Tautinis jaunimas Vilniuje ir Kaune kviečia palaikyti Ukrainą (7)

LTJS nuotr.

LTJS nuotr.

Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga (LTJS) kviečia dalyvauti tarptautinėje solidarumo su Ukraina akcijoje. Trys Baltijos valstybės, vienu metu, išreikš paramą Ukrainos kovai už savo valstybę.

Kartu akcijos metu ketinama prisiminti Ukrainos karo įvykius, pagerbti Maidano didvyrius ir visus, paaukojusius savo gyvybę už laisvę ir teisingumą bei palaikyti dabar išgyvenančius žiaurųjį laikotarpį.

„Skaitant mūsų žiniasklaidą galima pagalvoti, jog Ukrainoje šiuo metu galioja Minsko paliaubos. Mes, kaip ir dauguma Vakarų pasaulio, šiltai švenčiame žiemos šventes ir domimės konfliktais, vykstančiais Artimuosiuose Rytuose. Tuo tarpu čia pat, Ukrainoje, vyksta karas. Vieną dieną žūsta 3 kariai, kitą dieną užimamas miestelis,“ – sakoma LTJS pranešime.

Tarptautinė Ukrainos palaikymo akcijaUkrainos palaikymo akcija rengiama Vilniuje ir Kaune pirmadienį, sausio 4 d., 19 valandą: Vilniuje – prie Ukrainos ambasados Lietuvoje (Teatro g. 4), Kaune – Kauno miesto sode, prie Romo Kalantos paminklo.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , .

7 komentarai

 1. Perkūno Paukštis:

  Vadinasi, Tautininis jaunimas dar nesupuvęs.

 2. KLAUSIMĖLIS:

  O kiti miestai neturi savo vietos, kur renkasi?
  Kodėl dar neatsiliepia, neskelbia, kur rinktis rajonų bei apskričių centrų gyventojams, jaunimui…
  Gal net ir miesteliai aktyvesni prie savo bibliotekų, parapijos centrų, mokyklų ar kt. gali rinktis?
  Juk nedaug reikia – ant balto popieriaus lapų užrašei didelėmis raidėmis Živie Ukraina; Кaro sukėlėjus prie gėdos stulpo! Karo nusikaltėlį į tribunolą! (jei gali, tai ir angliškai), Taiką Ukrainai; Šalin rankas nuo Ukrainos; Rusų kariai, eikite namo; Бери шинель, иди домой; Зачем вам, поручик, чужая земля? Солдат, твой прадед в 1-ую БРАТАЛСЯ с немцем. А ты с украинцем? Убил „укропа” – Богу в глаза плюнул; ir t. t.
  Tai labai svarbu, kad pasaulis matytų, jog ne Vilniaus ir Kauno „fašistai”, o bet kokios tautybės doras Lietuvos pilietis smerkia karo sukėlėją. Nė vienas, bent kiek prisidėjęs prie GROBIAMOJO karo, neturi teisės peržengti bažnyčios slenksčio, nes jis nusispjovė į Dievo įstatymus.

 3. Žemyna:

  Klausimas: kas suspės nutapyti Šarikovą, taip ir netapusį žmogumi, su patys žinote kieno veidu?

 4. Skalvis:

  Kaip žinia, Ukraina labai įvairi – Kokią būtent Ukraina kviečia palaikyti ? Rytų ar Vakarų ?

 5. DĖMESIO!:

  Stačiatikių Kūčios sausio 6, sausio 7 – Kalėdos – Рождество Христово.
  Labai gera proga paraginti misionierių Vladimirą padovanoti Viešpačiui gimtadienio proga savo įsipareigojimą nežudyti, ir jau ant šio švenčių stalo netiekti lavonų.
  Ir apskritai išsinešdinti iš Ukrainos žemių – juk šia proga gerasis Dedas Marozas atneša dovanų. Taigi, Ukraina laukia maloningojo Dedo dovanos…

 6. Žemyna:

  O KODĖL šis pranešimas NEIŠKELTAS Į MATOMĄ VIETĄ? KAD PRIMINTŲ, JOG TAI JAU ŠIANDIEN?
  Ir taip per tokį šaltį žmonių gali mažiau susirinkti. O čia dar neprimename prie kompiuterių tirtantiems pareigingiems senučiukams, kad bent jie ateitų? Bus gėda, jei nesusirinksime. Reikia visais varpais RAGINTI.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: