Vilniaus apygardos teismas paleido N. Venckienę už užstatą (17)

Neringa Venckienė | Alkas.lt nuotr.

Neringa Venckienė | Alkas.lt nuotr.

Šiandien, lapkričio 19 d. 10 val. Vilniaus apygardos teismas panaikino Kauno apylinkės teismo sprendimą, kuriuo Neringos Venckienės suėmimas buvo pratęstas dviem mėnesiams ir paleido ją į laisvę už užstatą.

Vos sužinoję teismo sprendimą, N. Venckienės tėvai išskubėjo į banką sumokėti dešimties tūkstančių eurų užstatą.

Neringai Venckienei Vilniaus apygardos teismas skyrė švelnesnes kardomąsias priemones: trijų mėnesių intensyvią priežiūrą, t.y., kad jai bus uždėta apykojė), taip pat bus paimti jos dokumentai ir ji turės sumokėti  užstatą.

Apie 12 val. dienos į tardymo izoliatorių atvyko N. Venckienės mama Laimutė Kedienė ir teta Audronė Skučienė.

N. Venckienė į namus išvyko giminaičių automobiliu, tačiau ją lydėjo ir policijos automobilis.

Teisėjas Audrius Cininas po sprendimo paskelbimo Vilniaus apygardos teisme kalbėdamas su žurnalistais pranešė, kad N. Venckienė turės būti nurodytoje gyvenamojoje vietoje, kuri, jo žiniomis, yra Garliavoje.

Be to, teisėjas A. Cininas patvirtino N. Venckienės palaikytojų išsakytą nuomonę, kad ji nesislapstė. „Teismas negali vertinti ponios Venckienės išvykimo į Ameriką kaip slapstymosi, nes jai tuo metu nebuvo skirta jokia kardomoji priemonė“, – teigė teisėjas.

Pagal Kaune dar lapkričio 8-ąją priimtą sprendimą, N. Venckienė Kauno tardymo izoliatoriuje turėjo būti iki sausio 6-osios.

N. Venckienės skundas pateko į Vilnių po to, kai Kauno teisėjai nusišalino nuo jo nagrinėjimo teigdami, kad teisėjų kolegijos nariai, turėję nagrinėti skundą, yra susiję su N. Venckiene. 

Lietuvos apeliacinis teismas nusprendė, kad skundą nagrinės Vilniaus apygardos teismas.

Advokatė Sonata Žukauskienė taip pat mėgino pasiekti, kad N. Venckienė iš Kauno tardymo izoliatoriaus būtų paleista už 10 tūkst. eurų užstatą, tačiau tuomet šis prašymas nebuvo patenkintas.

N. Venckienė išvyko į JAV  2013-aisiais, į Lietuvą ji buvo parvežta lapkričio 6-ąją.

JAV po ekstradicijos N. Venckienei paliko tik keturis įtarimus iš pareikštų trylikos. JAV nurodė, kad  ji Lietuvoje gali būti teisiama dėl keturių nusikalstamų veikų:

dėl trukdymo teisėjo, prokuroro, ikiteisminio tyrimo pareigūno, advokato ar antstolio veiklai (LR Baudžiamojo kodekso (BK) 231 str. 1 d.),

dėl teismo sprendimo, nesusijusio su bausme, nevykdymo (LR BK 245 str.),

dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo (LR BK 140 str. 1 d.),

dėl pasipriešinimo valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui (LR BK 286 str.).

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė, Žmonės | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress

17 komentarų

 1. jurgis:

  itas faktas nestebina taip kaip Kručinskienės planai eiti į Seimą. Taigi, bus dvi intelektu ir valstybės vizijomis trykštančios damos, tada pagyvensime, atsiras “gėrovės (nuo žodžio “gerti”) valstybės” pradai…

 2. stasys:

  Pagyvensime pamatysime ar tos bylos tuo ir baigsis . Nors teismas ir nevertino N.Venskienės išvykimo fakto į Amerika kaip slapstymosi .. niekas A.Cinino ir nepaklausė o kuo baigėsi N.Venskienės apkalta Seime pagal surinkta medžiaga. , tai gal ponia norės po viso to grįžti į Seimą su didele kompensacija už ‚neteisėtai‘ atimta Seimo nario mandatą ?. Kaip sakoma miškas tankėja medžiais , o bylos savo neatsakytais klausimais . Jei moteris bėgo viską metusi ..bėglės klausimas tik teisinio statuso formatas ..bet ne žmogiško .

  • mociute:

   neverk,staseli, “feikine” apkalta kaip ir tos sukurptos “bylos” baigsis dideliu “ppsssssss….”
   Pedpopfilija yra pasaulinio masto reiskinys o JAV pedopfilu “medziokele ” vykdo pati FBI.
   Nemanykiat kad JAV amabsada Vilniuje nestebi kas ir kaip vyksta Lietuvoje sugrazinus N.Venckiene. Juk Amerikoje aktyvus jau suauges jos sunus Karolis ir daugybe remeju,tarp kuriu yra ir ypac itakingu.
   O stai tikrieji pedopfilai ir ju samdiniai tikrai – anksciau ar veliau prieis savo “brisiaus” gala!
   Jeigu jau tokio kalibro iskrypeliai kaip Jeffrey Epstein salinami tai smulkmems tuo labiau. (pagogglinelit pagal Jeffrey Epstein sex abuse scandal – labai idomu)

   • stasys:

    Tiesa sakant tas klausimas manęs ir nejaudino močiute . Kol kas matau tendencija tokia kad Lietuvos teisėsauga viska duoda ko tik N.Venskienė užsigeidžia ir paprašo . Viena gerai kad anai nebereiks migdoliniu sausainiu į kamera nešti . :))

 3. Gražina:

  Uždėta apykojė… ar ne per daug? Skamba nekaip.

  • stasys:

   sutinku , lenciugėlis ant kaklo atrodytu patikimiau .

  • Žemyna:

   Užstatas ir… APYKOJĖ + ne toliau, kaip 0,5 km nuo namų.
   Kaip jie taip apsišovė? Tai gal būtų paprasčiau „čipuoti”? Juk ten kur nors netoliese koks nors veterinaras atsirastų?
   Jei jau svarbiausiais tikslas – kuo labiau pažeminti ir parodyti, kieno čia viršenybė, jog …ką norėsim, tą ir darysim…
   Kai kurioms socialinėms grupėms įprasta bausti grupės nusikaltimus išdavusį saviškį.

 4. Julius:

  Venckienę-į prezidentes! Štai kas kurs Gerovės valstybę

 5. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

  N.Venckienė vietoj 2 mėnesių gavo 3 mėnesius nelaisvės ir dar 10000 eurų už tai turi susimokėti. Tai tuos eurus suras kaip konfiskuoti. Ir dar, būdama “pririšta” bus dar ir ŠNIPINĖJAMA ir viskas bus fiksuojama ir kurpiamos naujos bylos. Taigi A.Cininas iš tikro paskyrė didesnę bausmę. Tai jeigu N.Venckienė NIEKADA nesislapstė, tai klausimas kodėl jai reikia mokėti užstatą ir būti “pririštai” prie ŠNIPINĖJIMO įrangos per internetą.

 6. mociute:

  kaip ten bebutu, vistik labai gerai kad N.Venckiene isvyko i JAV kur pedopfilu “medziokle” vykdo FBI. Visu pirma, kaip ir norejo, apsaugojo savo sunu. Antra,suteike galimybe padopfilijos veikejams patiems pasirodyti iki kokiu nesamoniu dugno “plaukuota ranka” gali priversti prisikasti LT teisesauga kuri dabar jau pati nezino ka daryti su tomis sukurptomis “bylomis” bei kur padeti savo “liudininkus” kuriu “paskeciu” pagrindu tos bylos buvo sukurptos.
  O tas “lenciugas”, ko gero, labiau reikalingas snipineti Neringa ir dar reiketu parikrinti ar nedaro paslinio poveikio sveikatai – kas galetu tai paneigti???

  • stasys:

   kuo toliau tuo sunkiau bus Lietuvos piliečius tuo įtikinėti .. tai pedofilų teorijai Lietuvoje jau katastrofiškai reikia įrodimu . Va paklausykite ka praeitais metais JAV Helsinkio komisijoje pasakojo toks V.Matulevičius.
   youtube.com/watch?time_continue=3652&v=6pKx7eDYHhA&feature=emb_logo
   gryna skylė barankos su tais tamstos minėtais stebėjimais ambasados . Jei reikėtu dėti pliusiukus į ta sąrašą vertinant situacija .. nežinau kaip žmogus suktusi..

   • mociute:

    nu kazin ar tikrai “skyle”? Pacioje Amerikoje jau pakvipo antru “Watergeitu” po praejusi sestadieni i BBC II laidos Newsnight vedejos Emily Maitlis klausimus sutikusio atsakyti princo Andrew interviu ir gana gausios filmuotos medziagos kur net kelis sykius salia uz pedopfilija ne karta teisto ir labai jau neaiskiomis aplinkybemis praejusia vasara Manhateno kalejime pasikorusio (taciau pries tai kazkaip isigudrinusio dar ir spranda nusilauzti?) Jeffrey Epstein’o net keliuose epizoduose arciausiai stovi ne kas kitas o pats D.Trump’as ir dar visas grazus pulkelis bendrazygiu??
    O juk apkalta JAV jau ima pagreiti…..

 7. Tvankstas:

  Jei patikrinti visus žurnalistus, rašiusius šmeižtus prieš Kedžių šeimą, jei patikrinti visus prokurorus, teisėjus, tyrėjus, klastojusius ar vilkinusius teisminius procesus – dėl sodomitinio oralinio ir analinio pysio ( tai nėra sunku, lengvai nustatoma pagal VPH (Virus papiloma humanis) ir išangės žiedinių raumenų poveikio ‘kietu buku daiktu’ ) – ar liktų bent 1 iš 100 šioje gaujoje be sodomitinių polinkių ?
  Vertėtų Neringos apykoję patikrinti dėl radioaktyvumo, taip pat kitų elektromagnetinių bangų skleidimo.

  • TADA ir DABAR:

   TADA, prieš 10 m.
   – lrytas.lt/kultura/istorija/2016/07/24/news/kales-istorija-xvi-ka-per-zudynes-dare-neringa-venckiene–1203481/
   ir DABAR
   – lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2019/11/07/news/laima-lavaste-n-venckiene-bus-pasvilinta-ant-lauzelio-bet-ji-prisikels-su-nauja-jega-12472824/
   Per 10 m. toks pasiekimas? Oho!.. Profesionalu. Nemačiau, kad nors vienas tokio amžiaus nusikaltėlis būtų štai taip pražilęs dėl to, kad jo ieško, gaudo ir šaudo… Pvz., kad ir Daktaras.
   O čia – viena iš uoliausiai ir sumaniausiai pasidarbavusių
   – zyme.lrytas.lt/laima-lavaste
   Ir bizniuką iš to padarė – knygą išleido. Kuo štai taip nukentėjusių šeimų daugiau, tuo žurnalistams geriau?

 8. Žemyna:

  Advokatas Garliavos istorijoje įžvelgia daugiau nei tik pedofiliją: čia yra gilesnė šaknis
  – delfi.lt/news/daily/lithuania/advokatas-garliavos-istorijoje-izvelgia-daugiau-nei-tik-pedofilija-cia-yra-gilesne-saknis.d?id=82844647

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: