Folkroko grupė „Žalvarinis“ koncertuos Kinijoje (video) (0)

ZALVARINISkoncertas Kinijoje1

Balandžio 22-23 d. virš 30 atlikėjų bei grupių iš 10 skirtingų šalių koncertuos Zhuhajaus miesto aikštėje. Kinijoje Beišan pasaulio muzikos festivalyje dalyvaus ir lietuvių folkroko grupė „Žalvarinis“.

 „Grupė „Žalvarinis“, atstovaujanti Baltijos regioną, yra garsus savo modernaus folk-roko muzika, kuri užburia savo žavingumu bei unikalumu jungiant skirtingus stilius.“ rašoma organizatorių pranešime spaudai. Jie pasirodys muzikos šventėje balandžio 22d. Vėliau grupė „Žalvarinis“ keliaus į Baodingo miestą, kur balandžio 27-28 d. koncertuos DJD tarptautiniame muzikos renginyje.

7-ąjame Beišan pasaulio muzikos festivalyje drauge su „Žalvariniu“ pasirodys grupė iš Prancūzijos „Celtic Social Club“, italų atlikėjas Boris, „Soul Sangam“ grupė iš Nyderlandų, mongolų grupė „Hanta“, „Tonolec“ trio iš Argentinos. Ypatingasis festivalio svečiais – trijų Grammy apdovanojimų laimėtojas Ricardo Vogt, kuris rengia pasirodymą kartu su „Lovely ducks“.

Du pagrindiniai Beišane vykstantys pasaulio muzikos ir džiazo muzikos festivaliai, rengiami nuo 2010 m. kartu pritraukė daugiau nei 400 muzikantų iš 6 kontinentų bei 50 skirtingų šalių. Festivalis rekomenduojamas Azijos menų asociacijos kaip vienas iš 10-ties svarbiausių festivalių Kinijoje.

Šventę rengia muzikos įrašų kompanija „Guangdong Starsing Culture Transmitterd CO., Ltd“, esanti svarbiausių Kinijos muzikos agentūrų penketuke. Kompanija specializuojasi ne tik muzikos produkcijoje, įrašuose, skaitmeninės muzikos įrašų sklaidoje, vaizduojamojo meno projektuose, autorinių teisių apsaugoje, bet kartu su partneriais ir steigėjais diktuoja muzikos madas muzikos industrijoje.

Grupės „Žalvarinis“ gastroles Kinijoje iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba, gastroles organizuoti padeda Lietuvos kultūros atašė Kinijoje.

ZALVARINISkoncertas Kinijoje

Kategorijos: Etninė kultūra, Kultūra, Menas, Naujienos, Užsienyje, Vaizdai ir garsai, Vaizdų aruodai, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: