Kauno „Aušros“ gimnazija šventė 100 metų jubiliejų (0)

Kauno sav. nuotr.

Kauno sav. nuotr.

Laisvės alėjoje įsikūrusi ir šiuo metu daugiau nei 600-ams moksleivių antrais namais tapusi Kauno „Aušros“ gimnazija švenčia 100 metų jubiliejų. Praėjusį penktadienį VDU didžiojoje salėje vyko iškilmingas renginys „Aušros spindulių apšviesti“, skirtas gimnazijos šimtmečiui paminėti.

„Gimnazija turi gilias lietuviškumo tradicijas. Ji ir buvo įkurta kaip mokykla, kurioje būtų mokoma lietuvių kalbos“, – teigė gimnazijos direktorė Nerija Baltrėnienė.

„Ši mokykla man davė ne tik matematikos, istorijos ar geografijos žinių, čia aš gavau vertingus gyvenimo pagrindus: žmogiškumą, patriotizmą, tautinį orumą. Čia buvo mano kaip asmenybės kelio pradžia, ir būtent čia nukrypsta mano mintys, kuomet svarstau, kur aš susiformavau kaip žmogus“, – šventės metu kalbėjo Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus.

„Malonu matyti čia susirinkusius laimingus žmones, kurie vienaip ar kitaip susidūrė su „Aušros“ gimnazija. Žiūrint į žmones, kurie čia susirinko, už jų darbus turi dėkoti ne tik Kaunas, bet ir visa Lietuva“, – kalbėjo Kauno meras, visuomeninės organizacijos „Vieningas Kaunas“ lyderis Visvaldas Matijošaitis.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: