Iš pirmų lūpų apie hibridinį Kremliaus puolimą Gudijoje ir Ukrainoje (video) (10)

Spaudos konferencija „Hibridinis Kremliaus puolimas Gudijoje ir Ukrainoje“ | Rengėjų nuotr.

Spaudos konferencija „Hibridinis Kremliaus puolimas Gudijoje ir Ukrainoje“ | Rengėjų nuotr.

Kovo 12 d. įvyko spaudos konferencija „Hibridinis Kremliaus puolimas Gudijoje ir Ukrainoje“.  Konferencijoje buvo kalbama apie Kremliaus ekonominį ir informacinį spaudimą Gudijai dėl „gilesnės integracijos“ su Rusija. Taip pat pateikta žinių apie diskusijas ir protestus Ukrainoje dėl vadinamosios „Šteinmajerio formulės“ pagal kurią siūloma surengti rinkimus Donbase be okupuotų teritorijų demilitarizacijos ir rytinių Ukrainos sienų kontrolės perdavimo Ukrainai.

Spaudos konferencijoje pasisakė Kovo 11 eitynėse Vilniuje tautininkų kvietimu dalyvavę svečiai iš Gudijos ir Ukrainos. Gudiją atstovavo: Sergejus Vysockis – neregistruotos partijos „Savigyna-Laisvė“ organizacinio komiteto vadovas, publicistas ir politologas., dr. Aliaksandras Astrovskis – profesorius, disidentas, dr. Pavelas Buko – Baltarusijos valstybinio universiteto dėstytojas, Sergejus Popovas – partijos „Savigyna-Laisvė“ Minsko organizacijos vadovas, Ukrainą atstovavo Andrejus Jusovas – vienas iš Ukrainos judėjimo „Kapituliacijai NE“  lyderių, organizacijos „Atsakingos politikos mokykla“ direktorius.

Spaudos konferencijai vadovavo Lietuvių tautininkų ir respublikonų sąjungos tarybos narys Gintaras Songaila.

Kategorijos: Baltų žemėse, Naujienos, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: