Marijampoliečių bendrija minės 25-erių metų veiklos sukaktį (0)

Marijampolieciu_ bendrijai_25_plakatas-K100Gegužės 30 d., šeštadienį, kai Marijampolėje vyks tradicinė šventė „Miesto dienos 2015“, Marijampoliečių bendrija minės savo 25-erių metų veiklos sukaktį.

15 val. Marijampolės dramos teatre susirinks marijampoliečiai iš viso pasaulio. Bus prisiminti Marijampoliečių bendrijos nuveikti darbai, aptariami ateities planai.

Marijampoliečių bendrija buvo įsteigta, kad suburtų Marijampolės, Sūduvos krašto, Lietuvos ir užsienio žmones, kurie save laiko marijampoliečiais ir sūduviais dirbti savo gimtajam kraštui – Marijampolei. Asociacijos tikslas skatinti ir darbuotis puoselėjant istorijos, etnokultūros, tradicijų ir papročių išsaugojimą, remti asmenis, organizacijas ir akcijas, kuriomis siekiama garsinti Marijampolę, kaip Sūduvos krašto kultūros, ekonomikos, pramonės ir mokslo židinį. Padaryta daug gražių ir prasmingų darbų. Esame dėkingi visiems, prisidėjusiems ir prisidedantiems prie asociacijos veiklos.

„Siekiame, tikimės ir norime, kad į Marijampoliečių klubo veiklą įsilietų kuo daugiau jaunų žmonių su naujomis idėjomis ir iniciatyvomis, laukiame kraštiečių išminties, kultūros intelekto ir kitokių turtų dalelės sugrįžtant į gimtinę“, – sako Marijampoliečių bendrijos pirmininkas Paulius Uleckas ir kviečia kartu paminėti Marijampoliečių bendrijos 25-erių metų veiklos jubiliejų, pasidžiaugti pasiekimais, prisiminti iškilius kraštiečius, išsakyti rūpesčius, pasidalinti planais ir pasiryžti toliau gražinti savo gimtinę.

Marijampolieciu_ bendrijai_25_plakatas-K100

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: