VAAT dėl J. Miliaus atleidimo kreipėsi į Konstitucinį Teismą (0)

Jonas Milius | vmvt.lt nuotr.

Jonas Milius | vmvt.lt nuotr.

Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT) sustabdė administracinės bylos pagal buvusio Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovo Jono Miliaus skundą dėl atleidimo iš darbo,  grąžinimo į pareigas ir įpareigojimo sumokėti vidutinį atlyginimą už visą priverstinės pravaikštos laiką ir nutarė kreiptis išaiškinimo į Konstitucinį Teismą. Kol savo išaiškinimo nepateiks Konstitucinis Teismas, J. Miliaus byla nebus nagrinėjama.

VAAT bylos nagrinėjimą nusprendė atnaujinti iš esmės, ir ši nutartis yra neskundžiama, pranešė Vilniaus apygardos administracinio teismas.

J. Milius prašo teismo panaikinti nutarimą, kuriuo buvo atleistas iš Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriaus pareigų, pripažinti jį bei jo pagrindu buvusį pasitarimo protokolinį sprendimą neteisėtu, grąžinti į buvusias pareigas ir išmokėti darbo užmokestį už visą priverstinės pravaikštos laiką nuo atleidimo dienos. Pasak J. Miliaus, Vyriausybės nutarimas ir pasitarimo protokolinis sprendimas yra neteisėti, nes nepagrįsti objektyviais duomenimis, nėra nurodytos jokios aplinkybės, argumentai, racionalūs motyvai, dėl kurių buvo nepritarta pareiškėjo ataskaitai.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: