Prie VSD rūmų bus surengta pilietinio meno akcija „Valom“ (5)

Pilietinis judėjimas „Už teisingumą“ protestu mini 2012-ųjų Tarptautinę vaikų gynimo dieną | Alkas.lt nuotr.

Pilietinis judėjimas „Už teisingumą“ protestu mini 2012-ųjų Tarptautinę vaikų gynimo dieną | Alkas.lt nuotr.

Tarptautinės Vaikų gynimo dienos išvakarėse – šių metų gegužės 31-ąją, penktadienį, 12 valandą – prie Valstybės saugumo departamento Vilniuje, Vytenio g. 1, laisvieji menininkai rengia žaismingą bei viltingą pilietinio meno akciją „Valom“.

Menininkų nuomone, Lietuvai rengiantis pirmininkauti Europos Sąjungai labai svarbu, kad visos mūsų valstybinės institucijos apsišvarintų ir pasigražintų.

„Lietuvoje turime tokių institucijų, kurioms švarintis su dideliu malonumu bei dėkingumu turėtų padėti laisvi piliečiai.

Valstybės saugumo departamentui už nuoširdų rūpestį iki šiol jaučiasi dėkingi ne tik buvę FNTT vadovai Vitalijus Gailius, Vytautas Giržadas, bet ir vaikučiai bei jų tėveliai: gausi Gatajevų šeima, Eglė Kusaitė ir jos artimieji, Deimantė Kedytė ir jos šeima. Retas vaikas Europos Sąjungos šalyje galėtų didžiuotis tokia savo valstybės saugumo globa kaip Eglė Kusaitė: pasak buvusio VSD vadovo Dainiaus Dabašinsko, ši kukli, psichologinių problemų turėjusi mergaitė „mums buvo žinoma nuo 13 metų“, – rašoma pilietinės akcijos „TIE-SOS“ išplatintame pranešime žiniasklaidai.

Tad, pasak laisvųjų menininkų, jei VSD taip rūpinasi mumis ir mūsų vaikais, būtina ir mums – bent Vaikų gynimo dienos išvakarėse – pasirūpinti VSD.

„Meno akcija „Valom“ – tai nuoširdus pilietinio rūpesčio ir žmogiškojo solidarumo veiksmas. Juo siekiama, Lietuvos saugumą padaryti švaresnį ir europietiškesnį“, – sako akcijos rengėjai.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .

5 komentarai

 1. VSD-tik butaforija:

  Lietuvos VSD – tik butaforinė valstybės tarnyba ir aplamai neaišku,ką gero ji per 23 metus nuveikė Lietuvai.Per visus savo egzistavimo metus neišaiškino nei vieno valstybės kenkėjo.Argi gali taip būti,kad Lietuvoje niekas nevysto antivalstybinės veiklos?!

 2. Getas:

  VSD ir gen. prokuratūra yra Konstitucijos apsaugos teisinės struktūros. Tačiau atvirai veikianti ir kurpianti naujus įstatymus nukreiptus prieš Konstitucija yra LLRA grupuotė, neteisėtai patekusi į Seimą (jai turėjo būti taikomi 7 proc.balsų, o ne 5) ir vykdomąją valdžią- viceministras Edv. Trusevičius jau paruošė naują įstatymą prieštaraujantį Konstitucijai, kurio nepasirašė Kultūros ministras. Įdomu ar VSD jau padarė jo apklausą.

  • Bartas:

   nedarė ir niekada nedarys jokių apklausų , niekada niekas nepersekios priešiškų Lietuvių Tautai nusiteikusių organizacijų, žmonių. Nes tai labai sunkus ir pavojingas darbas. Lengvas darbas yra Kusaitės byla ir panašiai. Jeigu E. Trusevičius būtų iš Galiavos “patvorinių” , tai jis niekada nebūtų vicemininsteris.
   Manau visi supranto.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: