Spaudos konferencija „Tautinėms mažumoms Lietuvoje nepriimtinas vienos politinės jėgos diktatas“ (video) (8)

tomasevskis-masiulis-alkas.lt-fotomontazas

Alkas.lt koliažas

Birželio 9 d. 11.30 val. Vilniuje, Seimo spaudos konferencijų salėje įvyks Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūno Eligijaus Masiulio spaudos konferencija„Tautinėms mažumoms Lietuvoje nepriimtinas vienos politinės jėgos diktatas“.

Spaudos konferencijoje dalyvaus viešosios įstaigos „Europos demokratijos plėtros centro“ direktorė, Šalčininkų r. savivaldybės tarybos narė,  Šalčininkų r. Liberalų sąjūdžio skyriaus pirmininkė Julija Mackevič, Šalčininkų r. Dieveniškių  technologijų ir verslo mokyklos direktorė Ilona Šedienė, Vilniaus r. Bezdonių asociacijos „Vienybė“ pirmininkas Pavelas Žemoitinas.

Tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją iš Seimo galima buvo stebėti internetu ČIA arba ČIA.

 

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , .

8 komentarai

  1. Manau, kad visą tą šaiką kartu su masiuliais dera areštuoti kaip maskolbernius: Lietuvoje visada buvo ir tėra tik viena tauta – lietuvių, nes čia nėra buvę jokių kitų tautų žemių, išskyrus lietuvius.

  2. Miškų katė:

    Pirmas ir pagrindinis dalykas – Tomaševskio šaika gali reikštis ir kažko tikėtis tik kaip tautinė bendrija, o ne tautinė mažuma. Įdomu, kokiu būdu Masiulis priskirs tomaševskyną tautinėms mažumoms? Kurių metų istorine tikrove vadovausis? Kaip įrodinės lietuvių diktatą kitataučiams? Kaip bandys istoriją ir šiandieną pakraipyti, kad pagrįstų savo svaičiojimus? Labai būtų įdomu, jei konferencijos metu jį gyvai paegzaminuotų kokie nors šviesūs žmonės, tokie kaip V.Radžvilas, V.Sinica, V.Rubavičius, A.Liekis, J.Vaiškūnas, B.Valionytė, E.Jovaišas, A.Juozaitis, G.Songaila ir kiti…

  3. Vladas:

    Išklausiau konferenciją, kuri buvo ištempta iki 12 val. taip, kad neliktų laiko klausimams. Ir atsakymas į K. Garšvos klausimą buvo nutrauktas.

    Dar vienas paradoksas. J. Mackevič akcentavo didžiulį regiono multikultūriškumą. Tai tiesa. Tačiau kodėl tas multikultūriškumas atkakliai verčiamas lenkiškąja monokultūra?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: