Prasideda geriausių Lietuvos keliautojų varžytuvės „Kolumbas LT 2018“ (0)

Kolumbas LT2018-K300Penktą kartą Lietuvoje skelbiamos varžytuvės (konkursas) „Kolumbas LT“. Tai kelionių žurnalistikos kūrybinis konkursas skirtos pagerbti aktyviai keliaujančius asmenis  po svečias šalis ir po gimtąją Lietuvą. Varžytuvėse bus išaiškinti geriausi keliautojai, nebijantys iššūkių ir geriausiai pasidalinę savo įspūdžiais su kitais.

Varžytuvėse kviečiami dalyvauti visi Lietuvos žmonės, užsienyje gyvenantys lietuviai, taip pat keliautojai – pašventę tam savo gyvenimą. Varžytuvėms kviečiama teikti savo video, foto darbus bei rašinius, kurie buvo paskelbti arba yra parašyti specialiai šioms varžytuvėms, penkiose nominacijose:

  • Kelionės užsienyje istorija
  • Kelionės po Lietuvą istorija
  • Kelionės fotografija
  • Vaizdo filmukas iš kelionės
  • Metų keliautojas „Lietuvos Kolumbas“

Nuotraukose, vaizdo filmukuose ar rašiniuose turi atsispindėti įspūdžiai ir potyriai iš kelionių, įvykusių 2017 metais, atskleidžiantys aplankytos vietos ar keliavimo būdo ypatumus. Kiekvienai nominacijai tas pats asmuo gali pateikti ne daugiau kaip po 3 darbus iš skirtingų kelionių. Konkursui teikiant fotografijas ir vaizdo filmukus, reikia pateikti ir trumpą kelionės aprašymą.

Savo darbus galite pateikti el. paštu: konkursas@kolumbas.com iki 2018 m. gegužės 7 d. Varžytuvių nuostatus  rasite ČIA.

Varžytuvių „Kolumbas LT“ nugalėtojai bus paskelbti 2018 m. gegužės 31 d. Vilniuje Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyksiančiuose apdovanojimuose. Nugalėtojus kiekvienoje nominacijoje rinks kompetentinga komisija, kuriai vadovauja žurnalistas, keliautojas Algimantas Čekuolis.

Komisijoje taip pat dirbs: geografė prof. Dovilė Krupickaitė, keliautojai ir žurnalistai: Gerimantas Statinis, Raimonda Mikalčiūtė-Urbonė, konkurso „Lietuvos Magelanas“ organizatorius Karolis Žukauskas, režisierė Miglė Greičiuvienė, rinkos tyrimų bendrovės „Kantar TNS“ vadovas Gytis Juodpusis, Interneto žiniasklaidos asociacijos pirmininkė Aistė Žilinskienė, „National geographic Lietuva“ žurnalo vyr. redaktorius Frederikas Jansonas, taip pat „Hiatus“ rinkodaros vadovė Miglė Jaraitė.

Pagrindiniams nugalėtojams kiekvienoje nominacijoje atiteks specializuotos laisvalaikio ir sporto prekių parduotuvės „Hiatus“ 500 eurų vertės čekiai.

Į klausimą, kodėl varžytuvės pavadintos Kolumbo vardu, jų rengėjai atsako taip: „Kolumbas – tai atradėjo simbolis, antra – hipotezė, kad jis neva buvo Jogailos vaikaitis, trečia – istorijos šaltiniai teigia, kad Punios šilo pušys buvo naudojamos tuometinių karavelių, kuriomis plaukiojo Kolumbas, stiebams“.

Varžytuvių rengėjai prašo siųsnčiant darbus el. paštu neviršyti 10 MB, vaizdo ir foto darbus siųsti per programėlę wetransfer.com ar nuorodą į puslapius, kur vaizdo ar foto darbai yra sudėti.

Laiške taip pat būtinai nurodyti savo vardą, pavardę, amžių, telefoną, profesiją ir miestą, kuriame gyvenate.

Kilus klausimams galima kreiptis į Gerimantą Statinį tel. +370 683 69724, el. paštas: statinis@yahoo.com

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Kelionės, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė, Žiniasklaida | Žymos: , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: