D.Grybauskaitė ėmė dažniau lankytis Rytų Lietuvoje (1)

Prezidentūros nuotr.

Prezidentūros nuotr.

Sekmadienį, rugsėjo 15 dieną, Šalčininkuose Derliaus šventėje lankėsi Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Tai jau antras per trumpą laiką šalies vadovės vizitas Rytų Lietuvoje. Rugsėjo 1–ąją Prezidentė lankėsi Lavoriškėse,

Kalbėdama susirinkusiems ji prabilo ir lenkiškai bei sulaukė palankios šventės dalyvių reakcijos ir net atgarsio Lenkijos spaudoje.

Tiesa, apie Tautinių mažumų įstatymą šalies vadovė nepanoro kalbėti konkrečiai.

„Aš kol kas nenoriu komentuoti jokių įstatymų, mes turime jų tris ar keturis, ar net penkis“, – sakė D. Grybauskaitė, žurnalistų paklausta apie Lietuvos lenkų rinkimų akcijos siūlymus dėl Tautinių mažumų įstatymo.

„Aš myliu vienodai visus mūsų Lietuvos žmones, jie yra visi Lietuvos piliečiai. Aš kalbu visų mūsų tautinių atstovų kalbomis, galiu kalbėti lenkiškai ir rusiškai, ukrainietiškai. Tiek, kiek galiu, tiek kalbu, ir tuo išreiškiu pagarbą visiems mūsų Lietuvos žmonėms, o Lietuva yra viena, ir Lietuva yra taip pat ir šių žmonių tėvynė“, – sakė D. Grybauskaitė.

Prezidentūros nuotr.

Prezidentūros nuotr.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .

1 komentaras

  1. Kažin:

    Tai gal Grybauskaitė pasirūpins, kad ir “Rail Baltica” geležinkelio vėžės maršrutas eitų per Rytų Lietuvą, t.y. Vilnių, Druskininkus ar nors Alytų, o ne 100 km. tolesniu Vilniui keliu į Šeštokus – per Kazlų Rūdą. Be to, vėžės maršrutu per Vilnių apskritai būtų pašalinta dabar jos projekte esanti nesąmonė, kai Lietuvos vienintelės iš ES šalių sostinė Vilnius, beje, ir didžiausias Lietuvos miestas (du kartus didesnis už Kauną) neaišku kam tarnaujančiais, akivaizdu, kad ne valstybės ekonominiais ir politiniais interesais, yra paliktas už 100 km nuo per Lietuvą einančio “Rail Baltica” maršruto. Pagal dabar projektuojamą maršrutą Vilniui labiau apsimokės “Rail Baltica” naudotis ne nuo Kauno, o nuo Balstogės. Prezidentė “nematyti” to negali…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: