TOP 3 šventinės vietos Rygoje, kurias būtina aplankyti savaitgalį (0)

TOP 3 šventinės vietos Rygoje, kurias būtina aplankyti savaitgalį | Ingus Krūklītis, Shutterstock nuotr.

TOP 3 šventinės vietos Rygoje, kurias būtina aplankyti savaitgalį | I. Krūklītis, Shutterstock nuotr.

Jau šį savaitgalį, lapkričio 16-18 dienomis, Ryga pakvies svečius į Latvijos nepriklausomybės šimtmečio šventę. Visų laukia aibė renginių: nuo koncertų ir paradų iki šviesos pasirodymų ir modernių spektaklių.

Kaimynai užsibrėžė trenksmingai paminėti savo valstybės šventę, todėl paruošė plačią renginių programą, kuria pasitiks svečius. Išrinkome TOP 3 programos renginius, kurie vyks sostinėje Rygoje ir kiekvienam paliks įspūdį.

  1. Įspūdingas šviesų renginys „Šviečianti Ryga“

Šviesa – tai dar viena meno forma, kurią latviai įtrauks į savo šventės pramogų sąrašą. Įvairios instaliacijos ir autoriniai Europos menininkų darbai papuoš visą Rygą. Nakties metu galėsite grožėtis šviesų sukurtais vaizdais ant miesto pastatų ir sienų, kurie gyvins pasivaikščiojimus naktinėje Rygoje.

  1. Netradiciška „Šimtmečio klubų naktis“

Latviški hitai, verčiantys šokti nuo nakties iki ryto. Pasibaigus dienos renginiams – šventė persikels į Rygos klubus, kuriuose bus grojama latviška muzika ir leidžiamos latvių kūrėjų melodijos.

  1. Užburianti pasirodymas „Saulės gyvenimas“

Šviesų pasirodymas, kurio pagrindinis simbolis bus saulė, svečiams parodys Latvijos valstybės istoriją. Vizualinių efektų, garsų ir melodija pripildytas pasirodymas leis pajusti ir pamatyti, kaip Latvija kūrėsi ir kaip ji atrodo šiandien.

Latvijos nepriklausomybės šimtmetis | K. Aleknaitės nuotr.

Latvijos nepriklausomybės šimtmetis | K. Aleknaitės nuotr.

Tai yra TOP 3 reginiai, kuriuos verta pamatyti šį savaitgalį Rygoje, o daugiau informacijos apie šimtmetį galite rasti interneto tinklalapyje latvia.travel. Lengvai surengti savo kelionę ir susipažinti su dar nematytomis Latvijos vietomis galite latvia.travel/trip-planner, o sekdami Instagram paskyrą @EnjoyLatvia (instagram.com/enjoylatvia) galite rasti šimtus neregėtų Latvijos vaizdų.

Kategorijos: Baltų žemėse, Gamta ir žmogus, Istorija, Kelionės, Kultūra, Naujienos, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: