Dvidešimt pirmas amžius: videoprojektai, kurių neberiboja ekranai (0)

Alkas.lt nuotr.

Alkas.lt nuotr.

Videoprojektai – žodis, apibrėžiantis vizualinius efektus, skirtus renginiams. O apskritai „video“ – labai plati tema, veikiausiai susijusi ir su jūsų laisvalaikiu. Juk filmukai „YouTube“ – daugelio pramoga. O kur dar vaizdo efektai koncertuose ar neįtikėtini 3D vaizdai ant pastatų sienų…

Multimedijos sprendimai koncertams

Scena, apšviesta kelių prožektorių? Ne apie tokį vaizdą pagalvojame pirkdami bilietus į koncertą. Laikai, kai prie scenos „tabaluodavo“ kelios prožektorių šviesos, jau praeity. Dabar scena – tai erdvė kūrybai. Ne tik tai, kurią mikrofonu išdainuoja atlikėjai, bet ir vizualinei, papildančiai dainas, suteikiančiai koncertams gerokai estetiškesnę aplinką.

Natūralu, kad laikui bėgant kartelė kyla. Todėl koncertų rengėjai kreipiasi į atsakingus videoprojektų profesionalus, galinčius užtikrinti, kad atlikėjams „talkins“ ir žiūrovus prikaustys vizualiniai efektai.

Kvapą gniaužiančios 3D projekcijos

Šiandien technologijos „lipa“ iš ekranų. Kaip vieta nuostabiai instaliacijai gali būti pasirinktas pastato fasadas. Pastarųjų metų renginiai – puikus patvirtinimas, kad 3D projekcijos – ne vien dekoracijos. Tai aplinkos pavertimas tokia, kurioje smagu būti, kuri nuteikia šventiškai ir apie kurią vėliau norisi kalbėti.

Įdomiausia (ir labai praktiška) yra tai, kad, panorus sukurti įspūdingą piešinį ant sienos, nereikia dažų balionėlio. Nereikia purkšti, teplioti, o vėliau galvoti, kaip visa tai nuvalyti. Trumpai tariant, efektas neįtikėtinas ir neturintis nieko bendro su vandalizmu, dėl kurio tektų ir sieną perdažyti…

3D – kas tai gali būti? Kas tik norite: ornamentai, pasakų personažai, kosmosas… Tai sufleruoja, kad 3D projekcijos – itin universali galimybė, mat galima sukurti kai ką gražaus įvairiausios tematikos renginiams. Aplinką ir emocijas tamsų vakarą nušviečia neįtikėtina projekcija. Atmosfera tikrai tampa šventiškesnė. Tobula ir žiemą, ir vasarą, ir didesniuose miestuose, ir mažesniuose miesteliuose.

Kas svarbu ir kur kreiptis?

Kas svarbu, jei reikia vaizdo efektų renginiui? Be abejo, gerą rezultatą pasiekti padeda patirties bagažas. Tada kiekviename naujame projekte išvengiama klaidų ir galima viską atlikti kuo sklandžiau.

Be patirties, taip pat labai svarbu turėti visą reikiamą įrangą, domėtis naujovėmis. Juk ir puikios žinios nebūtinai pritaikomos, jei įranga pernelyg pasenusi.

Ką nors organizuojant labai pravartu, jei videospecialistai gali pasiūlyti ir prodiusavimo paslaugas. Taip keblūs klausimai tampa lengvesni.

Kur kreiptis, jeigu aktualu dėmesio vertos instaliacijos įvairiausiems renginiams? Specialistai iš Videoprojektai.lt pasirengę atsakyti į visus klausimus ir prisidėti prie renginio efektingumo. Tai pažangios technologijos (videotechnikos nuoma ir priežiūra), grafikos kūrimas ir demonstravimas. Ir tai dar ne viskas. Norėdami sužinoti plačiau, apsilankykite Videoprojektai.lt. Čia daugiau nei dešimties metų patirtis ir pasiryžimas sukurti gerą grafiką reikiama proga.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Mokslas, Technika ir technologijos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: