Kviečia vieša paskaita ir ekskursija „Migruojantys paukščiai“ (0)

Ornitologas Gediminas Petkus | Asmeninė nuotr.

Ornitologas Gediminas Petkus | Asmeninė nuotr.

Spalio 4 d., 16 val., Vilniuje, Lietuvos mokslų akademijos Vrublevskių bibliotekoje, Lietuvos ornitologų draugijos ornitologas, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro metodininkas, programos „Pažinkime paukščius drauge“ edukatorius Gediminas Petkus skaitys paskaitą „Migruojantys paukščiai“.

Ornitologas papasakos apie Vilniaus miesto paukščius, patars, kur juos geriausia stebėti, taip pat pakalbės apie paukščių migraciją. Dalyviai diskutuos, žiūrės vaizdo reportažus, nuotraukas.

Po paskaitos bus keliaujama pasivaikščioti po Vilniaus pilių parką ir Bernardinų sodą kartu su Vilniaus valstybinio kultūrinio rezervato direkcijos tvarkymo skyriaus vedėju Stanislovu Patkausku. Bus galima pamatyti inkilus, kuriuose peri didieji dančiasnapiai ir klykuolės. Vyks genių, varnėnų, karklažvirblių, alksninukų, bukučių, lipučių, įvairių rūšių zylių ir varninių paukščių stebėjimas. Be paukščių, taip pat vyks pažintis ir su kultūrinėmis, gamtinėmis saugotinomis vertybėmis.

Tai bus puiki proga kartu su specialistais šauniai praleisti penktadienio popietės. Renginį rengia Lietuvos ornitologų draugija kartu su Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru, Vilniaus pilių valstybinio kultūrinio rezervato direkcija ir LMA Vrublevskių biblioteka.

Šis renginys yra viena iš projekto „Gamta Vilniaus širdyje“, kurį iš ekologinio švietimo programos lėšų finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė, veiklų. Renginys dalyviams nemokamas.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: