Grupė signatarų kviečia pasirašyti Kreipimąsi vardan Lietuvos (42)

Trispalvė | zurnalasmiskai.lt nuotr.

Trispalvė | zurnalasmiskai.lt nuotr.

Grupė Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos akto dėl Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo signatarų artėjant Lietuvos atkūrimo 25-mečiui išplatino viešą kreipimąsi „Kreipimasis vardan Lietuvos!“ kviesdamas jį pasirašyti visus savo bendražygius signatarus bei Lietuvos likimui neabejingus piliečius.

„Šį Kreipimąsi, kuriuo konstatuojama mūsų valstybės būklė ir kuriuo kviečiama vienytis valstybės ir Tautos išsaugojimui, pasirašė penki signatarai – Algirdas Endriukaitis, Vilius Baldišis, Eimantas Grakauskas, Egidijus Klumbys ir Zigmas Vaišvila. Manau, jų bus ir daugiau. Šį signatarų Kreipimąsi jau pasirašė ir kiti mūsų visuomenėje žinomi ir gerbiami asmenys. Visus neabejingus mūsų Tėvynės likimui kviečiame pasirašyti šį Kreipimąsi raštu ar elektroniniu būdu“, – sakė pristatydamas kreipimąsi signataras Zigmas Vaišvila.

Skelbiame šį kreipimąsi:

KREIPIMASIS VARDAN LIETUVOS!

1990 m. kovo 11-ąją atkurta Lietuvos Respublika buvo pripažinta ir tapo tarptautinių organizacijų nare. Atkurtas privatus ūkis ir galimybė patiems kurti ekonomiką, kultūrą ir mokslą sudarytos prielaidos valstybės vystymui ir Tautos saugumo užtikrinimui. Tačiau valstybės atkūrimo 25-metį sutinkame dvejodami dėl mūsų ateities ir net išlikimo. 1990 metų kovo 11-ąją valstybę atkūrėme kaip būtiną savo klestėjimo ir išlikimo sąlygą. Vis gilesnis šalies įtraukimas į globalias valdymo struktūras, priverstinis Europos Sąjungos federalizavimas nepaliaujamai siaurina ir naikina valstybės suverenitetą – Tautos egzistencijos pagrindą.

Tautos valia vėl pavergta, suvereno teisės atimtos. Tai padarė nepriklausomos Lietuvos valdžia, neprisiimanti atsakomybės dėl Tautos ir valstybės likimo, vėl atidavusi valstybės likimą spręsti svetimiems. Išparduodama ir žemė – Tautos egzistencijos ir dvasinė buveinė.

Sąjūdžio ir Sausio 13-oios vertybės ir principai, Tauta išduoti. Prarandama viltis patiems kurti ir ginti valstybę, kurioje Teisingumas yra vertybė. Valstybės valdymą perėmė politinės grupuotės ir nomenklatūrinis režimas, ignoruojantis ne tik teisingumą, bet ir Konstituciją.

Paminti pamatiniai Sąjūdžio veiklos principai – tiesa ir viešumas, sąžiningumas ir moralė. Lietuvos žmonės vėl nėra laisvi rinktis. Nekompetentinga valdžia vėl bijo Tautos ir mano esanti neklystanti, juoda vadina baltu, atvirai ir ciniškai dangsto nusikaltimus, persekioja už bet kokią valdžios kritiką ir savo nuomonę. Teisė ir teisėsauga Lietuvoje gina ne žmogų, bet valdžią. Melas apie viską ir savivaliaujanti valdžia tapo grėsminga kasdienybe.

Mūsų šalį palieka išgyventi negalintys ir valstybės ateitimi netikintys žmonės.

Mes, pasirašiusieji, atsiribojame nuo tokio Lietuvos valdžios elgesio su Tauta ir valstybe.

Privalome nedelsiant susigrąžinti tautinį orumą ir valstybės savigarbą, nes valstybės padėtis yra kritinė, pasiekusi Tautos egzistencijai pavojingą būklę.

Todėl mes, pasirašiusieji:

Smerkiame Lietuvos valdžios valstybės žlugdymo ir Tautos naikinimo veiksmus;
Pasisakome prieš antikonstitucinį valdžios elgesį valstybės suvereno Tautos ir piliečių, jų demokratinės savivaldos atžvilgiu;
Pareiškiame, kad kartu su jaunąja karta keisime ydingą šalies valdymo politinę sistemą, atkursime ir susigrąžinsime neteisėtai prarastas valstybės suvereniteto dalis;
Primename, kad valstybės tikslas yra Lietuvos piliečių gerovės ir saugumo užtikrinimas;
Raginame aktyviąją Tautos dalį, ypač inteligentiją ir jaunimą imtis pilietinės atsakomybės už Tėvynės likimą, šalinti moralinės ir dvasinės degradacijos apraiškas;
Sieksime apginti ir išsaugoti nacionalines vertybes – šeimą ir Tautą, per amžius telkusias mus valstybingumui – mūsų išlikimo pagrindui.

Tik susitelkę ir drauge atkursime Tautai ir piliečiams šeimininko teisę ir atsakomybę už valstybę, sustabdysime ir pragaištingą mūsų nacionalinės valstybės – Tautos namų – griovimą.

Lietuvos piliečiai, tautiečiai, mes per ilgai buvusioms ir esamoms valdžioms leidome mus vesti į nežinią, per ilgai buvome nušalinti ir nusišalinę nuo tiesioginio mūsų valstybės valdymo. Lietuvos valstybę ir lietuvybę, jos eižėjantį turinį pakeis, sustiprins ir išlaikys tik visais atžvilgiais aktyvi, principinga, sąžininga ir garbinga individo laikysena ir pozicija.

Pripažinkime padarytas klaidas, atsisakyme bevaisio garbinimo ir sakralizacijos.

Tautos ir valstybės išlikimui pražūtingo pavojaus akivaizdoje būtinas visuotinis Lietuvos susitelkimas bei susivienijimas.

Lietuvos ateitis turi būti kuriama Tautos apsisprendimo, bet ne diktato keliu.

Pasirašyti šį kreipimąsi galima čia: www.peticijos.com

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .

42 komentarai

 1. taip:

  NEREIKIA NAUDOTIS TOKIAIS PETICIJU PASIRASYMO SAITAIS KAIP PETICIJOS.COM AS TEN PVZ NEPASIRASINESIU. AR MONAOT KAD VISI JIE VIENODI? AS TAIP NEMANAU.
  NETRUKUS ISEIS NAUJAS TARPTAUTINIS PETICIJU SAITAS http://www.iveto.org VA TEN TADA IR DEKIT AVO PATICIJA, TIK TUO ATVEJU GALIT SURINKT KAZOKI ZMONIU RIMTESNI SKAICIU.

 2. ap. Vilnius:

  Kažin ar peticijos autoriai siekia pasmerkt “Prezidentės kurstomą karą”? Bet su tokiu protestu peticiją palaikantysis, deja, padarė logišką išvadą 🙁 Taigi pasmerkim solidarumą su Ukraina 🙁

  • Klausimas:

   Svarbu laiku išnešti kudašių.

   Kas dėl pačios peticijos – pasirašyti galima daug visokių popierėlių, bet ar pasirašiusieji darys tai ką parašė juose?

   • rokas:

    lig šiol TAI daro vienas Vaišvila. Bijau, kad kiti pasirašys tik dėl vaizdo ir vėl sulįs į savo saugius urvelius, kad tik kas nors jų nepajudintų , o dar baisiau- nepakritikuotų už savo nuomonę. Čia pas mus tik Vaišvila atlaiko kasdieninius kritikos smūgius, pilamą purvą ir toliau eina iškėlęs galvą. Žmogus, kuris turi tvirtą “stuburą” ir motyvuotą nuomonę. Kitiems bestuburiams “pūliams” iki jo toli…

 3. vabalas:

  Peticijos yra aktyvizmo kanalizacija. Dar nei viena peticija nieko nepasiekė, išskyrus tuos atvejus, kai peticijų autorių norai sutapo su verslo ir valdžios elito norais. Ši peticija yra itin prastai paruošta, t.y. iš esmės ji yra apie nieką. Toks pompastiškas, klišėmis parašytas tekstas tik atstumia žmones net nuo tokios beviltiškos veiklos, kaip peticijų pasirašinėjimas. Gal į gerą…

 4. )..(:

  tai patackas jau ne su grybauskaite?kaip cia dabar?taigi,abu taip rusai puola:/

 5. Svirba:

  Labai jau “abstraktus” zodziai.. kiekvienas LIETUVIS to NORI.
  daug zodziu, “konkretumo” JOKIO…

  taip pat sekmingai galetumes parasyt “PETICIJA” pries gripa…

  “MES pries gripa”
  “MES pries tai, kad gripas sukelia temperatura”
  “MES smerkiame gripo sukeltas pasekmes”

 6. Perkūno Paukštis:

  Kaip supratau, pagonis Vaišvila dar kreipiasi į Tuos, kuriems dar rūpi ateities Lietuva – ne vien prikimšti pilvai ir pilni bakai sariorkos – abiejais atvejais – smardinant.

  • eco:

   “pilni bakai sariorkos – abiejais atvejais – smardinant.”
   tai tu smardini su savo amerikoniskais kledarais,kuriems net kuras nera cia pritaikytas,noreciau sustatyti tavo auto ir naujesnes kartos BMW dyzeliuka(120kw,2litru turio)ir palygunti ismetima…

   • Perkūno Paukštis:

    Tačiau, su ameriseniena per metus tepravažiuoju vos keletą tūkstančių km.
    O tu su savo saliorkiniu, prisipažink, kiek pramini?
    Taip kad, kalbant apie taršą, būtinai padėjus ir kilometražus ant svarstyklių …..

    • eco:

     Kaip valstybinę tech.apžiūrą praeini?Irgi suoki apie tūkstantėlį km.per metus,ar už pinigus???Juokingi tavo palyginimai apie kilometražą,aš panašiai nuvažiuoju,Lietuva nedidelė šalis,tad jei myli Gamtą tau turėtų būti gėda su tokiais kledarais važinėti-numini tapkę ir bendzinas pro duslintuvą bėga…

 7. Algirdas Patackas:

  Kreipimasis buvo su dideliais trūkumais, pasirašiau su išlygomis, viena jų – kad pasirašinės tik signatarai. Kadangi kreipimasis buvo išplėstas visiems “neabejingiems piiečiams” ir paverstas peticija manęs net neinformavus, SAVO PARAŠĄ ATSIIMU>

  • Zigmas Vaišvila:

   Algirdai,
   Kreipimasis yra viešas dokumentas, o ne vidinis signatarų susirašinėjimas. Tokia viešo kreipimosi ir yra prasmė.
   Apie tai siūlant Kreipimosi projektą ir jį redaguojant, gavus kolegų pastabas ir alternatyvius projektus, buvo paaiškinta. Tekstą tobulinti galima metų metais, bet signatarų nuomonė šiandieniniame Lietuvos tarpsnyje yra labai svarbi.
   Suprantu, kad visi dabar mes patiriame didžiulį spaudimą, gąsdinimą dėl Ukrainos situacijos.
   Tačiau Kreipimasis yra dėl padėties mūsų valstybėje. Būdami stipresni patys, galėsime padėti ir Ukrainai daugiau. Todėl Ukrainos pretekstu dangstytis nuo atsakomybės dėl mūsų valstybės likimo, visų pirma, mums, Sąjūdžio pirmeiviams ir signatarams, yra tiesiog nesąžininga.
   Todėl, Algirdai, nors Tau ir labai sunku, tikiuosi, išlaikysi pogrindininko ir Tėvynės gynėjo dvasią. Trauktis galima, jei yra prasmė. Tai, kas padaryta ir toliau beatodairiškai daroma su mūsų valstybe – yra atviras ir tiesioginis tyčiojimasis iš jos ir mūsų Tautos.

   Todėl linkiu visiems stiprybės ir sveikinu su Vasario 16-ąja, Algirdai!
   Su Vasario 16-ąja, visi mielieji ir neabejingieji!

   Pagarbiai, Zigmas Vaišvila

   • Algirdas Patackas:

    sprendimo nekeičiu, parašą atsiimu

    • Giedrius:

     Algirdai ir Zigmai, – smerkimu “amžinai nuskriaustųjų” signum-ataruose
     buvimu j.a.u tiek, taip, net pakyrėjote, kad dviese susitarkit, – užsakysiu pirtį,
     g e r ą pirtį (ar Zervynose, ar Šventėnuose ar…) ir išsipersit, net išsivanosit,
     atsigausit; nes ryšku – po Kovo 11-osios (dėl Sausio 13-osios įvykių) taip
     ir nebuvote.
     O laikas.
     Tam, kad pastot smekinėjimus, mirkimus ir “asmenybinius” nuo savęs
     nuoskaudomis minkymus L I E T U V O S
     (be išlygų).
     Tik pim:
     IMU – DUODU
     IMSIU – DUOSIU
     ATIMU – ATSIDUODU/duodu/duodu
     stiliumi – abu
     su/po kalatalką pasiėmę,
     bent po sviestą susimušit, –
     kad bergždžia pirties nauda nepasiDuotų.pasiRodytų

     (vis prisimins žmonės,
     – 2 signatarai, po sviestą susimušė, – sau};
     manau tas ASMENIŠKAI susimuštas sviestas,
     ir kiekvienam, ir abiem …bus ženkliai naudingesnis, vertingesnis
     ir net
     a p č i u o p i a m a s
     būsimos pirties naudos angoje /prieangy/

     nei šis viešas būsimo Lietuvos nepriklausomybės 25-čio pasismerkimas,
     už kurį abu labu, esate labai IR TIESIOGIAI (net man) atsakingi,
     kad kažkaip dar vis Lietuvos žmonių Aukščiausios valdžios: Tarybos ar
     dab. Seimo nariai t e b e t ū n ą po Kovo 11-osios vis laikinai – LTSR AT
     okupacinio bolševikmečio priespaudos aparatčikų ložėje-logovoj (“guoly”),
     t.y. bolševikpalaikių suprojektuotoj ir paliktoj sovietikų верх-būdelėje?

     Ar nepasijutot: abu.. kaip iš tos “būdelės’ ne savu rypu rypuojantys l i g ŠIOL?

  • Rasa:

   p. Patackai, ar Lietuvos piliečiai jau nebeturi teisės net pritarti Kreipimuisi? Nušalinate mus nuo Lietuvos politinio gyvenimo? Tik Jūsų Leidimas gali suteikti arba nesuteikti mums kokių nors teisių?
   Metų metus laukėme, kada signatarai susijungs bendram tikslui, bendram darbui, nes lig šiol dauguma jų telaukė (ir toliau telaukia) tik kvietimų į šventes, pasveikinimų, medalių ir pabūti “gyvais paminklais”, šalia kurių galėtų “pasišildyti” nieko Lietuvai Atgimimo laikotarpiu nenusipelnę buvę tarybiniai nomenklatūrininkai ir kiti kompartiniai veikėjai ir Veikėja , per tas šventes raportuojanti kaip “MES” (t.y. – JI) iškovojome Nepriklausomybę … Aktyvių buvo ir tebėra vienetai. Žinoma, nekalbu apie tuos, kurie, išdavę tikrąsias Sąjūdžio idėjas ir vertybes, ir šiandien yra valdžioje ir uoliai tarnauja naujai susikurtos Sistemos režimui… Bet šįkart- ne apie juos.
   Nežiūrint to, kad sąžiningų ir pritariančių Kreipimuisi Signatarų likę labai mažai, idėja yra labai puiki. Jos jau seniai reikėjo. Dabar svarbiausia, kad iš viso šito Kreipimosi neliktų tik tušti žodžiai. Reikia aktyvių veiksmų iš visų signatarų, suprantančių Lietuvos problemos esmę, žmonių sutelkimo (juk dar dauguma rajonų savo signatarus turi), vienybės ir bendrų pastangų Sistemai pakeisti. Tai milžiniškas, sunkus darbas. Vaikiškai purkštauti, neva, “tekstas blogas ir be Manęs niekas daugiau negali pasirašyti”, nors Peticija yra Pritarimo Balsas- mažų mažiausiai nesolidu. Ir negarbinga. O gal slepiate kitą priežastį? Gal dėl Jūsų parašo supyko Jūsų visur ir visaip ginamas V. Landsbergis, o kaltų ieškote tarp Peticiją paskelbusių?

  • Rasa:

   Visiems geranoriškai nusiteikusiems- su Vasario 16-ąja! Semkimės išminties ir vienybės iš Istorijos, iš Vasario 16-osios Signatarų.

 8. Skaitydamas peticijos tekstą, netvėriau savo kailyje…

  PAGALIAU

 9. Bet skaitant komentarus, tų kurie peticiją pasirašė ir tuo labiau šituos, emocijos atslūgo.
  Nesutinku su tuo, kad karą kursto Gribauskaitė, jį kursto Putinas. O Gribauskaitės pozicija Rusijos agresijos akivaizdoje yra teisinga. Tai geras pavyzdys kitų šalių vadovams. Jei Putino nestabdyti, tai sekantys po Ukrainos busime mes…
  Peticija gera – pasirašiau. Bet tai tik peticija, tai tik kvietimas vienytis. Ji nenuvers degradavusio “elito” ir nesukurs tobulos naujos valdžios. Kalbant apie bet kokią valdžią pravartu prisiminti tą vietnamietišką pasaką apie drakoną – “drakonas mirė – tegyvuoja drakonas”.
  Ką daryti, kaip elgtis, kad ši pasaka nepasikartotų eilinį kartą ir ateityje???
  Tai pats svarbiausias klausimas jau dabar.

 10. Gin:

  Stojome į laisvų ir nepriklausomų valstybių sąjungą, o gavosi kas? Nemanau, kad peticijų pasirašymas ką pakeis. Kryptis aiški, branduolys yra, reikia veiksmo, pradėkit ir palaikysim, kam ta kryptis priimtina, tik nesipjaukit tarpusavyje. Aš už,… su vasario 16, Lietuvos valstybės atkūrimo diena.

 11. Pilietis:

  Apseisim ir be Patacko, tuo labiau, kad negali jo suprast- čia su vienais, čia su kitais; va tokie tie mūsų kai kurie signatarai.

 12. Klausimas:

  Mane prašo paklausti, kaip pasirašyti peticiją jei neturi el.pašto.

 13. )..(:

  ,Nesvarbu, ar tai būtų politinė partija, ar visuomeninis judėjimas, bet jeigu dar yra Lietuvoje žmonių, kuriuose išlikęs sveikas dvasinis pradas, žmonių, trokštančių išsaugoti mūsų valstybę ir gamtą, nesuterštas žemės gelmes, lietuviškumą, Tautą ir papročius, tradicines vertybes, aiškiai suvokiančių, kas yra krikščioniška šeima (kurios niekada nepakeis vienlytė partnerystė), jeigu dar yra blaiviai mąstančių žmonių, nepasiduodančių užsienio monopolijų spaudimui ir nesutinkančių, jog strategiškai svarbios valstybininės įmonės būtų atiduotos į privatininkų rankas, nebijančių saugumo, prievartos institucijų persekiojimo, tai SUVIENYTI tokius pažangos siekiančius tautiečius – iš ties labai sudėtingas ir atsakingas darbas.

  Reikėtų mums visiems drauge susėsti ir pradėti kurti tokią SISTEMĄ. Aš, kaip partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, esu pasiruošęs eiti šiuo keliu. Na, o galimam bendradarbiavimui su pažangos siekiančiais tautiečiais (nebūtinai partijos nariais) galima atrasti ne vieną tinkamą formą.’
  http://sauksmas.lt/rolandas-paksas-apsimesdami-didziais-valstybes-gynejais-kai-kurie-patriotai-daro-viska-kad-butu-isprovokuotas-karinis-konfliktas-su-rusija.html

 14. loreta tiskuviene plechaviciute:

  tikiu, kad tauta sukils, o neleis isparduoti ir parduoti,,,klanui

 15. Vaida:

  Nėra ir ką komentuoti 🙂

 16. Algimantas Končius:

  Valstybės niekas neperėmė, ji kaip buvo taip ir liko sovietinės nomenklatūros rankose. Valstybės pagrindas – teisė, o ji kaip buvo, taip ir liko sovietinių teisininkų, okupantų išmokytų, gerai patikrintų kad tarnaus iki grabo lentos, prisiekusių ištikimybe Kremliui, komunistų partijos narių rankose. Pataisytas sovietinis baudžiamasis kodeksas nėra joks Lietuvos teisės atkūrimas, ji kaip buvo, taip ir liko giliai, giliai sovietinė. O visa tikroji Lietuvos valdžia koncentravosi Generalinės prokuratūros rankose. Nė viena seimo, vyriausybės, savivaldybės, prezidentūros afera, nepadaroma be prokurorų žinios ir “otkatų” jiems (liūto dalies). Todėl Lietuva išvogta, o nubaustų nėra. Vienintelė Lietuvos išlikimo ir atkūrimo sąlyga – Generalinės prokuratūros išvalymas, nuo Valio iki valytojos, nepliekant nė vieno darbuotojo. Kitaip tikros teisėsaugos neturėsime. Pakeisti reikia visiškai naujais, jaunais darbuotojais, baigusiais teisę užsienyje, vakaruose. Nė vieno baigusio teisę Lietuvoje. Tik taip užkirsime kelią sovietinės “teisės” recidyvui ir padėsime pamatus tikrai teisei, o kartu ir tikrai Laisvai Lietuvai ir Tautos atgimimui.

 17. Atgalinis pranešimas: Signatarų kreipimasis: Pasitinkant Kovo 11-osios 25-metį | Alkas.lt

 18. Vilnietis:

  Peticijos autoriams siūlau visur peticijoje žodį „jaunimu“ pakeist į „senimu“.

  Tikrai be galo naiviai ir deklaratyviai skamba frazės:
  – Pareiškiame, kad kartu su jaunąja karta keisime ydingą šalies valdymo politinę sistemą, atkursime ir susigrąžinsime neteisėtai prarastas valstybės suvereniteto dalis;
  Arba:
  – Raginame aktyviąją Tautos dalį, ypač inteligentiją ir jaunimą imtis pilietinės atsakomybės už Tėvynės likimą, šalinti moralinės ir dvasinės degradacijos apraiškas;
  :))))))

  Nes Lietuvos jaunimas tokių primityvių ir be galo naivių peticijų tikrai neparems.
  Esame už gilesnę ES ir NATO integraciją. Ir Lietuvos narystė jose yra bene svarbiausia pozityviau Lietuvos jaunimą nuteikianti perspektyva.

  Vnž, absurdiškas, naivus, deklaratyvus ir nieko vertas kreipimasis, ir tiek. Kuris jo autoriams ir jį pasirašiusiems garbės tikrai nedaro…

 19. Diedas:

  Nesupratau ką čia perskaičiau. Tikėjausi peticijos visai Lietuvai, su siūlymais kaip sukišt į kalėjimus visus kiaules komunistus, komsomolcus, skrebvaikius ir Kremliaus vergus kurie iš visų jėgų stengiasi paverst Lietuvą skurdžiu, atsilikusiu nuo pasaulinės kultūros ir progreso užkampiu. Arba bent jau konkrečių idėjų,kaip nusikratyt jų diktato, o gavau skystą rajoninio lygio partijos priešrinkiminę programelę kokių visai neseniai buvo prikišta pašto dėžutė.
  “smerkiame”, “pareiškiame” “primename””raginame” “stengsimės” “sieksime” “bandysime””sureguliuosime” “tvarkysime” “skatinsime” “įsipareigojame”
  Eilinė bevertė demagogija.

 20. 3-as WW:

  revoliucijas daro idealistai ( šitie 5 ir Ozolas su kitais), o pasinaudoja ? kas finansuoja…o kas finansuoja? kas laimi? o kas laimi? Ne Lietuva, ir net gi ne Rusija..Kam lietuvių negaila(kaip ir rusus sutinka paaukuoti karo aukurui). Kas visada paskutinių metų laimėdavo karus,Ne,neteisingai,tokius karus tik pradeda, ir finansuoja, kad tęstusi..mums irgi pradėjo tokį karą- kolkas informacinį- bet tai tik pasiruošimas…biedni durni lietuviai, kaip visad..suranda “pranašus” už jūrų-marių,ir nori turėti naudos.Prisiminkit pasaką, kaip 2 meškinai paprašė lapės surio gabalą dalint.Taip ir mes su broliukais ..tik bijau, kad ne tik surio mažmužio neliks po tokios pagalbos, bet ir pačios tautos su broliukais..Tai kam naudingas karas? kieno kailis pagal prielaidą, liks sveikas?

 21. Atgalinis pranešimas: Signatarų spaudos konferencija „Forumas MŪSŲ VALSTYBĖS TIKSLAS“ (tiesioginė transliacija) | Alkas.lt

 22. Atgalinis pranešimas: Forumas „Mūsų valstybės tikslas“ įvyks birželio 3 d. | Alkas.lt

 23. N:

  Niekas nepasikeis. Lietuvos misija – būti sunaikintai Vakarų ir Rusijos kare.

 24. Viktorija Fetaimia:

  Lietuvai yra teisine-demokratine, o ne teisines mafijos salis!

 25. Sutinku,tačiau,manau,kad iš to naudos jokios:šunys loja,o karavanas eina.

 26. Juozas:

  Kai bus darbais o ne žodžiais sunaikinta parazituojanti žiurkių sistema tad ir nebereikės jokių nesąmonių

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: