Paskutinės VRK konvulsijos: sprendimas dėl žemės referendumo ir vėl atidėtas (video) (106)

VRK pirmininkas Z.Vaigauskas | Alkas.lt koliažas

VRK pirmininkas Z.Vaigauskas | Alkas.lt koliažas

VRK vengia priimti galutinį sprendimą

Vasario 12 d. Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) žadėjusi priimti galutinį sprendimą ir paskelbti ar referendumo dėl draudimo parduoti žemę užsieniečiams iniciatyvinei grupei pavyko surinkti reikiamus 300 000 rinkėjų parašų ar ne, to nepadarė. Šis labai ilgai visų lauktas sprendimas priimtas nebuvo.  Vietoj to VRK paskelbė, kad sprendimo priėmimą atideda iki vasario 17 d. nes, esą, rašysenos ekspertai iki šiol nebaigė patikslintų rinkėjų parašų tikrinimo.

„Rašysenos ekspertai pradėjo darbą, tikrina bylas, bet darbo nepabaigė. Jie patikrino 35 bylas iš 72. Kol neturime galutinių ekspertų išvadų, priimti sprendimo dėl visų parašų negalime, todėl siūlau šį klausimą išimti iš darbotvarkės“, – žurnalistams sakė VRK narys Valdas Benkunskas.

Zigmas Vaišvila | Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Zigmas Vaišvila | Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Z.Vaišvila: VRK nariai konvulsiškai vykdo politinį užsakymą

„Piliečių iniciatyvinės grupės surinkti 320 000 parašų referendumui surengti tapo tikru galvos skausmu ne tik VRK, bet ir daugumos jos narių atstovaujamų sisteminių, siekiančių kuo greičiau išparduoti Lietuvos žemę, partijų vadovybėms. Kantraus ir uolaus referendumo iniciatyvinės grupės darbo tiek renkant tiek ir tikslinant parašus įspeisti į kampą, negeranoriški VRK nariai, tiesiog konvulsiškai iki galo vykdo politinį užsakymą – visais įmanomais būdais stabdyti Lietuvos piliečių valios vykdymą arba bent kiek įmanoma ilgiau ją atidėti.“ – sakė VRK posėdyje ir vieną iš iniciatyvinės grupės narių pagal įgaliojimą atstovavęs Nepriklausomybės akto signataras  Zigmas Vaišvila.

„Šios dienos posėdyje, kaip ir visuose prieš tai vykusiuose, VRK neatsakė į referendumo iniciatorių klausimą – kodėl iki šiol nėra priimtas sprendimas dėl nustatytais terminais registruotais laiškais VRK pateiktų piliečių parašų, kurių VRK nepagrįstai nepriėmė. Bet to buvo ignoruotas ir mano VRK komisijai šiandien užduotas klausimas – kodėl komisija per 15 dienų nepriėmė sprendimo dėl pirmos patikslintų parašų dalies VRK įteiktos dar sausio 21 d.?“ – stebėjosi Z.Vaišvila.

Julius Panka | Alkas.lt, A.Sartanavičiaus nuotr.

Julius Panka | Alkas.lt, A.Sartanavičiaus nuotr.

J.Panka: VRK grubiai pažeidė Referendumo įstatymą

„VRK grubiai pažeidė Referendumo įstatymą, kuris nesuteikia šiai komisijai teisės prailginti galutinio sprendimo priėmimo terminą virš 15 dienų. Referendumo iniciatyvinė grupė pirmą dalį – 4 100 patiksklintų parašų VRK įteikė  sausio 21 d., o antrąją dalį – 2 400 parašų – sausio 29 d. Tokiu  būdu dėl pirmosios parašų dalies sprendimas turėjo būti priimtas vasario 5 d., o dėl antrosios vasario 13 d. Mums, iniciatyvinei grupei, VRK nesuteikė nė vienos papildomos dienos parašams rinkti arba juos tikslinti. Tad ar tokiais metodais dirbdama ir grubiai įstatymus pažeisdama VRK galės objektyviai vykdyti Lietuvos Prezidento ir Europarlamento rinkimus?“, – sakė referendumo iniciatyvinės grupės kordinatorius, Tautininkų sąjungos pirmininkas Julius Panka.

VRK „mėto pėdsakus“

Trečiadienį pirmą kartą VRK veiklos istorijoje buvo apribotas patekimas į VRK būstinę esančią  „Valstybės žinių“ pastate. Buvo užrakintos pastato lauko durys ir sustiprinta apsauga. Referendumo iniciatoriai į VRK patalpas buvo leidžiami pagal iš anksto pateiktą sąrašą, o žiniasklaidos atstovai ir iniciatorių palaikyti atėję piliečiai nebuvo įleisti net į vestibiulį. Išimtis buvo padaryta tiktai LRT radijo ir televizijos žurnalistams.

Jau šio posėdžio išvakarėse VRK ėmė „metyti pėdsakus“– nors referendumo klausimas  į VRK posėdžio darbotvarkę buvo įrašytas pirmuoju, tačiau dienotvarkės skliausteliuose buvo nurodyta, kad šis klausimas bus svarstomas tik 17 val.  Kai kurie iniciatyvinės grupės nariai spėliojo, kad taip bandoma suklaidinti gausius iniciatyvinės grupės palaikytojus, kurie ketino pradėti rinktis prie VRK būstinės Vilniuje jau 14 val. Taip ir įvyko – klausimas dėl referendumo buvo svarstomas posėdžio pradžioje…

Z.Vaigauskas grasina referendumo iniciatoriams

Zenonas Vaigauskas | Alkas.lt nuotr.

Zenonas Vaigauskas | Alkas.lt nuotr.

Trečiadienio posėdyje VRK pirmininkas Z.Vaigauskas atvirai pagrasino referendumo iniciatoriams, kad bus kreiptasi į teisėsaugą dėl, esą, sąmoningo  plataus mąsto parašų klastojimo…

Pasak Z.Vaigausko, rašysenos ekspertai nustatė atvejų, kai parašų rinkimo lape už referendumą pasirašė vienas asmuo, o parašų tikslinimo lape – kitas. Z.Vaigausko tvirtinimu, patikrinus maždaug pusę patikslintų bylų, buvo aptikta keli šimtai tokių nesutampančių parašų.

Praėjusių metų lapkritį referendumo iniciatoriai VRK pateikė apie 320 000 referendumo surengimą palaikančių rinkėjų parašų. Iš jų 292 200 parašų buvo pripažinti tinkamais iš karto, o 10 481 parašas buvo grąžintas referendumo iniciatoriams neesminiams trūkumams pašalinti.

Referendumo iniciatyvinė grupė siūlo surengti privalomąjį referendumą, kuriuo Konstitucijoje įtvirtintų, kad Lietuvos žemė gali priklausyti tik Lietuvos piliečiams ir valstybei, bei nustatyti, kad referendumui surengti pakanka nebe 300 000, o 100 000 piliečių parašų.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress

106 komentarai

 1. pensininkas:

  Iš konservatorių ir liberalų žiniasklaidos girdėjau, kad visi rinkusieji parašus bus pripažinti Briuselio bei Lietuvos priešais (nemaišyti su SSSR liaudies priešais) ir susodinti ar išpirdolinti iš Lietuvos ir Eurosojuzo.

 2. Lina:

  Stengiamasi išprovokuoti riaušes

  • Būkime budrūs:

   tiesiog KGB vertas ne kartą naudotas scenarijus – kaip “piešką” numeta “suėdimui” pajacų komisiją ir laukia, kas ant tokio jauko užkibs. Paleidžiama demagoginė antis – va kokie jie, referendumo inciatoriai, klastoja parašus… Akivaizdus bandymas eilinį kartą apšmeižti padoriosios Tautos dalies teisėtus siekius. O toliau gryn techninė pakiša – imkit, valgykit sraigtelius, o tada jau bus galima paleisti į darbą neperšaunamomis liemenėmis aprengtus antiriaušinės policijos dalinius. Ne. Jokiais būdais NE. Būkime laba ir labai kantrūs. JIE nieko negalėdami padaryti dreba iš įtūžio, kai su jais kovojama teisėtais būdais. O visi ir bet kokie neteisėti veiksmai neturi šansų tapti “teisėtais”. Tik laiko klausimas…

 3. Jie bijo:

  vasario 16.Šią dieną puiki proga kelti šį klausimą.

 4. Kostas:

  Vasario 17 siūlau visus pasirašiusius (tuos, kurie galės atvykti) ir visus prijaučiančius susirinkti prie VRK palaikyti reikalavimą dėl referendumo.
  Vasario 16 Kaune, na o Vasario 17 visi į Vilnių.
  Tegul taip bus pareikšta mūsų valia.
  Sutinku, kad iniciatyvinei grupei padaugės rūpesčių ir nerimo (kad viskas įvyktų tvarkingai), bet palikti juos vienus kovoti su … negalime.
  Mes esame LAISVI NEPRIKLAUSOMOS LIETUVOS RESPUBLIKOS PILIEČIAI.
  Neleiskime iš mūsų tyčiotis.

 5. S:

  Prieš referendumą reiktų trūks-plyš atstatydint šitą VRK komisiją su Vaigausku priešaky. Čia esminis klausimas. Jie gali suklastot rezultatus, tai jau įrodė.

 6. matėm:

  kaip klastojami įstatymai. Z.Vaišvila teisus – parašai , pateikti sausio 21d. turėjo būti įskaityti dar kovo 4d., nes tam skiriama 15 dienų. Visa kita yra referendumo įstatymo pažeidimas. Kada nors tokius valdžiažmogius kratys prokuratūra.

 7. Taip Vaigauskui:

  įsakė.Jau rytoj tautininkai turi kreiptis į teismą.Negi 320000 tūkstančių parašų suklastoti?

 8. Tokiu atveju:

  VRK privalo patikrinti VISUS parasus stojant i EU.O gal kazkas ne taip.

 9. Dk:

  Ne visai taip. Iniciatyvinei grupei taisymui buvo perduota apie 5500 parašų, o taisytinais pripažinta 10 480 parašų. Aiškaus atsakymo kaip taip gali skaičiai nesutapti iniciatyvininkams VRK niekad ir nebuvo protingai paaiškinta.
  Kam aktualu peržiūrėkite video medžiagą.

 10. Tomas:

  Jei kas klastojo parašus tai tik Vaigauskas ir co.

 11. pensininkas:

  Neseniai pamačiau, kad rytoj 10 val Seimo spaudos konferencijų salėje numatyta Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija, kas galite stebėkite salėje, kad Zigmui būtų drąsiau.

  • Pagarbiai-Pensininkui:

   Jam drasos netruksta.Ne taip,kaip bedziams zurnalistams,jei juos taip dar galima vadinti…Taciau-kuo greiciau laukiam issikeliant kandidatura i Prezidentus.Yra zmoniu gerbtinu uz idejas,bet daugiausiai galetu pasiekti,manau ,butent Zigmas.

 12. Atgalinis pranešimas: Z.Vaišvila. Valstybės ir Tautos apsisprendimo metas (tiesioginė transliacija) | Alkas.lt

 13. Klausiau per tiesiogine transliacija.:

  Vaigausko pastangos buvo akivaizdzios. Toks uolumas buvo nustumti iki pirmadienio, kad niekaip nenorejo uzgirsti, kai kazkuris vis primine ir primine, kad yra pasiulymas ir penktadieni uzbaigti.
  Tada Vaigauskas iraudes issitempe ir paprase balsavimo isteskes pasiulyma:- tai balsuojam AR PIRMADIENI, AR PIRMADIENI.
  Gavosi lygiai taip pat – ar dabar, ar uz minutes.

 14. Amelija:

  Dar kartą stebiuosi: ko jūs karščiuojatės, bus tas referendumas, truks parašų – leis surinkti papildomai. Seimo sesijos vis tiek nepaankstinsit. Didžiausiems aistruoliams reikėtų pradėti rūpintis ne kaip penkiolika aktyvistų prie komisijos pastato sušaukt, o kokius argumentus referendumo agitacijai pateikti, nes tie seni poteriai apie protėvių žemę, Palestiną, indėnus ir danų kiaulynus jau nieko nebeveikia – atšipo kaip senas peilis. O naujų minčių negirdėti. Be to, pikto ir užgaulaus kalbėtojo niekas neklauso, tik toks kaip jis pats. Taip kad ruoškitės ne mitingui (tokie veiksmai darė įspūdį prieš ketvirtį amžiaus), o dalykiškai diskusijai su oponentais. Pirmiausia – atsakymui į klausimą, ką reiškia trys į vieną suplakti referendumo klausimai. Į jį atsakyti bus sunkiausia.

  • Kemblys:

   Ačiū, Amelija, už pamokymus. Atsižvelgsime į pastabas. Sėkmės Tau.

  • lietuvis:

   3 klausimai – 3 zuikiai vienu šūviu. Kas čia neaišku?

   Dėl žemės:

   1. Žemė – tai pagrindinio dalyko MAISTO gamybos priemonė. Kliedesiai apie kažkokią energetinę nepriklausomybę, kurios Lietuva niekada nepasieks yra juokingi, kai valdžiagyviai nesirūpina Lietuvos gyvybinių išteklių gynimu. Niekas neuždraus užsieniečiams užteršti žemės chemikalais. Niekas neuždraus užsodinti jos žilvičiais. Niekas neuždraus viso maisto išvežti.
   2. Pinigai, kuriuos sumokės užsieniečiai yra oriniai – niekuo nepadengti. Jų vakariečiai gali kiek nori atsispausdinti. O mūsų ūkininkai į juos iškeis žemę – gamybos priemonę iškeis į tuščius popierėlius, kuriuos pravalgys. Meškerės keitimas į žuvį – idiotizmas…
   3. Niekas neuždraus Rusijos oligarchams, turintiems ES pilietybę (pvz. Abramovičiui) susipirkti visą Lietuvą. Kodėl Lenkija uždraudė parduoti vakarinių sričių, kažkada priklausiusių Vokietijai, žemę – manau savaime aišku.
   Taip – žemė yra teritorija. Ir palestiniečių pavyzdys yra geras.
   Netgi ilgalaikė nuoma (99 metams) yra geriau nei pardavimas, o apie tai mūsų ES marionetės nei girdėti nenori. Britanijoje visa žemė valstybinė, nuomojama net šalies piliečiams.
   Tautų apsisprendimo teisė neamžina, egzistuoja viso labo 100 metų, o privačios nuosavybės neliečiamumas – daug senesnis. Niekas neleis mums ateity nacionalizuoti žemės. Beto žemės paskirtį nesunku pakeisti. Mūsų valdžiagyviai neprieštaraus, o nes rankutėmis paplos, kai Lenkija savo susipirktoje žemėje sumanys įkurti karinę bazę šalia Vilniaus.

  • Kęstutis:

   Amelija – nesupratau???

  • Prusas:

   Amelija gi jau tas klausimas seniai atsakytas ir netgi viesai per tv: pati LR Konstitucija buvo priimta ne papunkciui ir ne su 3 klausimais, bet su visais klausimais is karto…Referendumu priimtas bet koks sprendimas tampa neatsiejama LR Konstitucijos dalimi panaikinant jam priestaraujancias senas LR Konstitucijos dalis

  • Jokia:

   diskusija čia nepadės.nes fabrikuojamos bylos.Matėte Garliavą?Kiee patirties turi.Janukovčius laimingas,,matytdamas mūsų valdžios lojalumą jam.

 15. Akivaizdžiausias pavyzdys, kap VRK vykdo politinę korupciją.

  • Prusas:

   jie jau pamyne istatymus, todel neteko visu igaliojimu ir galiu jiems suteiktu istatymais, dabar tereikia juos visus nuteisti ir seima ipareigoti skelbti Referenduma arba atsistatydinti ir skelbti pirmalaikius rinkimus i Seima…jeigu ir po ju Seimas liks siukslynu, tada dar karta rinkti parasus…o visi sandoriai bus panaikinti po palankaus Lietuvai Referendumo rezultato

 16. Česlovas:

  Gerbiamieji,
  VRK ir visa valdininkija Lietuvos Tautos referendumo nenori ir bijo kaip velnias kryžiaus. Buvau šiandien pats Vilniuje prie VRK adresu: Vilnius, Gynėjų gatvė – 8. Suktas, labai klastingas yra sovietinis partinis nomenklatūrininkas Zenonas Vaigauskas. Tai tikras lietuvių Tautos priešas. Aišku jis neteisėtai užėmė tokią vietą ir pastoviai ir ciniškai meluoja, neduoda niekam pasisakyti, atidėlioja vis referendumo rezultatus, meluoja ir klaidina žmones ir pastoviai kaitalioja laiką. Tam daroma todėl , kad kuo mažiau susirinktu Lietuvos piliečių, išsikvėptu ir pavargtu žmonės. Tai tiesiog velnias žmogaus pavidale. Jis viską darys , kad sužlugdytu referendumą ir dar kartą sutryptu mus visus pažeisdamas LR Konstituciją. Jo ,,teisininkų” kompanija lygiai tokia pati.
  Gerbiamieji,
  Kas galite vasario 17d. atvažiuokite i Vilnių prie VRK adresu: Gynėjų g. 8., 16 val.
  Tik vienybė ir tūkstančiai žmonių prie VRK gali tas išgamas priversti vykdyti referendumo arba Tautos valia. Jeigu jus neatvyksite tai po dviejų mėnesių Lietuva kaip Valstybė nustos egzistuoti, nes nuo šių metų 2014-05-01 įsigalios įstatymas leidžiantis užsieniečiams supirkti Lietuvos teritoriją. Z. Vaigauskas tempia,, guma” visaip vilkindamas ir atidėliodamas referendumo rezultatus. Taip norima surengti referendumą po gegužės 1d. ir ,,nutemti” viską į vasaros laikotarpį, kaip bus Lietuvos teritorija išparduota ir nebus jau įmanoma niekada susigrąžinti daugiau Lietuvos Valstybės. Mes visi tapsime klajojančiais ubagais.

 17. Prusas:

  Fancy – Long Way To Paradise (1994)

 18. Europa Tai Jėga:

  “Grupelė anarchistų ir marginalų nėra tautos balsas ir jai neatstovauja” (V.Landsbergis, Raštai, 15t, 300psl.) Gerbiamas Europarlamentaras Viktoras Uspaskichas nepasidavė klastingoms “tautininkų” provokacijoms ir davė deramą atkirtį žemgrobių pakalikams :”Grįšiu ir viską padarysiu, kad tokių, kaip jūs,
  šūdų nebūtų Lietuvoje”.

  • Prusas:

   “Grupelė anarchistų ir marginalų nėra tautos balsas ir jai neatstovauja”…labai teisingai snarglys apie save ir tokius kaip tu issireiske…na ir galutinai gavot is kanopos i snuki kai taviskis santechnikas snargliui ir jo padermei pagrasino ”Grįšiu ir viską padarysiu, kad tokių, kaip jūs, šūdų nebūtų Lietuvoje”…santechnikai ir snargliai zino ka sneka 🙂

  • Doc. (Vilniaus universitetas):

   Nei jis gerbiamas, nei davė atkirtį. O keistoko mentaliteto ir labai neaiškaus IQ jo bendrapartiečiai netgi remia šį referendumą…. (patys žinote, apie kokią “damą” čia rašau…).

   • doc.(Harvardo universitetas):

    Gerbiami tik tie VU, kur studentams už pinigus parduoda orą, nes profesorių, o juo labiau docentų IQ šioje aukštoje mokykloje niekas nenustatinėjo, o reikėtų. Manau, kad vertinti kito žmogaus IQ gali tik tie, kurių intelektas viršija paviano ar VU docento intelektą.

  • Europos sąjunga tai šik.a!:

   “Grupelė anarchistų ir marginalų nėra tautos balsas ir jai neatstovauja” (V.Landsbergis, Raštai, 15t, 300psl.) Žinoma, jai atstovauja pederastofilai Estrelininkai ir Lunačekistai, su Landsbergiu priešaky
   ir jo anūkas, senelio brukamas į Briuselį, kad gautų karališką algą ir dergtų Lietuvai.

 19. Europa Tai Jėga:

  referendumas kaip ir kūjis yra geras instrumentas jeigu jis patikimose rankose. Patekęs į blogas rankas gali sugriauti valstybę.

 20. Tarasas Bulba@vrk.lt:

  Kijevo Euromaidanas Lietuvai ir visai Europai parodė gerą pavyzdį, kad efektyviausias būdas ginti piliečių interesams, kuriuos ignoruoja valdžios korupcionieriai, yra molotovo kokteiliai, lazdas ir trinkelės. Žinia, uoliausius D,Grybauskaitė asmeniškai slaugo Santariškių ligoninėje, vaišina saldainiais ir kartu filmuojasi. Praeitą savaitę
  Maidano pavyzdį perėmė Bosnijos ir Hercogovinos gyventojai. Kai yra tokie precedentai, nederėtų VRK taip
  tyčiotis iš Lietuvos konstitucijos ir piliečių.

  • N:

   Nekaišiok čia Bosnijos ir Hercegovinos su Ukraina. Ukrainoje maidaną surengė JAV ir ES ne dėl ukrainiečių, o dėl savų interesų.

  • pritariu ir ,atrodo,kad:

   be sukilimo čia neapsieis.Negražiai ir negarbingai apgauti pensininkai parems.Jiems vietoj palūkanų už nurėžtas pensijas įvedė automobilių mokestį.Turės dar prisimokėti.Tai pažeidžia jų orumą.

   • N:

    Nebus jokio sukilimo, žmoguti. Lietuvių mentalitetas ne tas. Be to visas spalvotas revoliucijas, į kurias jūs baksnojate, organizavo Vakarai.

   • Doc. (Vilniaus universitetas):

    Pensininkai revoliuciją darys :))))
    Juokinga. Žinau studentų požiūrį į visokius patvorinius, žemgrobius ir kitokias išsišokėlių – “revoliucionierių” grupeles 🙂 O tas požiūris – totaliai jiems priešiškas. Tad jaunimas, studentija veikiau prieš jus surengs antiakcijas ir anti mitingus. Jūs esat bejėgiai 🙂 Pervelkit savo akcijų nuotraukas (pvz. kažkokio ten “visuomeninnkų” mitingo prie Seimo, ar kažkokio ten jūsų susitrinkimo praeitą savaitgalį medicinos bibliotekoje) 🙂 Įsitikinsit, kiek “daug” jaunimo jūsų tarpe yra 🙂 O ten – visos jūsų “revoliucinės” pajėgos 🙂

    JAUNIMAS GERBIA TĖVYNĘ IR JOS ĮSTATYMUS. JAUNIMAS YRA LIBERALUS IR SIEKIA LIETUVAI GEROVĖS. Atminkit tai. Ir visos jūsų prorusiškos, ultrakonservatyvios bei nacionalistinės ambicijos gal kiek aprims.
    Taip pat linkiu susitelkti geriems darbams, o ne kv…liojimui.

    • N:

     Jaunimas yra išplautomis smegenimis (didelė jo dalis) tokių kaip tu “docentų” dėka. Nieko jie nedarys, nes jie minkštakūniai, bailiai, tolerantiški (į snukį duoti nesugebės).

     • pritariu:

      Jaunimas bedvasis, išplautom smegenim ir paskendęs hedonizme.

      • Amelija:

       Jaunimas, laimei, neturi sovietinės kupros ir nepasitiki viena tiesa, o jos ieško. Jų dogmatiškais pareiškimais nepaveiksi. Bent jau VU jaunimo, gabių ir veiklių žmonių. Išgirstumėt, kaip jie juokiasi iš referendumininkų išmonės. Anekdotas apie “keleivį” Vilnius-Kaunas traukiniu, prisėdinėjusį prie kiekvieno ir kaulijusio parašo “už Lietuvą” linksmino jaunimėlį visą žiemos sesiją – pataikęs ant kietesnio pašnekovo vargšelis parašų rinkėjas skuosdavo per kelias suolų eiles, o chebrytė vis pastodavo jam kelią savo argumentais ir klausimais.

       Jaunimo radikalai nepaims, jiems rūpi mokslas, studentiška veikla, korporatyvinis bendravimas, jie magistrus žada gintis užsienyje, jiems namai – Europa, pasaulis, o ne berželis prie takelio. Ir jau čia, anot Maironio, nebeužtvenksi upės bėgimo… Lietuva jiems svarbi kaip demokratiška ir vakarietiška valstybė, o ne klumpakojo ir cepelinų kraštas. Beje, jei reikėtų tėvynę ginti taip, kaip nuo sovietų gynė partizanai, į miškus išeitų šitie, anot jūsų, “minkštakūniai, bailiai, tolerantiški” vyrukai, o ne skinai prasmirdusiais auliniais. Ir jau tikrai ne fariziejukai su pataikūnų šypsenėlėmis.

    • doc.(Harvardo universitetas):

     Tarybinis jaunimas :linkevičiai, grybauskaitės, landsbergiai, brazauskai, kubiliai buvo aršūs Tarybų sąjungos imperijos patriotai ir “idealų” gynėjai, bet vėliau
     paaiškėjo, kad taip jie maskavosi, o širdyje visada buvo už nepriklausomą Lietuvą.
     Taip ir to kuoktelėjusio VU docento studentai: iš viršaus liberastai ir tolerastai, nes bijo sužvėrėjusio pederastdocento, o šidyje patriotai.

    • DĖMESIO:

     “JAUNIMAS GERBIA TĖVYNĘ….IR SIEKIA LIETUVAI GEROVĖS”, todėl iš jos neša svetur raumenis ir protą. O pasilikęs “patriotas” Doc. (Vilniaus universitetas) nesikuklindamas … – oi, pritrūko man žodžių.
     “susitrinkimo praeitą savaitgalį medicinos bibliotekoje” paklausykit paty KAS ir KĄ ten kalbėjo tada įvertinkit Doc. (Vilniaus universitetas) pasisakymus
     http://www.ekspertai.eu/konferencijauz-valstybe-be-melo-programa-ir-tiesiogine-transliacija/

    • vargšeli:

     ką tu siūlai pervelkti ? Visuomeninnkų susitrinkimo bijai ? Pradžiai siūlau pasimokyti rašybos . Ar pas jus , liberastus jau taip blogai su išsilavinimu, kad mažamokslius skiria “docentais”?

 21. Diktatūra:

  save demaskuoja galutinai.Janukovčius gėrisi Lietuvos valdžia ir jo metodais.

 22. info:

  VAIRUOTOJAI VILNIUJE !!! SEKMADIENĮ 12,00 val. RENKAMĖS prie KATEDROS SU AUTOMOBILIAIS IR TRISPALVĖMIS VĖLIAVOMIS (KAS TURI)- DAROME AUTOMAIDANĄ!!! STOP VALDŽIOS SAVAVALIŠKIEMS VEIKSMAMS- ŽMONIŲ SKURDINIMO POLITIKAI !! Kas negalės prisijungti- nors padėkite platinti šią žinutę per soc. tinklus.

 23. negi jūs:

  nesuprantate,kad referndumas jau uždraustas,tik bijojo tai padaryti prie vasario 16.Na ir naivūs tie lietuviai.Jie dar ruošiasi diskusijoms.Ar ta Amelija ne provokuoja?

  • N:

   Neuždraustas. Tempiamas laikas, kad referendumas nebūtų kartu su prezidento rinkimais. Negi ne supranti, kad valdžiai dabar jau geriau, kad referendumas vis dėlto vyktų, bet vyktų atskirai ir dėl per mažo rinkėjų aktyvumo jis sužlugtų. O tada galima būtų kokią propagandos, žeminimo ir niekinimo kampaniją užkurti. Tyčiotis ir t.t. Dar labiau suvaržyti referendumo skelbimą pakeičiant įstatymus.

   • Doc. (Vilniaus universitetas):

    Jis ir negali būti kartu su prezidento rinkimais. Nes prezidento rinkimai – gegužę, o įstatymas įsigalioja nuo gegužės 1 d. (ir nieks neturi teisės nukelt šios datos). Tad referendumas turėtų būti surengtas dar balandį 🙂

    • N:

     Nesąmones rašinėji. Referendumas gali įvykti ir po gegužės 1 d. . Taip, įstatymas įsigalios. Bet kai bus paskelbti oficialūs referendumo rezultatai, Seimas berods per mėnesį privalės juos įgyvendinti.
     Per tą laiką, aišku, kažkiek pardavimo sandėrių įvyks. Bet tai menkniekis. Žemė bus išpirkta. O daugelis pirkėjų netgi neatgaus to, ką sumokėjo, nes vengiant mokesčių, pirkimo-pardavimo sutartyse bus nurodytos mažesnės sumos, nei iš tikrųjų buvo sumokėta…. Cha, cha, cha.

    • doc.(Harvardo universitetas):

     Jei pederast(atsiprašau privat)docentas pasakė taip ir bus, taip jam žvaigždės
     observatorijoje parodė, toje Čiurlionio gatvėje, kur sadomitų deivė pavilionienė
     apsigyveno, o gal stalinistas vaigauskas pašnibždėjo.

 24. Doc. (Vilniaus universitetas):

  GALĖTŲ IR PASKELBT. Vis tiek žemgrobiai ir jų šalininkai nelaimės šio referendumo. Garantuotai.
  O kartu bus iš jų atimta teisė teigti, kad “mus palaiko tauta”. Jus palaiko tik saujelė žemgrobių, jiems tarnaujantys nacionalistai ir grupelė naivių Lietuvos žmonių. Net tarp pasirašiusių buvo tokių, kurie galėjosi tai padarę. Tad manau, kad UŽ žemės nepardavimą balsuos maždaug tie patys 300 tūkst žmonių. Na, gal iki 400 tūkst, tačiau ne daugiau. O priešininkų bus garantuotai kokį trejetą kartų daugiau.
  Tad VRK – LAIKYKITĖS ĮSTATYMŲ IR SKELBKITE ŠĮ REFERENDUMĄ. O mes, pilietiški Lietuvos žmonės, žinoma, pasistengsim, kad kuo mažiau Lietuvos žmonių palaikytų šią Lietuvos ateičiai žalingą žemgrobių ir nacionalistų iniciatyvą.

  • Alvydas:

   Aš palaikau referendumą o ir jeigu jūs gerbiamas docente visus mastančius kitaip laikote priešais (prorusiškos ,
   ultrakonservatyvios bei
   nacionalistinės ambicijos, saujelė žemgrobių, jiems tarnaujantys nacionalistai ir kiti epitetai kuriais apibūdinote referendumo šąlininkus) galbūt jums reikėtų pasiieškoti šiltos vietelės pas Batką, pas jį taip pat tik viena teisinga nuomonė ir viena tikroji tiesa.

  • Zinai ka,pilietiskasis:

   Tokia pozicija iskovojo jaunimui teise emigruoti,o ne kurti Lietuva.

  • doc.(Harvardo universitetas):

   ” O mes, pilietiški Lietuvos žmonės, žinoma, pasistengsim, kad kuo mažiau Lietuvos žmonių palaikytų šią Lietuvos ateičiai žalingą žemgrobių ir nacionalistų iniciatyvą”.

   Na ir kame “Pilietiškumas” trukdyti piliečiams pareikšti savo valią? Matyt jūs, neokomunistai, darysite taip,
   kaip jūsų idėjiniai draugai Vokietijoje 3-čiame dešimtmetyje darė, Adolfo Hitlerio vadovaujami: nusisamdysite atvirus sunvežinius ar autobusus, apkaišysite berželiais ir keikdami per rūporus “nacionalistus”, išriedėsite į Vilniaus gaatves. Nepamirškite tik ant idėjinių priešų vėliavų, kaip
   hitlerininkai, išpaišyti kokį fašistų ženklą: pvz. neužmirštuolę ir apsivilkti rudais marškiniais.

  • Vytautas:

   Ar ne tas “Docentas” būsite, kur Makedoniečio šalmą pavogė? Jau paleido? 🙂

  • Vytautas:

   Jau laisvėj? “Margala vykoliu, pastj porvu”? 🙂

  • Amelija:

   Tikrai paskelbs. Va tada ir paaiškės “Tautos” valia.

 25. Rimantas:

  Maidanas tikrai kvepia USA spec tarnybu scenarijumi kaip ir Sirijoje ir kt. Tiktai dar ir ES prisidejo. Liaudis pradedda maistauti, tada gerieciai iveda savo kariuomene ir apgina nekaltus zmones nuo negeros valdzios ir iveda savo demokratija, kad galetu pigai pirkti nafta.
  Dabar isivaizduokime jeigu Lietuvoje zmones sukiltu. Muss apvadintu rusiskais parsidaveliais ir teroristais, nes mes atsei pries EU.Ar ateitu musu teisiu gelbeti USA ar EU, tikrai ne. Tai iskart ir matosi kas vadovauja maidanui Ukrainoj.
  Kodel kratosi euro UK, svedija ir kt., kodel nera isstojimo is EU tvarkos tik kelias i viena puse kaip USSR?
  Visu pirma negali buti sajungos su nelygiaverciaiss partneriais. Kaip Lietuva gali lygintis su Vokietija, Prancuzija ir kt stipriom salimis. PVZ baltaveidziai ir indenai, kuo tai baigesi visi zino.
  Ir ekonomikoj tas pats. Istos Ukraina i Eu, 30% zmoniu pabegs ir dirbs uzsienyje uz kapeikas, kad isiveze pigias zaliavas is ukrainos ir pigia darbo jega galetu atgal i Ukraina parduoti ir paasipelnyti. Naujos rinkos laukineje ukrainoje ES salims.

 26. Rimantas:

  Ir dar apie ES. Kodel taip musu biurokratams patinka ES. Isivaizduok ju atlyginimus jeigu mes nebutume ES. Kas moka tam ir soka.

 27. kostas:

  Pritariu, kad naikinti sostinę, kaip tai daro Maidane, griauti ir taip sugriautą valstybės ekonomiką, nėra
  geriausia išeitis iš šitos pato situacijos. Pritariu ir tam, kad Maidanas yra JAV ir Vokietijos projektas, tam, kad prisijugus Ukrainą ją apiplėšti. Bet priešintis valdžios sąvivalei ir konstitucijos naikinimui tikrai reikia.

 28. DĖMESIO:

  Įdėmiai pasižiūrėkite į nuotraukas.

 29. dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

  Reikia napamirsti FAKTO, kad Vaigauska i VRK pasiule konservatore Irena Degutiene. Suprantu, kad ji atstovavo partijos generaline politika, kuria Vaigauskui ir privalu vykdyti ir VYKDO!!!

 30. Česlovas:

  Atviras laiškas VRK komisijos pirmininkui Zenonui Vaigauskui
  Kam tau reikalingi parašų ekspertai , jeigu yra žmonių kontaktai
  Zenonai Vaigauskai,
  Jau visai susipainiojai meluodamas. Pasamdei ekspertus iš savo aplinkos. Moki jiems algą iš mokesčių mokėtojų kišenės, žlugdai referendumą, ,,tempi guma” ir aiškini, kad ekspertų laukia didelis darbas išaiškinant referendumo parašų autentiškumą.
  Taigi prie kiekvieno parašo yra asmens kontaktai . Paskambink jam , arba VRK ,,teisininkams ” įsakyk tai atlikti ir sužinosi net per telefono skambutį paklausęs paso serijos numerį ar žmogus pasirašė už ar prieš. Svetimas prisistatęs kito pavardė paso serijos numerio nežinos. Kam reikia savaitėmis studijuoti parašų atitikmenys ir mokėti algą, bereikalingai eikvoti ir tempti laiką, jeigu visą tą darbą galima atlikti per pusdienį. Kam tu čia ,,makaronus” ant ausų kabini.
  Sakyk aiškiai ir tiksliai. Turi gavęs užsakymą, nes dirbi prieš referendumą, prieš LR Konstitucija ir prieš Lietuvos Valstybę. Nuo ko gavai užsakymą ir kas tave nusamdė galima nesunkiai numatyti, bet tu gi neprisipažinsi.
  Tu neteisėtai užėmei VRK pirmininko postą, kadangi nesi desovietizuotas ir galimai ( sprendžiant iš biografijos) esi lengvai pažeidžiamas nes neatsiribojai nuo sovietinės praeities. Užtenka kokiam KGB-istui iš saugumo paskambinti tau, bei priminti tavo biografijos detales, parodyti vieną kitą nuotrakėlę ir tu esi iš karto jo kišenėje ir viską darai ką šis inkognito įsakys.
  Taip, kad Zenonai visi tavo veiksmai rodo, kad už tavo nugaros stovi Lietuvos Valstybei kenksmingi ,,dėdės” ir nurodinėja tau ką daryti. Tu gi uoliai vykdai jų nurodymus ir paliepimus nes esi vieną ir tą pačią ,,virvutę” pakabintas. Galimai tu ir esi tas pats ,,dėdė” iš nežinomos Lietuvos Valstybei aplinkos. Tai būtu iš vis tragedija. Atvirai tariant aš prisipažįstu, kad tu ir esi tragedija Lietuvos Valstybei.
  Nori duosiu tau gerą patarimą už kurį ateityje man ačiū pasakysi. Nedelsdamas skelbk referendumą įvykusiu ir taip nukreipsi nuo savęs dėmesį. Taip tau pačiam bus žymiai geriau.
  Visiems laiško pabaigoje rašau žodį pagarbiai ir po to prisistatau kas toks esu. Žodį pagarbiai aš nerašysiu nes busiu neteisus, kadangi tavęs visiškai negerbiu dėl ciniško KGB-istinio, klastingo ir veidmainiško tavo charakterio būdo.
  Česlovas Kasperavičius.

 31. QQ:

  Turbūt atidėjo sprendimą, nes Vasario 16 d yra nepalanki diena. O pirmadienį,visi esi į darbą. Turbūt jau žino, kad bus neleidžiama rengti referendumo. Turbūt išsigando galimų protesto akcijų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: