N. Venckienė. Kuo dar galima būtų apkaltinti nepriklausančius sistemai? (25)

Alkas.lt nuotr.

Alkas.lt nuotr.

Pasibaigus pirmajai 2012-2016 metų kadencijos Seimo sesijai, atėjo laikas truputėlį atsisukti atgal, pamąstyti apie šiandieną ir pažvelgti į rytojų.

Pernai šventėme vienos šeimos tragedijoje išryškėjusios didelės Lietuvos bėdos – neteisingumo – pirmąją, mažąją pergalę – politinės partijos „Drąsos kelias“ gimimą.

Nors ištisus mėnesius per trumpą rinkimų kampaniją valėmės nuo kasdien tiesiai ant galvų pilamo purvo ir skleidžiamos netiesos, mums pavyko įtikinti Lietuvos žmones. „Drąsos keliui“ jie atvėrė žalią gatvę į Seimą. Tai buvo vakar, kai į Seimą atėjome tik septyniese, tačiau vidumi buvome drąsūs ir užtikrinti.

Ką aš pastebėjau per tuos pirmuosius kelis mėnesius Seime be kasdienio parlamentinio darbo plenariniuose posėdžiuose, komitetuose?

Tik pasibaigus sesijai pajutau, kad „Drąsos kelias“ nevanojamas kitiems drąsiems politikams dažnai taikomais „argumentais“: „radikalai“, „marginalai“, „populistai“. Taip Lietuvoje įprastai apšaukiami tie, kurie nepriklauso išrinktųjų, neklystančiųjų titulus pasisavinusių veikėjų grupuotėms ar net vienam dideliam klanui.

Tokiam, kurio dalyviams leidžiama vogti iš valstybės, apgaudinėti jos žmones ir kurti tik sau palankius įstatymus bei taisykles. Tik saviems, o tautai parodoma, kad yra neva opozicija, pozicija, centras, vieni ar kiti esą liberalai. Nieko tokio nėra, egzistuoja viena sistema, o partijų pavadinimai ir ideologijos – žmonių kvailinimui. Juk pakanka pasižiūrėti vien į savivaldybių tarybų sudėtis, į apsimestines koalicijas, kuriose gražiai bičiuliaujasi tie, kurių lyderiai Seime vieni kitus atvirai vadina priešais.

Mes atėjome į valstybės valdžią ne vogti, ne apgaudinėti savo krašto žmonių, kurie mums atidavė balsus, t.y. pasitikėjo. „Drąsos kelias“ turi vieną tikslą – kautis už teisingumą, kuris seniai tapo deficitu teisėsaugoje, teisėtvarkoje, įstatymų leidyboje, švietime, kultūroje, medicinoje, sporte, socialiniuose reikaluose.

Iš visų gyvenimo sričių teisingumas tiesiog išguitas, nes Lietuvoje įprasta atsikratyti problemos paprastu, abejingu ir nuolankiu galvos papurtymu: „Nieko čia nepakeisi“. Žinoma, kad nieko, jei dirbi tik sau. Krauniesi ir politinį, ir kitokį kapitalą.

„Drąsos kelias“ savo rinkėjams nežadėjo didelių algų ir pensijų ar mažesnių šildymo kainų, nes valstybė šiandien to sau negali leisti. Ji jau beveik praskolinta. Todėl sisteminiai politikai ir jiems tarnaujantys jų ideologijos skleidėjai tiesiog neturi kaip įsikibti į tradicinius epitetus „marginalai“, „populistai“, „radikalai“, ką galėtų mesti į „Drąsos kelio“ pusę.

Bet visiems tiems, kam kažkodėl svyla padai, kilo niežulys dėl „Drąsos kelio“ septintuko Seime, reikia kabintis prie bet ko, net menkiausių smulkmenų, kurios galėtų mus pažeminti, įžeisti, įskaudinti, apjuokti prieš tautą. Kuo rengiasi širdimi ir siela šviesus žmogus Jonas Varkala, kas (nesvarbu, jog teisėtai!) dirba mano padėjėjais?

Net mano brolis, žuvęs neištirtomis aplinkybėmis, susiejamas su Kauno nusikaltėlių gauja, nors visi tokių žinių skleidėjai žino, kad Drąsiaus jau nei prikelsi, nei apklausi. Nenustebčiau, jei kuris nors iš mūsų frakcijos Seime narių, mano giminaičių ar pažįstamų žmonių būtų susieti su policijos pareigūnų skandalais, didėjančiu žūvančiųjų autoavarijose skaičiumi ar toliau kylančiomis Lietuvos gyventojų sąskaitomis už šildymą.

Net mano pasisakymas Sausio 13-osios išvakarėse sukėlė didžiausią pasipiktinimo bangą konservatorių stovykloje – lyg būdama Lietuvos pilietė neturėčiau teisės lyginti vakardienos su šiandiena.

Gal tą pyktį pagimdė milžiniškas susidomėjimas mano nuomone? Gal kai kurie dešiniųjų veikėjai piktinosi tik todėl, kad Neringos Venckienės tekstai sulaukia po keliasdešimt kartų daugiau komentarų nei jų? Ne tame yra esmė – artėja pakartotiniai rinkimai į Seimą.

„Drąsos kelias“ būtinai dalyvaus kovo 3-ąją įvyksiančiuose rinkimuose Ukmergės, Biržų-Kupiškio ir Zarasų-Visagino vienmandatėse apygardose. Tai ir yra tulžies nepaliaujančios lieti sisteminės minios vėl padidėjančio nervingumo priežastis. Galbūt „Drąsos kelias“ po pakartotinių rinkimų Seime turės jau ne septynis, o net ir dešimt savo atstovų. Tad iki kovo 3-osios graži, prabangi violetinė spalva ir toliau bus valkiojama, trypiama, gniuždoma dirbtinų skandalų burbulais. Mes tam esame pasirengę.

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , .

25 komentarai

 1. Vaidilosvainis:

  Mano pagarba Jums, Neringa, visai jūsų didžialietuviškai šeimai. Kol matau Lietuvėlėj tokių dvasiškai stiprių žmonių kaip Jūs, viltis dėl šio krašto ateities nemiršta.

  Pagarbiai,
  Jonas

 2. Nuomonė:

  Ko jau ko, bet Seimo “žaidimų aikštelės taisyklių” paviešinimo tiek šiame straipsnyje, tiek vakar skaitytame interviu su p. Vasiliausku – Seimo pozicija, centras, opozija ir pan. tikrai nedovanos, ir ,oi, kaip pils į akis tautai smėliuką, oi, pils, o Jūsų frakciją nuošidžiai, nuosekliai ir bendrom jėgom stropiai skandins:) Nuoširdžiai linkiu ir toliau drąsiai diskutuoti su tauta, aiškinti tautai ir viešinti tautai Seimo “darželio” ypatumus bei iš to kylančias negeroves, atsirandančios sąlygos Valstybės brendimo ir augimo kreivumui. Sėkmės !

 3. Nepolitikas:

  Aš irgi prisidedu prie linkėjimu. Tačiau man netinka DK veikla Seime. Aš suprasdamas norą bendrauti, bei reklamuoti save virtualioje erdvėje, nesuprantu vieno – o kur tą kovą „už teisingumą, kuris seniai tapo deficitu teisėsaugoje, teisėtvarkoje, įstatymų leidyboje, švietime, kultūroje, medicinoje, sporte, socialiniuose reikaluose“? Jog mes rinkėjai davėm Jums „ginklą“ į rankas – įstatymų leidyba(projektų pateikimas) ir „pareigūnu“ skirstymas(siūlymas). Kur nors vienas pasiūlymas? Esu registruotas Seimo naujų projektu „gavėjas“ ir per tiek laiko ne vieno rimto pasiūlymo. Tik skaitau : Venckienės, Matulevičiaus straipsnius ir kitu pasisakymus(„reportažai“ iš Seimo)! Ar „„Drąsos kelias“ savo rinkėjams nežadėjo didelių algų ir pensijų ar mažesnių šildymo kainų, nes valstybė šiandien to sau negali leisti. Ji jau beveik praskolinta“, tai yra Jūsų „politine“ viršūnė? Tai gal nebūdami „žulikais“, bent jau atidirbkit savo seimukų atlyginimus. Jus pakliuvot į Seimą, kaip „nukentėjusieji“ nuo sistemos, bet naivu butu tikėtis, kad toks statusas Jums padės laimėti ir antra karta. Tai yra kvailumas. Jog nieko nedarydami, padedat tai sistemai ir toliau VISAI praskolinti Lietuvą.

 4. Žaltys:

  Iš savo landos stebėdamas kas vyksta galiu Jums visiškai įtikinamai pareikšti: aš nepriklausau violetinei sistemai. Ne dėl to, kad ten galėč pasijausti herojumi, bet dėl to kad nepadoru manipuliuoti muilo operų gerbėjų emocijomis. Taigi: nepriklausau JOKIAI sistemai, kartais iš manęs dėl to pasišaipo politine paranoja sergantys asmenys, bet kad persekiotų tai nepajaučiau. Atvirkščiai: sako girdi tau gerai, tu esi laisvas, niekam neįsipareigojęs, niekam tu neprivalai pudrinti smegenų, atidirbinėti už numestą po stalu apgraužtą kaulą. Man pakanka pirmam pastebėti pavasarį pražydusias violetines žibuokles, pasidžiaugti nuoširdžiai natūralia Gamtos dovana. Mano brolis ir brolienė sąžiningai visą gyvenimą sunkiai dirbo, užaugino keturis vaikus – to ir linkiu visiems visiems. Artėja pavasaris: žmonės, praregėkit, ar dar nepavargot sirgti Jums primestomis šizofrenijomis? Išmeskit iš savo galvų tą violetinį marą ir pradėkit džiaugtis kiekviena gėrio ir grožio smulkmenėle. Išgyveno taip prie vokiečio, prie ruso ir prie Venckienės išgyvensim. Ir ji tegu savo bėdas išsikuopia.

 5. Man irgi svarbu, kuo greičiau sužinoti apie naujus teisės įstatymus. Laukiu – nesulaukiu… Neringa mieloji, drąsiau pradėkite kurti naują tikrą teisingumą. Man atrodo kad viską keisti reikia pradėti nuo teisėsaugos. Nenusiminkite, jei nedaug atsiras seime, kurie Jums pritars. Nieko nuostabaus kad tie `proto bokštai` Jus ignoruos. Tegu! Tačiau žmonės supras, kas yra kas. Pirmyn, Neringa daugelis iš mūsų Jus palaikys!

 6. Darius:

  Sausio 28 dieną 12:00 renkamės Daukanto aikštėje ir prie Seimo: reikalausime neliečiamybės Neringai, neliečiamybės grąžinimo Uspaskich ir jo komandai, laisvę ponui Daktarui ir ponui Velečkai, kankiniams ir didžiavyriams! Šalin rankas nuo Daktaro! Šalin rankas nuo Velečkos! Šalin rankas nuo šlovingosios Darbo partijos! Šalin rankas nuo gerb. Račkausko ir Ulbio! TIE-SOS! MĖ-SOS! Kur Garliavos Mergaitė? Kur antra Mergaitė? Noriu mergaitės! Valio neršai! Tegyvuoja kankinys Brisius, užspringęs vėmalais!

 7. Darius:

  Drąsiau, Neringa, dar lieka daug nenužudytų sistemos klano atstovų, kurie netiki pedofilijos fantazijomis.

 8. Kairysis patriotas:

  Man darosi gaila tų žmonių,kurie Lietuvos valstybinius interesus praktiškai suveda tik į šios vienos bylos teisingą išsprendimą.Ar ne per siaurai mąstote?!

  • Nepolitikas:

   O man labai…labai gaila tokiu „patriotu“, kurie nemato visumos. „Ar ne per siaurai mąstote?!“. Taigi atsakymas gali būti tik vienas: Ar visai aklas ir nemąstai ?!! Ar tai tik viena byla? Jau vien Venckienei yra 6 bylas. O kur kitos: kiek nuteista žmonių dėl kritikos, dėl minties, arba dėl sąžiningumo ir t.t.? Net per atgimimą, kiek kartu viešai, teisėjus, milicininkus, valdžios atstovus vadinome banditais, okupantais, vagimis ir t.t. ir nevieno ne „pasodino“, ne nubaudė. O dabar masinis teroras! Policininkai smurtauja, prekiauja narkotikais, ginklais, prostitutėmis, ir t.t. Teisėjai gyvena kaip bajorai – ką nori tą daro. Dabar užtenka kažkokio bukagalvio „specialisto“ išvados, parašytos apsvaigus nuo ….. , ir ba-ba. Ar tai teisingumas? O mokesčiai – gyventojai į biudžetą „suvaro“ 18 mlrd. Lt, o „šaunus“ verslas tik 1,8 mlrd. Lt. Net mokam po du kart: pirma į biudžetą, kad valdžia galėtų veikti, o paskui dar atskirai, pvz. „teismo išlaidas“, lygtai butų paslaugą! Ar tai irgi „teisingumas“? Tai yra Tautos geroves grobstymas! Visas „gyvenimas“ tai projektai ir direktyvos. Visur pilietis yra filmuojamas, sekamas, pokalbiai įrašomi ir t.t. Tyčiojasi visi kas ir kaip tiks gali. Nustatoma elektros kaina?!(KAINA!) „kaina yra 50,1 ct.“ Kas yra kaina, net idiotas žino, tai yra vertė PINIGAIS, bet Lietuvoje yra tik litai ir centai, o ne „decicentai“(kaip decimetrai), taip nustatė ir Lietuvos bankas. O kas nors parodė iniciatyvą, apgynė vieša interesą nuo debilinių 0,1 cento? Galima drąsiai įrašyti, kaip pasaulinį rekordą. Toliau galima rašyti ir rašyti, bet tau ne……

 9. Žaltys:

  Nepolitikui ir panašiems noriu paaiškinti kodėl aš nekylu į orą. Taigi todėl, kad Lietuvoje beveik visi ore pakilę laikosi. Jei ore tai reiškiasi Arai, ar ne? Bet pamenu vieno linksmų plaučių vyriškio išmintingą metaforą: jūs ne tie ereliai kurie sklando padangėse. Jūs tie, kurie pažeme, kurie iš karvašūdžių lesa. Iš tiesų dabar tiek erelių padangėse, kad net Saulės nebesimato. Todėl ir būnu sau kaimo pirkios pamatuose. Pamatlindžiu mane senovėje vadindavo. Mano kūno siluetu daugybė prasmingų meno kūrinių buvo paženklinta. Užjaučiu visus, kurie kaip jūs išsireiškėte kad “mėšlą mėžiate”. Nieko jūs nemėžiat o tik atidirbinėjat už numestą apgraužtą kaulą, arba rujojate su viltimi patekti į tą išsvajotą “sistemą”. Didmiesčiuose artėja badas, jūs intuityviai tai jaučiate, todėl treniruojatės viens kitam gerkles perkąsti. Būsit surūšiuoti, sudėlioti į vietas. Ramybė jums.

  • Zinai ,Zalteli,:

   musu ,,meslo mezeju” rase gerokai praretino-kas i Sibira,kas i Amerika ir tt.Gudresniu kaimieciu rase liko,kurie penejo diena stribus,nakti miskinius.Ne is meiles ar uzuojautos-is baimes.Tai ir genai ju isliko.O cia dar pora kartu prisitaikeliu homo sovietikus isauginta ,,prie rusu”.Bet paziurek Zalteli-kas priesingose stovyklose daugiausiai kovoja-vienur-idealistai,kitur-materijos vergai bedvasiai.Tai kurie labiau patinka ?A-a,Tu pats sau,pelytes gaudai,ziemai ruosiesi.Ziurek,kad netycia tie besipesantys ant uodegos neuzliptu.Sekmes Tau ,Zalteli-gyvuok laimingas,bet gal nemokyk kitu is savo urvelio…

 10. Žaltys:

  Šiuo metu Lietuvos žemelei velniškai trūksta būtent mėšlo, nes sužlugdžius primityvų ūkininkavimą visur pasipylė chemikalai. Dirvožemis degraduoja, jau greit pajusime savo plunksnomis, vidaus organais ir oda. Artėja badas, o jau tada bet kokia kaina ką nors suvalgyti bus svarbiausias tikslas. Būdamas išmintingas Žemės šliužas aš atvirai reiškiu nepasitenkinimą tuom, kad kai kurie komentatoriai mulkina visuomenę pasivadindami save garbinga “mėšlo mėžėjų” profesijos atstovais. Drąsiai tvirtinu kad asmeniniai politiniai interesai nėra nei “mėšlo mėžimas”, nei kitokia ekologiška kategorija. Tuo labiau, kad visi jau pastebėjo: patekę į Seimą “sistemos priešai” faktiškai jokio “mėšlo mėžimo” nevykdo išskyrus isterišką bandymą suvedinėti sąskaitas su juos nuskriaudusiais pareigūnais. Taip ir surėdytas gyvenimas kad VISI rūpinasi savo išlikimu ir pasidauginimu. Netgi kai vežė į Sibirą jokie teisininkai ar pilietiški kaimynai nerašė į laikraščius preiškimų apie neteisingą Stalinizmo Klaną. Tylėjo žalčiai ir liko gyvi. Tie, kurie TADA žuvo su šiandieniniais “kovotojais” niekaip nesusiję. Tai tiesiog niekšiška šventvagystė dangstytis pokario rezistentų vardu. Anie rezistentai į LTSR Liaudies seimą savo kandidatų nekėlė.

  • ,Zalteli,:

   Rasant apie idealistus ir besipriesinancius remiuosi savo seimos istorija,kuria kazkiek zinau net 4 kartu laikotarpiu(neskaitant savos kartos)Gal tokie genai-priesintis neteisybei,nukenteti(nuo pat studentu maisto pries cara laiku).Nesigediju proteviu.Zalcio filosofijos zmones gal ir yra zemes druska,bet is kitos puses-konformistai linke patyleti,kad nenukentetu.O plesrunams besiverziantiems valdzion tik zoledziu nuolankumo ir reikia.Visos pilietines laisves tik per kovas ir krauja visur buvo iskovotos(zr.istorija).Jums,Zalteli,nepatinka,kad dabar kai kas i Seima pateko ir ten nesusidegina protestudami pries neteisybes,bet pagalvokim,ka siuo metu jie gali padaryti,kai tenka gintis nuo teisinio(bet neteisingo) persekiojimo patiems ?Kol kas uztenka,kad gauta tribuna viesai skleisti idejas.Asmeniskai as labiausiai pritariu Lietuvos Saraso remiamu kandidatu idejai-tai ivairiose partijose issibarste ir nepartiniai verti pasitikejimo zmones.O kaip kitaip itaka valstybeje daryti,jei nekandidatuoti ivaldzia ?Tie zmones mus atstovautu ir kaip specialistai ir kaip saziningi pilieciai.Na,o Jusu nemegstama Garliavos istorija bent daugeli sudomino valstybes reikalais,teisingumo sistemos trukumais,pazadino pilietiskuma.Atsimerkeme ir pamateme-azuolais vijokliai virto,o vijokliai-azuolais.Juk nenoretumet atsidurti N.V. vietoj ir buti taip persekiojamas teisesaugos,kad butu juokinga,jei nebutu pikta ?

   • Nepolitikas:

    Gražiai skamba: „Asmeniskai as labiausiai pritariu Lietuvos Saraso remiamu kandidatu idejai-tai ivairiose partijose issibarste ir nepartiniai verti pasitikejimo zmones.“ Idėja gera, kaip senais tarybiniais laikais sakydavo- Idėja „UCH“ : dirbu už vieną, valgau už du (ru.- „dvuch“). Įdomu tik, kaip tie „verti pasitikėjimo“ atsirado „įvairiose partijose“?! Ar gali, pavyzdžiui, „verti pasitikėjimo“ būti nusikaltėlių gaujoje?… Na, kur protelis tave „nunešė“…… „O kaip kitaip itaka valstybeje daryti,jei nekandidatuoti ivaldzia ?“ Ar V.Kudirka ir kiti, tik „per valdžią“ darė įtaką? Mūsų beda, kad net sąžiningi nežino, kaip reikia valdyti valstybę, mano kad „sąžiningi“ profesoriai jiems padės… O visi profesoriai tai irgi „gaujų“ nariai… Va, tau ir „Lietuvos sąrašas“.

    • Nepolitikui:

     Nepainiokim tiltu su miltais.Kudirka yra Kudirka,o politikai negimsta,o musu renkami.Tai gal issirinkime geriausius is galimu ?O gal jums partiju bandas su visom nusususiom avim patinka rinkti ?

     • Nepolitikas:

      Kažkoks nesupratimas: kalbam apie įtaką valstybėje, o tamsta apie gimimą. Aš kalbu, kad įtaką gali daryti, ne tik „politikai“ ir ne tik žmonės būdami valdžioje… Net mes čia rašydami darom įtaką kitiems. Aš pavyzdžiui žinau, kaip reikia tvarkyti valstybės(o kadangi valstybę kuria Tauta) reikalus, t.y. Tautos politiką. Bet nepriklausau ne vienai partijai, ir nenoriu eiti į „valdžią“. Bet, kada mane prašo padėti, aš padedu, kiek matau prasmės. Taip buvo ir su DK ir balsavo mano kaimynai ir aš už DK. Motyvas buvo visai realus (jų programa- vaikų darželis), bet tiesiog nesakysiu. Aš ŽINAU viena: Partija kuri daug žado, bet nenurodo kaip, yra melagių partija. Partija, kuri nieko nežada, tiesiog nežino kaip turi būti, bet žino kad, taip kaip yra, negerai. Irgi neverta dėmesio. Paskaityk „Korupcijos pagrindai“ ir tu daug ką suprasi. Na, o tavo „Tai gal issirinkime geriausius is galimu ?“ yra tiesiog politinis „lochotronas“, panašiai ….. Jeigu rinkti tai tik tos, kurie žino nuo kuo reikia pradėti ir kaip.

 11. Kažin:

  Galų gale kiek dar galime būti viliojami pirkti ir pirkti kates maiše. Jau tokių “maišinių” – prisipirkome…, užteks.
  Pelių – vis, kaip negaudo, taip negaudo… Matyt, pats laikas visas jas siųsti šunims šėko pjauti, kitaip gėdos neturinčiomis “maišinėmis” neatsikratyti…

 12. Žaltys:

  Bandantiems mane “atvesti į protą” norėčiau priminti kad V.I. Uljanovas sugebėjo suvienyti proletariatą, sukiršinti įvairias valdžios struktūras ir įvykdyti valstybinį perversmą. Po to buvo įsteigtas ČK ir pradėti vykdyti mirties nuosprendžiai be jokio teismo. Tiesiog “revoliucijos vardu”. Nepatikdavo koks nors teisėjas ar profesorius raudoniesiems čekistams – prie sienos. Patrauklu? Ar TAI pas mus įmanoma? o jeigu NE TAI, tuomet kokiu būdu jūs svajojat sukurti KITOKIĄ teisingumo sistemą? Na, tarkim jūs pasieksit kad Neringai vėl atiduos vadinamą Mergaitę, dėl to šimtas Lietuvos davatkų apsišlapins iš laimės. Bet kas toliau? Pieškit mums savo vaizdus, kontūrus, skelbkit savo naujus kudirkas ir vydūnus, eikit iš KOMOS po nelabųjų.

  • Nepolitikas:

   Žalteli, supranti pas tave košė: „V.I. Uljanovas sugebėjo suvienyti proletariatą, sukiršinti įvairias valdžios struktūras ir įvykdyti valstybinį perversmą“ Na, viso pirma ne vienas Leninas, o visi – bolševikai, „menševikai“, eserai, anarchistai ir t.t. Antra nieko „suvienyti“ nereikėjo, kaip ir sukiršinti. Ar aplamai, gali atskirti perversmą nuo revoliucijos? Perversmą daro grupė įtakingų žmonių(kariuomenės vadovai, valdžios atstovai, ir t.t.), o revoliuciją daro gyventojai, paprasti žmonės. Ir tavo „ČK“ – teisėjus ir profesorius nešaudė, o „kontora revoliucionierius“ ir banditus pagautus nusikaltimo vietoje. Tavo „sukurti KITOKIĄ teisingumo sistemą?“, tiesiog prajuokino… Ją kurti nereikia, ją reikia atstatyti, pagal LR Konstituciją! Atlaisvinti nuo neaiškios formos liberalizmo, išvedžiojimu ir „teismų praktikos“ prievartos. Esmė ne „kad Neringai vėl atiduos vadinamą Mergaitę“, o kad „Teisėjai, nagrinėdami bylas, klauso tik įstatymo“, o ne samprotauja taikyti ar ne taikyti – byla baigta! Kad kaltinimai butu nustatomi remiantis tik Konstituciją: „Konstitucija yra vientisas ir tiesiogiai taikomas aktas. Kiekvienas savo teises gali ginti remdamasis Konstitucija.“ Ir „Teisėjas negali taikyti įstatymo, kuris prieštarauja Konstitucijai.“ Na, kaip? Ar revoliucija reikalinga? Manau ne. Reikia atstatyti konstitucinę santvarką……

  • Zalciui:

   visu pirma bent pabandykim kazka padaryti,kad teismai ,teisingumo sistema butu objektyvi.Pagrindas yra-Konstitucija.O kas gaunasi su teismu nuosprendziais ?Uzsakomieji ir nuperkamieji.Nereik dviracio isradineti-bent jau prisiekusiuju teisma isiveskim.Nebus taip paprasta teisejams vartyti bylas kaip norisi.Juk teise-valstybes pagrindas ir nelinkiu zalteliui pakliuti i neteisinga teisma.ne mano isgalvota,kad teismais liaudis nepasitiki pas mus…Nei teisejai nei kunigai ar kas kitas nera tobuli-tik zmones,kuriems nesvetimos nuodemes…Del N.V.-nesukoncentruokit viso reikalo i butent sia byla-pakanka kitu blogu teisetvarkos darbo pavyzdziu…

 13. TAUTOS BALSAS:

  BŪTINAI REIKIA DALYVAUTI RINKIMUOSE IR ATATINKAMAI STIPRIAI RUOŠTIS SEKMĖS,SEKMĖS ,SEKMĖS…..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: