NATO generalinio sekretoriaus pavaduotojui – „Lietuvos diplomatijos žvaigždė“ (0)

A. Veršbovas | „Wikipedia“ nuotr.

A. Veršbovas | „Wikipedia“ nuotr.

Už tvirtą paramą visapusiškai Lietuvos integracijai į NATO ir šalies saugumo užtikrinimui NATO generalinio sekretoriaus pavaduotojas Aleksanderis Veršbovas (Alexander Vershbow) sausio 15 dieną apdovanotas „Lietuvos diplomatijos žvaigžde“.

Šį garbės ženklą Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius įteikė A. Veršbovui Trakų rajone, Paunguriuose, vykusiame „Sniego susitikime“, kuriame dalyvavo Lietuvos ir užsienio diplomatai, saugumo politikos ir tarptautinių santykių ekspertai bei analitikai.

A. Vershbovas NATO generalinio sekretoriaus pavaduotojo pareigas eina nuo 2012 metų. Jis palaiko gausesnių sąjungininkų pajėgų siuntimą į Baltijos šalis ir skatina Aljanso adaptaciją prie pasikeitusios saugumo aplinkos.

Užsienio reikalų ministerijos garbės ženklas „Lietuvos diplomatijos žvaigždė“ teikiamas nuo 2010 metų. Šiuo ženklu apdovanojami Lietuvos ir užsienio valstybių piliečiai ir organizacijos už ypatingus nuopelnus garsinant Lietuvos vardą, puoselėjant ir plėtojant tarpvalstybinius santykius.

Sausio 15 dieną 17 val. galerijoje „Argentum“ Vilniuje atidaryta A. Veršbovo sutuoktinės Lisos juvelyrikos darbų paroda.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė, Žmonės | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: