Koronavirusu užsikrėtusios šiaulietės artimųjų tyrimai neigiami, nerimo nekelia ir jos būklė (video) (4)

Koronavirusas | sam.lt nuotr.

Koronavirusas | sam.lt nuotr.

Šiaurės Italijoje koronavirusu užsikrėtusios šiaulietės artimieji išleisti namo, naujų atvejų nenustatyta, pranešė sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga. Gauti koronaviruso tyrimų rezultatai dėl 39-erių šiaulietės artimųjų buvo neigiami.

Pasak ministro, nerimo nekelia ir užsikrėtusios šiaulietės būklė.

„Jos būklė yra gera, viskas sveikatos prasme su ja yra gerai. Ji kol kas dar yra gydymo įstaigoje“, – ministerijoje surengtoje konferencijoje kalbėjo A. Veryga.

Ministras, vadovaujantis dėl koronaviruso suburtam Valstybės ekstremalių situacijų valdymo centrui, sako, kad šiuo metu iš viso yra per 3,7 tūkst. asmenų, grįžusių iš pavojingų regionų ar kitais atvejais užpildžiusių korteles su kontaktiniais duomenimis, 466 asmenys yra gavę nedarbingumo pažymėjimus ir neina į darbovietes, mokymo įstaigas.

A. Veryga priminė, kad tyrimai ir toliau atliekami vienintelėje laboratorijoje Vilniuje ir nėra reikalo atlikti tyrimus ir kituose miestuose. Pasak jo, laboratorija pajėgi vienu metu atlikti apie 70 tyrimų, kai dabartinis poreikis yra apie 20.

Sveikatos apsaugos ministerija praneša, kad iš viso Lietuvoje jau buvo atlikta 116 tyrimų dėl koronaviruso, visi jie buvo neigiami. Kol kas patvirtintas tik vienas minėtas atvejis Šiauliuose.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Sveikata, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: