Motinos dieną visos mamos Valdovų rūmus lankys nemokamai (2)

valdovurumai.lt nuotr.

valdovurumai.lt nuotr.

Gegužės 3 d., šeštadienį, visos mamos, su nepilnamečiais vaikais atėjusios apžiūrėti Valdovų rūmuose įrengtų ekspozicijų, galės įsigyti bilietus su 100 proc. nuolaida. Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai sveikina visas mamas su artėjančia Motinos diena ir dovanoja joms galimybę apsilankyti muziejuje nemokamai.

„Muziejus – ne tik kultūros bei edukacijos, bet ir bendravimo, turiningo šeimos laisvalaikio erdvė. O kas kitas, jeigu ne mamos, labiausiai vienija šeimas? Tad sveikindami visas mamas siekiame sudaryti sąlygas netradiciškai paminėti Motinos dieną, taip pat skatiname pamąstyti apie jas, prisiminti ir parodyti asmeninį dėmesį, drauge įdomiai ir turiningai praleisti laiką“, – teigia Valdovų rūmų muziejaus direktorius dr. Vydas Dolinskas.

Valdovų rūmų muziejuje mamos su nepilnamečiais vaikais galės aplankyti dvi nuolatines ekspozicijas, atspindinčias istorinės rezidencijos funkcijas. Rūmų istorinės ir architektūrinės raidos ekspozicijoje (I maršrutas) bus galima apžiūrėti unikalius radinius kartu su rūmų raidos maketais, ikonografine medžiaga ir tekstiniais komentarais. Rūmų atkurtų istorinių reprezentacinių interjerų ekspozicijoje (II maršrutas) bus galima susipažinti su reprezentacinėmis menėmis, kuriose atkurti istoriniai vėlyvosios gotikos, renesanso ir ankstyvojo baroko reprezentaciniai interjerai, taip pat speciali lobyno salė.

Praėjusių metų liepos mėnesį vartus atvėrusius Valdovų rūmus jau aplankė apie 240 tūkst. lankytojų. Muziejus lankytojus priima kasdien, išskyrus pirmadienius ir valstybinių švenčių dienas. Darbo dienomis muziejus atviras nuo 11 iki 18 val., šeštadieniais ir sekmadieniais – nuo 11 iki 16 val. Bilietų kasos uždaromos likus vienai valandai iki darbo laiko pabaigos. Bilieto kaina suaugusiesiems – 10 litų, moksleiviams, studentams ir senjorams – 5 litai, neįgalieji ir vaikai iki 7 metų įleidžiami nemokamai, taip pat taikomos įvairios nuolaidos pavieniams asmenims ir šeimoms.

Kategorijos: Kultūra, Kultūros paveldas, Lietuvoje, Naujienos, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress

2 komentarai

    • )..(:

      ,Kas gi buvo palaimintoji Motina Teresė, apie kurią, tikriausiai, visi esame girdėję? Man ji – įkvepiantis pavyzdys, kaip vienas žmogus su tikėjimo ir Dievo pagalba gali pakeisti pasaulį. Kviečiu pažiūrėti sukrečiantį dokumentinį filmą apie pasiaukojimą, artimo meilę ir tikėjimą. Tikiuosi, kad šis filmas leis atitrūkti nuo mus supančių kasdieninių problemų ir suvokti, kad šitam pasaulyje be mūsų pačių yra ir daugiau žmonių, kuriems reikia mūsų visų pagalbos..

      Kažkas, matydamas, ką Motina Teresė daro vargšui, sušuko: “Aš to nedaryčiau už viso pasaulio auksą!” Motina Teresė atsakė: “Aš taip pat!” ‘

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: