LIETUVOS KOLABORANTŲ EVOLIUCIJA (14)

lietuvos-kolaborantu-evoliucija-K100

Arvydas Kostkevičius, 2015

Kategorijos: Ukrainos balsas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .

14 komentarų

 1. pensininkas:

  Paprasta ir taiklu. Dešimt balų Arvydui Kostkevičiui. Šita mėlyna neužmirštuolė gali vėl pavirsti raudona penkiakampe su kalašnikovu ir katiuša viduryje.

 2. asai:

  briedas kazkosk. uztenka cia klijuot etiketes, panasu kad tautininkai tampa patys lietuvos nepriklausomybes priesais

 3. Ačiū už perspėjimą dailininkui. Neatsisakykime tautinių simbolių su kuriais kovojome už Lietuvą nei raudonų nei žydrų žvaigždžių naudai.

 4. Vytautas Ka:

  LTSR, – LRT….Kažkas panašaus. Lietuva be kolaborantų, matyt nebegali.

 5. Ema:

  Nepilnas piešinys. Kiti nusikolaboravo Rusijai. Paskaitykit feisbuke “Tautos ateities forumas” komentarus, labai ryškus vaizdas.

 6. stasys:

  Ant tos paskutynės gėlelės autorius aiškiai sumaišė spalvas ,.nes koloradinė drižuota butų labiau tykusi . Koloradinis -koloborantas.buves visuomeninkas, žaliosios partijos prijautėjas ..žaliujų žmogeliukų mylėtojas .:)

 7. žara:

  Pentagrama ar pentaklis yra kruviniausias ženklas žmonijos istorijoje: jo šešėlyje žuvo šimtai milijonų žmonių Rusijoje, Kinijoje, Japonijoje (atominės bombos) ir daug kur kitur. O dabar tai ES ženklas…

 8. Lietuvis:

  Visiskai ne i tema karikatura… kaip galima lyginti sovietu simbolius su atminimu tiems, kurie kovojo uz Lietuvos laisve. Labai grazus neuzmirstuoles simbolis. Turime atsiminti ir gerbti tuos kurie prisidejo savo gyvybes kaina prie Lietuvos isvadavimo is okupacijos. O tokiu karikaturu publikacijos atrodo mazu maziausiai “pigiai”… Geda… Paskutiniu metu rytu kaimynai bando veikti per tautininkus, kad skaldytu Europa… tai gal mielieji nuvaziuokite i rytus atostogu jei galvojate, kad neteisinga kelia musu salis pasirinko… Aisku problemu daug, bet tai tas mentalitetas, kurio vis dar neatsikrato dauguma tautieciu… tas rytu mentalitetas yra blogis… turime kovoti su juo, pasiepiancios tarybini mentaliteta karikaturos butu labai i tema… o is tokiu simboliu jei ir nepatinka saipytis manau negalima… Pas mus demokratija, jei nepatinka gali nesisegt… neismes is darbo… skirtingai nei rytuose…

  • Žemaitukė:

   Parodykite nors vieną partizaną su neužmirštuole – masonų ženklu atlape ir įvardykite tą, kuris už neužmirštuolę guldys savo galvą. Greičiau paaukos ar išduos kitus, savo tautą, nei pats aukosis, nes ne tokios vertybės, kurias amžiais gynė mūsų karžygiai, jam yra svarbios. Parduoti, užsidirbti, paklusti – vakar Maskvai, šiandien Briuseliui, rytoj Vašingtonui – štai ir neužmirštuolės žiedelio prasmė. Mes turime savus simbolius, tautinę savigarbą ir nei rytų, nei vakarų pamokymų, kaip mums tvarkytis savo valstybėje, mums nereikia. Tauta pasirinko laisvės kelią, bet valstybė tebėra valdoma nuo savo nešvarios praeities priklausomų asmenų, todėl jie nėra tautos dalis, nes nėra laisvi. Tokius belaisvius ir neužmirštuole, ir raudona žvaigžde galima paženklinti – jie evoliucionuoja (gal jums suprantamiau – keičia formą, uniformą), keičiantis santvarkoms, valdžioms, politinėms situacijos. Parazitas turi prisitaikyti, kad išliktų… parazitu.

  • zyle:

   Koks jus lietuvis? Jei jums gražus svetimas masonų simbolis. Gėda jį segėti. Šį simbolį segėti – tai pažeminti visus, kurie padėjo galvą už Lietuvos laisvę!
   Pagarba Arvydui Kostkevičiui! Labai taikliai pavaizduota kas yra kas.

 9. ANTANAS:

  MASONUS LAUK KOLOBORANTAI LAUK!!! UZTENKA MUMS CIA NETVARKOS. REIKIA DARYTI REVOLIUCIJA NES JAU IR TAIP NEBEIMANOMA GYVENTI. PENSIJA MAZA VOS UZ BUTA SUMOKAU OKUR DUONAI VAISTAMS? KA???? LAUK TUOS KOLOBORANTUS ZYDMASONIUS!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: