„Iš savo varpinės“: Oficialu: Alytuje degė nepavojingas objektas (video) (1)

Vitalijus Balkus | Youtube nuotr.

Vitalijus Balkus | Youtube nuotr.

Matyt tik visiški tinginiai nepatraukė per dantį mūsų valstybės atsakingųjų už tikrai neeilinius gebėjimus gesinant padangas Alytuje bei užtikrinant civilinę saugą.

Dar smagiau klausytis apie tai kur buvo atsakingi pareigūnai ir kodėl „…žmonėms susidaro įspūdis, kad Lietuva, mūsų valstybė, yra nepajėgi net užgesinti gaisro“.

Tuo pačiu apie tai kur slėpsime rimtesnės avarijos atveju ir kodėl ministrė visiškai nekalta dėl to kas įvyko.

Naudingos nuorodos:

Gaižauskas apie pasiruošimą ekstremalios situacijoms: https://www.diena.lt/naujienos/lietuva/politika/po-gaisro-alytuje-seimas-aiskinsis-civilines-saugos-sistemos-spragas-937221

Pavojingų objektų sąrašas: https://pagd.lrv.lt/lt/veiklos-sritys-1/valstybine-priesgaisrine-prieziura/pavojingieji-objektai/pavojinguju-objektu-sarasas

Pirmininkavimo „darbų“ sąrašas: http://pagd.lrv.lt/lt/veiklos-sritys-1/civiline-sauga/pagd-veikla-civilines-saugos-srityje/nuveiktu-pirmininkavimo-civilines-saugos-srityje-darbu-apzvalga.

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .

1 komentaras

  1. Žemyna:

    Beje, ar nepajutote užpraeitą naktį Vilniaus pečkuriai pasmarvino? Jau lyg ir buvo nutraukę tą paprotį kiekvieno savaitgalio naktimis taip dusinti neaišku kokio brudo dūmais (pagal dvoką tai galėjo ir guma būti!), kad uždaryti langai nė kiek negelbėdavo. Bjauriausia, kad savaitgaliais tarnybos nedirbo (nors ekstremalių situacijų budėtojo telefonas buvo!), tad skambink neskambinęs – niekas neatsiliepia, o 112 apskritai nieko žinoti nenorėjo, esą, tai ne jų kompetencijos reikalas. Pirmadienį kreipkis į institucijas 🙁 Bet oro mėginį reikia tada imti, kada smarvinama, o ne tada, kai dūmai išsivaikšto!
    Alytuje, tikrinant aplinkos užterštumą, gal reiktų ir į šį Vilniaus pavyzdį atkreipti dėmesį: nors prie šiluminės kaminų arčiausiai Lazdynai, mano pažįstami ten nieko nejausdavo. Arba tie dūmai būtent jų namus aplenkdavo, ar gal dar aukščiau kildavo ir patraukdavo Viršuliškių, Justiniškių ir t.t. kryptimi. Baltupiuose gyvenusieji kolegos juos jautė.
    Gal tokio pobūdžio dūmai nėra vientisa masė – gal sunkesnioji dalis leidžiasi ir juda pažemiui, o lengvesni sluoksniai kiekvienas į jam tinkamą aukštį pakyla ir juda kas sau? Tik nežinia, katras iš jų kokio nuodingumo laipsnio, katras kokios medžiagos degimo produktas yra. …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: