Ką reikėtų žinoti prieš perkant sužadėtuvių žiedą? (0)

ziedai-pixabay-com

Pixabay.com

Sužadėtuvių žiedas turi ypatingą reikšmę – tai papuošalas, kuris puoš moters ranką labai ilgą laiką ir reikš naują santykių etapą. Sužadėtuvės yra reikšmingas įvykis kiekvienos įsimylėjėlių poros gyvenime ir daugelis skrupulingai jas planuoja tam, kad viskas būtų idealiai sustyguota. Vyrui dažniausiai tenka šiek tiek daugiau atsakomybių – jis yra šio žingsnio iniciatorius, tad paprastai jam reikia ne tik sugalvoti, kaip pasipiršti savo išrinktajai, bet ir nupirkti tobulą žiedą, kuriuo mylimoji apsidžiaugs.

Mūsų dienomis labai mėgstama sužadėtuvių žiedo ieškoti kartu su savo mylimąja. Taip vyras būna tikras, kad išsirinktas žiedas tikrai patiks moteriai ir ji norės jį nešioti. Visgi, sprendimas leisti moteriai pačiai išsirinkti žiedą turi tiek teigiamų, tiek neigiamų pasekmių. Faktas, kad moteris tikrai išsirinks tokį žiedą, kuris jai labiausiai patinka. Tačiau, ji gali nusiminti, jei piršlybos bus be jokios romantikos ir netikėtumo. Puikus sprendimas būtų sugalvoti romantišką idėją, kaip prisivilioti mylimąją į juvelyrikos dirbinių parduotuvę, kad ji parodytų, kas jai patinka. Dar viena šauni idėja – paprašyti jos draugės, kad pasiūlytų nueiti apžiūrėti žiedų kartu, o tuomet draugė galėtų jums papasakoti apie labiausiai jūsų merginai patikusį žiedą.

Kitas labai svarbus klausimas, kuris yra plačiai aptariamas kone kiekvieną kartą, kai kažkas ruošiasi pirštis – kiek turėtų kainuoti sužadėtuvių žiedas? Seniau buvo priimta manyti, kad žiedas turėtų kainuoti bent jau dviejų mėnesių vyro atlyginimą. Visgi, laikai keičiasi, tad mūsų dienomis ši taisyklė nebėra tokia svarbi. Pirkdami žiedą turėtumėte atsiminti, kad tai yra naują jūsų meilės etapą paženklinantis simbolis, tad kaina nėra svarbiausias dalykas.

Sužadėtuvės yra labai gražus įvykis poros gyvenime, kuris įtvirtina meilę. Nors vyrams dažniausiai būna ganėtinai baisu pirštis dėl daugelio priežasčių, visgi tai yra neatsiejama daugelio žmonių gyvenimo dalis. Piršlybas jūs atsiminsite visą savo likusį gyvenimą, tad kuo geriau pasiruošite joms iš anksto, tuo gražesni atsiminimai liks.

Sužadėtuvių ir kitokie žiedai – https://fashiongold.lt/lt/

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: