Forumas „Mūsų valstybės tikslas“ įvyks birželio 3 d. (2)

valstybe-diena-mindaugo-mikuleno-pies

M. Mikulėno pieš.

Gegužės 14 d. Seime vykusios Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų Eimanto Grakausko, Egidijaus Klumbio ir Zigmo Vaišvilos spaudos konferencijoje buvo pranešta, kad  keičiasi Forumo „Mūsų valstybės tikslas“,  numatytas rengimo laikas. Forumas  „Mūsų valstybės tikslas“ perkeliamas iš gegužės 30 d. į birželio 3 d. Šį forumą rengia signatarai, pasirašiusieji „Kreipimąsi vardan Lietuvos“, Lietuvos mokslų akademija ir Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio iniciatyvinės grupės nariai,

Forumas „Mūsų valstybės tikslas“ Lietuvos mokslų akademijoje prasidės birželio 03 d. 9 val.

Renginio organizatoriai dėl šio pasikeitimo ir galimų nepatogumų labai atsiprašo kviečiamų prelegentų ir dalyvių ir tikisi konstruktyvaus ir produktyvaus forumo darbo.

 

 

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .

2 komentarai

  1. Giedrius:

    Sąjūdis – šventa tautos išsivadavimo būsena
    (tautos pilietinės bendrumos gyvata)

  2. realistas:

    Ką gi, sveikinu Sistemą – jai jau beveik pavyko sužlugdyti Forumą. Prezidentė “alia” “sveikindama” forumą (ką patvirtino signatarai sp. konf. metu), neabejotinai smogė į paširdžius – skambučiais ar kitais tik jai priimtinais būdais sugebėjo pakeisti Forumo laiką. Gegužės 30- savaitgalis, patogus laikas tokiems susirinkimams. O dabar kas? Na, taip, birželio 3- Sąjūdžio Gimtadienis, puiku, sveikinu, bet – tai vidurio savaitės darbo diena. 9 val- visi savo darbuose. laisvi tik pensininkai, bedarbiai ir bomžai. KAS dalyvaus ar bent stebės tą Forumą?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: