Tautininkai aktyviai dalyvaus savivaldos rinkimuose (14)

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .

14 komentarų

 1. Teisingas sprendimas:

  Gerai, kad dalyvaus tautininkai, nes nėra už ką balsuoti. Visos didžiosios partijos nepateisino vilniečių lūkesčių, dauguma pretendentų į merus yra įsivėlę į korupcinius skandalus, pagarsėję kaip savų bizniukų tvarkytojai, yra kosmopolitinių pažiūrų, kuriems nerūpi nei tradicinės vertybės, nei paprastų vilniečių rūpesčiai.
  Žinokit tuojau jus pradės pulti, apšauks visokiais žeminančiais epitetais ir pan. Juk visi kiti pasiskirstė pinigus iš mūsų visų biudžeto, tai nusamdys, nupirks ir menkins tautininkus. O jūs pinigų neturit, esat neapsivogę, sunku bus atsilaikyti.

 2. Žaltys:

  Kiek žinau savo aplinkos tautininkus, jie patys nieko tautiško nemoka. Jei ten tokį išrinks, jis netruks asimiliuotis su visais kitais. Šiuo metu net Dalia Urbonavičienė nieko nebegali paveikti, nors gerb. L. Klimkos nuvertikai tikėjosi kad ji atgimdys tautinę dvasią. Provincijų “tautininkai” nesugebėtų net pasakyti penkių Lietuvos aukščiausios kvalifikacijos etnologų pavardžių. Tikri tautinės kultūros artojai nelenda į politiką ir negaišta laiko tuščioms veikloms. O darbo yra per akis.

 3. Prašalaitis:

  Svarbu atskirti grūdus nuo pelų. Vienas dalykas yra norėti, suprasti ir kalbėti, kitas dalykas kalbėti, suprasti, bet nenorėti. Šiandien, savivaldybė panaši į nusigyvenusį šlėktą, kuris norėdamas palaikyti savo fanaberijas ir įprastą gerbūvį, jau seniai užstatęs visus dvarus ir tvartus, skolinasi, skolinasi, skolinasi, kad padengtų skolų skolas. Nesusimąstote, tautininkai, kiek tai gali tęstis? Šiandien absoliučios daugumos visų lygmenų valdžiukų gerbūvis tiesiogiai priklauso su globalistų malonės. Visa valstybė skolose, kaip šilkuose. Norisi tikėti, kad kukliai pradedate nuo savivaldybės ir bandysite reanimuoti valstybę?
  Jeigu jau susivyniojote ir paslėpėte nato ir es vėliavas, ir išsikleidę tautiškumo lozungus, dalyvausite rinkimuose, tai aptakių rinkiminių pažadų ir šiandieninės politinės pliurzos maišymo nepakaks. Todėl kaip potencialus rinkėjas klausiu:
  1. Ką jūs pasirengę realiai padaryti, kad tautai bent kiek atlaisvintumėte komunalinių mokesčių kilpą, kad tautai nereikėtų mokėti už bendro naudojimo patalpos apšvietimą kvadratiniais savo buto metrais ir pan. Ar esate matę formules, pagal kurias plėšikai -UABai -administratoriai susikuria sau gerbūvį už niekoneveikimo darbus? Ir t.t.
  2. Kuo jūs pasirengę surizikuoti, kad tauta jumis patikėtų?Ar išdrįsite pamatyti energetines machinacijas?
  ir t.t.
  3. Ką jūs kiekvienas pasirengęs paaukoti iš savo gerbūvio, kad padarytumėt tai, kas svarbiausia yra Lietuvai?
  4. Ką jūs pats, ponas Panka, pasirengęs padėti ant tautos altoriaus?
  5. Kaip jūs padėsite tautai neįsilieti į kruviną pasaulinę tėkmę?
  6. Kaip jūs padėsite tautai nepasimesti ir neištirpti globalioje kultūroje?
  Paprasti klausimai, kuriuos turite šiandien atsakyti, prieš žengdami į savivaldybę. Pradėkite nuo savęs ant žemiausio laiptelio. Kitaip, visos kalbos apie koalicijas, nesusitepusius, nesisteminius, etc. yra tik pliurpalai, kuriuos girdim metų metus vienodus visų partijų ir organizacijų. Negi jūs manote, kad situaciją gali ištaisyti žmonės, kurie ir atvedė visus iki bedugnės. Jūs, beje, irgi vedėte drauge su jais, ar iš nesusigaudymo, ar…Apsispręskite pagaliau, kas jūs.
  Ar nemanote, kad jūsų sąjungai reikalingas valstybinis-tautinis mąstymas, o kiekvienam nariui ir prijaučiančiam, kuris nori čia gyventi, vidinė atitinkama vertybinė koordinačių sistema, padedanti stebėti ir suprasti, kad jeigu tu pats to nepasėsi, neužauginsi, neišravėsi, nenupjausi ir pas tave to niekas gerai nenupirks, kad tai taptų tautos vertybe, rezultate tu neturėsi ko valgyti. O po to atena kitakalbiai žmonės ir pasako: nori valgyti, imk arba pasitrauk. Ką darysi? Neturi išeities būti garbingu žmogumi. Nes tu iš pat pradžių nesupratai, kas yra garbė, nes manai, kad politkoje privalai būti prostitute. Ir tu kaltas, kad Lietuvos sostinėje dingsta lietuviški užrašai, atsiranda įžūliai švytintys samsungai, sklaidosi nato vėliavos, valstybės laivelis skęsta skolų vandenyne. Baigėsi nupirktos aptakios veidmainystės laikas, šiandien absoliutaus konkretumo laikas, naudokitės juo, ponai tautininkai.

  P.S. fizinė forma irgi svarbi, nes kirba mintys, kad viršsvoris trukdys intensyviam darbui, norėsis tik ramybės ir kad interesantai nevarstytų šilto kabineto durų.

 4. liudas gira:

  Grb.Tautininkai, turiu jums pasiūlymą: susijunkit su jaunaisiais konservatoriais, nes ar taip ar taip pučiat į vieną ir tą pačią dūdą.

 5. Getas:

  Visos sisteminės partijos pradeda joti ant tautiškumo žirgo, kuris, kaip parodė EP rinkimai Europoje taip pat atgimsta, bet mes juk žinome mūsų trubadūrus, kai tik artėja rinkimai tai sistemininkai ir tautiškumą prisimena. Kyla klausimas, ko ten jaunieji konservatoriai tupi toj suliberalėjusioje TS-LKD, laikas jiems pereiti į Tautininkų sąjungą, anksčiau ar vėliau vistiek teks, nes neužtvenksi tautininkškos upės tėkmės.

 6. AlkanasAlkagolikas:

  Aš esu už laisvą Lietuvą, todėl už tautininkus tikrai nebalsuosiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: