V. Vižinis. Siaubūnės Neringos neliko arba laiškas Karlui (28)

Neringa Venckienė | Alkas.lt nuotr.

Neringa Venckienė | Alkas.lt nuotr.

Šiandien prokuratūra įteikė nutarimą, kad Neringai Venckienei nutrauktas ikiteisminis tyrimas dėl maždaug 30 nusikalstamų veikų ir pareikšti įtarimai dėl 4 nusikaltimų..

Dėl keturių, Karlai… ne trisdešimt, kuriuos vieną po kito MG Baltic įtakos prokurorai kepė ir teikė nesustojančioms Lietryčio ir LNK propagandos mašinoms, ventiliatoriai kurių šį mėšlą taškė į negalinčių susivokti žmonių smegenis. Kad tik bijotų, kad tik neapkęstų.

Ir štai – tik įtarimai, Karlai, kurių įrodymus tikiuosi maloniai pasekti žiniasklaidoje.

Nusipirksiu Pringls, įsipilsiu alaus ir su malonumu stebėsiu, kaip neatidavė vaiko „nemotinai“, kaip kliudė antstolei, vėliau plosiu atsistojęs, matydamas nuo smūgio virstančią imbierinę Stankūnaitę ar staigiu teisėjos smūgiu nukertamą ginklais apsikarsčiusį teroristams įprastą kaukę dėvintį pareigūną.

Nebeliko, Karlai, nei tvirkinimo, nei nusikalstamos grupės organizavimo, nei kitų grandiozinių piktadarysčių… apie kurias žmonės skaitė, skaitė, kraupo, kraupo.

Tokelės, Karlai. O juk dabar „žmogiena“ maitintiems, tebetikinčių Neringos siaubūniškumu ir trykštančių neapykanta galvose veriasi skylė. LNK Lietryčio prigaminto ozono. Kaip taip? Tik tiek? Po tiekos „nusikaltimų, mergaitės tvirkinimų – žmogžudysčių organizavimų“ ???

Šių žmonių pasaulis griūna ir laikas jų gailėti. Vargšai.

Tai jie, o ne Klonio žmonės jau rytoj turės imti plakatus piketuoti ten… prokuratūrą, teismus, o ant jų plakatų bus parašyta – TIESOS.

Spektaklis toks yra „Aukštyn kojom“, Karlai. Apie dabar…

Nors… ne tik jiems, bet ir Klonio žmonėms sunku suvokti, kaip greitai suiro dešimtį metų konstruotas melo, neapykantos statinys – Neringa žmogėdra.

Per kelias šias dienas. Nenuilstamai kurtas visą dešimtmetį. Tam kad uždengti tikruosius pedofilijos tragedijos kaltininkus.

Tikiuosi, Karlai, per visą dešimtmetį tas keletas aukščiausiam Lietuvos elitui priklausančių pedofilų seno santykiu – vieneri Neringos kovos metai prie jų – dešimties gyvenimo.
Ir vaikai nustojo rūpėti jau nuo to momento, kai Drąsius 2009 metais pravėrė Delfi redakcijos duris su savo dukros parodymų CD . Dabar jie sukriošę ir kankinami nuolatinio pavojaus nuojautos, kad kažkas gali išlįsti. Ir tada… jie paniškai bijo apie tai galvoti, gyvena nuolatine gyvuliška baime.

Ar toks gyvenimas, tik kartą duotas, dar ko nors vertas, Karlai ?

Ir amerikiečiai šaunūs. Velniškai…

Tai jie, kojas sukėlę ant masyvaus ąžuolo, cigarais burnos kampuos ir viskio stiklais rankose, įsibaiminusiems lietuviams prokurorams pabraižė kiek ant servetėlės ir atsiuntė, kažkokį tokį tekstą: dear frendai. Labai, labai norite Venckienės? Zer gut. Jei kaltinimus siųsite, išbraukykite politiškai motyvuotas nesąmones apie grupinių organizavimus, tuo net Baltų rūmų valytojos nepatikės. Ir atiduosim jūsų bėdą jums, kol nepavirto mūsų bėda, o tai jau per visus televižinus rodo…

P.S. Stebint viešą erdvę, o toks mano darbas, susidarė apgultos ir pasiteisinimus teikiančios valdžios įspūdis. Vietoj dešimtmečių jau visiems įprasto puolimo.
Ir tik visiems žinoma, man jau linksmai pagarsėjusi Lietryčio žurnalistė Kuziavaitė pažėrė kaip įpratusi… ant ventiliatoriaus…

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: