Artėjant rinkimams. Švedijos ir Lietuvos ekspertų diskusija apie dezinformacijos grėsmes (video) (2)

Švedijos ambasados ženklas | feisbuko nuotr.

Švedijos ambasados ženklas | feisbuko nuotr.

Vasario 19 d. 9.00 val. Švedijos ambasada Vilniuje kartu su strateginių studijų centru „Atlantic Council“ rengia diskusiją apie dezinformacijos grėsmes rinkiminiuose procesuose.

Išorinės informacinės įtakos viešiesiems rinkimams kelia vis didesnį susirūpinimą tiek Švedijoje, tiek Lietuvoje. Būdamos ES ir platesnės tarptautinės bendruomenės narėmis Lietuva ir Švedija kartu siekia užkirsti kelią bandymams mažinti pasitikėjimą demokratiniais procesais bei kurstyti nestabilumą mūsų visuomenėse.

Artėjant Europos Parlamento bei Lietuvoje vyksiantiems Lietuvos Respublikos prezidento bei savivaldybių tarybų rinkimams Lietuvos ir Švedijos atsakingų institucijų ekspertai, politikos analitikai bei žurnalistai dalinsis patirtimi bei diskutuos apie efektyviausius būdus ir priemones kovai su dezinformacija artėjančių rinkimų kontekste.  

Tiesiogiai stebėti diskusiją galima bus internetu:

 

Kategorijos: Laiko vinys, Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Vaizdų aruodai, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , .

2 komentarai

  1. Žodžio laisvė suteikia teisę visiems – net ir neturintiems ką, kas nėra žinoma kitam, pasakyti, suprantama taip pat – užsiimti dezinformacijos verslu. Tokia žodžio laisvė atveria vienodas teises reikštis rimtam turiniui ir plepsalams, kuriais dabar yra tapę vadinami socialiniai tinklai. Iš tikrųjų jie nėra jokie socialiniai tinklai, o paprasčiusios kiekvieno dažniausiai nykios, emocinės buitinės sąmonės turinio ištransliavimai “ant viso pasaulio”… Čia yra esmė problemos – dezinformacija – tik maža jos dalis.

  2. Žemyna:

    o komentaras 2019-02-18 20:55, kuriame daroma užuomina, kad kandidato laukia Lozoraičio likimas, nėra grėsmė?
    delfi. lt/news/daily/lithuania/juozaitis-pateike-pareiskinius-dokumentus-vrk-i-lemiama-zygi-bei-etapa-mes-iseisime-keturiese.d?id=80393885&com=1&reg=0&s=1&no=260
    Ir jis vis dar kabo!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: