nė vienas pranešimas nepasitvirtino.

Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai dėkoja visiems už pagalbą ir prašo apie aplinkos apsaugos pažeidimus pranešti skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 arba AAD Pranešimų priėmimo tarnybos telefonu (8 5) 273 2995.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: