Kyšio davimu įtariamas R. Kurlianskis traukiasi iš „MG Baltic“ (0)

Raimondas Kurlianskis | Alkas.lt, J. Vaiškūno nuotr.

Raimondas Kurlianskis | Alkas.lt, J. Vaiškūno nuotr.

Papirkimu ir prekyba poveikiu didžiausioje šalyje politinės korupcijos byloje įtariamas „MG Baltic“ viceprezidentas, LNK grupės ir „MG Baltic Media“ valdybos pirmininkas Raimondas Kurlianskis palieka vieną didžiausių šalyje koncernų.

Sprendimą parduoti akcijas R. Kurlianskis motyvavo būtinybe susitelkti į artėjantį teismo procesą.

„Žinau, kad prasidėjus teismo procesui, nebegalėsiu likti vien pasyviu jo stebėtoju ir tam reikės skirti daug laiko. Akivaizdu, kad dėl to greičiausiai nukentėtų kita veikla, taigi, sprendimas padiktuotas tiek verslo logika, tiek aplinkybėmis“, – pranešime teigė R. Kurlianskis.

Teisėsauga įtaria, kad buvę liberalai Eligijus Masiulis ir Šarūnas Gustainis Liberalų  sąjūdžio naudai paėmė kyšius iš R. Kurlianskio. Šis verslininkas įtariamas ir buvusio Seimo nario Vytauto Gapšio papirkimu.

„MG Baltic“ pranešė, kad nuo kitų metų naikinama koncerno valdyba, viceprezidentų pareigybės ir keičiami visų koncerno valdomų turto valdymo įmonių vadovai. Dariaus Mockaus kontroliuojamas „MG Baltic“, išpirkęs R. Kurlianskio akcijas, taps vieninteliu turto valdymo bendrovės „MG Baltic Investment“ akcininku.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: