KT priėmė nagrinėti Seimo paklausimą dėl N.Venckienės galimo Konstitucijos pažeidimo (5)

Konstitucinis Teismas | Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Konstitucinis Teismas | Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Šiandien, sausio 13 dieną, Konstituciniame Teisme priimtas Lietuvos Respublikos  Seimo 2013  m. gruodžio 12 d. nutarime išdėstytas paklausimas.

Juos kreipiamasi išvados, ar Seimo narės Neringos Venckienės konkretūs veiksmai,  nurodyti  Lietuvos  Respublikos  Seimo   specialiosios tyrimo  komisijos  pateiktų  siūlymų  pradėti  apkaltos   procesą Lietuvos Respublikos  Seimo narei Neringai Venckienei pagrįstumui ištirti ir išvadai dėl pagrindo pradėti apkaltos procesą parengti išvadoje, prieštarauja Lietuvos Respublikos Konstitucijai.

Seimo prašymą galite perskaityti čia.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .

5 komentarai

 1. Venckienes likima turetu lemti rinkejai:

  chunta savo juoda darba pradejo.

 2. N:

  Bet juk KT tai nenagrinės, buvo ar nebuvo tie neva “konkretūs” veiksmai atlikti Venckienės. Taigi, KT pakišus sugalvotus Venckienės veiksmus, jis turės nuspręsti, pažeidė ji jai priskiriamais veiksmais Konstituciją ar nepažeidė.

 3. R.L.:

  Tai kam tas Seimas ir valdantieji, jeigu viską turi spręsti KT? :)Padarykime šiuos ,,šventuosius” karaliais ir tegul Valdo Lietuvą. Pigiau bus.Kam čia pastoviai vargti , perdavinėti …

 4. Mano nuomone:

  Juokinga iki asaru. KT nuspres! O atsakymas jau ir dabar aiskus. Viskas pagal suplanuota scenariju. Paskutini zodi tars KT. Juk ir atlyginimus pagal Konstitucija sau susigrazino. Lietuva valdo KT. Net ir prezidente niekas pries siuos prezidentes paskirtuosius.

 5. Temidė:

  tegul atsako KT ,ar galima vaiką galimai psichotroninėmis priemonėmis paveikus išplėšti iš saugių namų, atiduodant motinai, kuriai gresia pavojus, kuri neturi pajamų, gyvenamosios vietos ir vaiko teigimu pardavinėjo pedofilams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: