Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre bus paminėta Gedulo ir vilties diena (0)

Atminimo-valanda-koncertas_2015 06 15-K100Birželio 15 d., pirmadienį, 16 val., prisimenant Lietuvos okupaciją bei minint Gedulo ir vilties dieną, Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro kiemelyje (Didžioji g. 17/1, Vilnius) vyks tradicinė Atminimo valanda-koncertas.

Koncerte dalyvaus sutartinių giedotojų grupė „Ūtara“, vyrų folkloro grupė „Ugniavijas“ ir nacionalinio mokinių konkurso „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ laureatai.

Gerai žinomi kolektyvai „Ūtara“ ir „Ugniavijas“ atliks klausytojams istorines ir karo dainas iš gausaus lietuviško folkloro aruodo, o jaunieji atlikėjai – savos kūrybos dainas, kurios buvo pateiktos nacionalinio mokinių konkurso „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ vertinimo komisijai. Vilniaus Antakalnio gimnazijos muzikos studijos „Stereo“ vokalinė grupė (vad. Rolandas Kostiukas) padainuos susirinkusiesiems dainas „Grįžtu“ ir „Laisvė“, o Vilniaus Barboros Radvilaitės pagrindinės mokyklos muzikos grupė „Baltas vėjas“ (vad. Tomas Bartkus) – dainas „Žirgas ugnis“ ir „Nesužeiski!“ Abu moksleivių kolektyvai gyvuoja jau ne vienerius metus ir kasmet sėkmingai dalyvauja Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro organizuojamame konkurse, kaskart laimėdami prizines vietas.

Atminimo-valanda-koncertas_2015 06 15-K100

 

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: