Vyks diskusija apie duomenų atvėrimą Lietuvoje (0)

Vyks diskusija apie duomenų atvėrimą Lietuvoje | lnb.lt nuotr.

Vyks diskusija apie duomenų atvėrimą Lietuvoje | lnb.lt nuotr.

Sausio 29 d., 9 val., Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje, Konferencijų salėje, V a. vyks diskusija apie duomenų atvėrimą Lietuvoje – „#atviriduomenys: pažink, suprask ir įgalink“. Renginio trukmė 4 val.

Atvirų duomenų projektas – strateginės Lietuvos vizijos įgyvendinimo siekiant veiksmingai išnaudoti institucijų sukauptą skaitmeninę informaciją dalis. Atvėrus viešojo sektoriaus duomenis, atsiras galimybė įžvelgti naujų perspektyvų ir plėtoti šiais duomenimis paremtas naujoves. Tai padės augti verslui, gerinti gyvenimo kokybę, formuoti šalies tarptautinį įvaizdį.

Renginyje „#atviriduomenys: pažink, suprask ir įgalink“ bus diskutuojama apie duomenų atvėrimo situaciją Lietuvoje, kuriamą centralizuotą atvirų duomenų portalą. Rinkos ekspertai dalinsis įžvalgomis apie duomenų informatyvumą ir kodėl institucijoms verta atverti duomenis, o verslui jais pasinaudoti. Renginio dalyviai susipažins su Europos atvirų duomenų portalo atstovių Maritos Blank ir Katerinos Skryčenko (Kateryna Skrypchenko) atlikta analize bei patarimais Lietuvai.

Dalyvavimas nemokamas, tačiau būtina registruotis. Tai padaryti galima čia – www.lnb.lt/forms.gle/jETxemsufyPYSNGJ6

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: