Išleista pirmoji lietuvių autorių knyga apie džiazo istoriją vaikams (0)

Knygos „Luizianos paslaptis. Kaip išgelbėti užburtąjį orkestrą?!“ eskizas

Knygos „Luizianos paslaptis. Kaip išgelbėti užburtąjį orkestrą?!“ eskizas

Birželio 18 dieną, 16.30 val. Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės bibliotekoje vyks pirmosios lietuvių autorių knygos apie džiazo istoriją vaikams pristatymas. „Luizianos paslaptis. Kaip išgelbėti užburtąjį orkestrą?!“ – gausiai iliustruota, nuotaikinga knyga kartu su kūrybinėmis užduotimis vaikams, natomis, muzika. Pridėtoje laikmenoje, garsinėje knygos medžiagoje – žinomiausi džiazo muzikos standartai, Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro džiazinio meno raiškos studijos „Junior City Jazz“ vaikų atliekamos populiarios džiazo melodijos, pamokos kaip svinguoti, pagrindiniai džiazo muzikos terminai. Viljamo žaidimų kambaryje – muzikiniai žaidimai, ritminės užduotys, klausimai, kryžiažodžiai, piešiniai spalvinimui, džiaziniai prasidainavimai, o taip pat, trumpa informacija apie tai, kaip naudotis natomis, kas yra svingas bei bliuzas.

Knygos pasakojimas – kelionė kartu su puikiaisiais diksilendo muzikantais, kurie įkliuvo į burtininkės pinkles ir… tapo indaujoje, vardu Luiziana, gyvenančiais stalo įrankiais. Pasakojimas yra apie tai, ką teko patirti ir nuveikti stalo įrankių kompanijai, kad ji vėl taptų sėkmingu diksilendu. Knyga – daugiasluoksnė, skirta 4–12 metų vaikams, taip pat ir pedagogams, o ir šeimų laisvalaikiui. Tai – gausiai ir išradingai iliustruotas leidinys, kviečiantis išlaisvinti muziką savyje, džiaugtis, improvizuoti ir muzikuoti.

Knyga – Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos projektas. Autoriai: Livija Trakumienė, Andra Lukošienė, Aušra Smičiūtė-Butkevičienė, Audronis Trakumas. Knygos iliustratorė – Monika Šlančauskaitė.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Literatūra, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: