Naujausi Seimo rinkimų duomenys (48)

Alkas.lt nuotr.

Alkas.lt nuotr.

Spalio 28 d. 20 val. baigėsi rinkimai į Seimą. Antras rinkimų ratas vyko 67-ose vienmandatėse rinkimų apygardose. Antrajame rinkimų rate iš dviejų kandidatų gavusių daugiausia balsų pirmajame rinkimų rate reikėjo pasirinkti vieną.

Iš viso antrajame rinkimų rate turi būti išrinkti 68 Seimo nariai. Trys Seimo nariai jau buvo išrinkti per pirmąjį ratą, tai: Virginija Baltraitienė, Algirdas Butkevičius ir  Leonardas Talmontas. Zarasų-Visagino rinkimų apygardoje rinkimų rezultatai buvo panaikinti todėl ir antrame rinkimų rate Seimo narys čia nerenkamas. Vėliau čia bus rengiami pakartotiniai rinkimai. Tad po antrojo rinkimų rato turės būti išrinkta 140 Seimo narių iš 141.

Išankstiniais duomenimis, naujajame Seime per antrąjį Seimo rinkimų ratą partijos pagal gautus mandatus pasiskirstė taip:

Socialdemokratai – 22,
Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) – 20,
Darbo partija (DP) – 11,
Tvarka ir teisingumas (PTT)– 5,
Lietuvos respublikos liberalų sąjūdžiui (LRLS)– 3,
Lietuvos lenkų rinkimų akcijai (LLRA) – 2,
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) – 1,
Nepartiniai – 3,
Partija „Drąsos kelias“ (DK) – 0.

Negalutiniais duomenimis bendras mandatų skaičius pagal partijas pasiskirstė taip:
Socialdemokratai – 37,
TS-LKD – 33,
DP – 28,
PTT – 11,
LRLS – 10,
LLRA – 7,
DK – 7,
LVŽS – 1.

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) skelbia Seimo rinkimų antrojo rato vienmandatėse apygardose duomenis:

Pastaba. Pateikiami duomenys yra išankstiniai.

2012 m. spalio 28 d. pakartotinio balsavimo rezultatai

Puslapis atnaujintas 2012-10-29 15:38.

Apygarda Apylinkių skaičius Vienmandatė apygarda (pagal gautus duomenis)
apylinkių skaičius atsiuntusių duomenis rinkėjų aktyvumas Pirmauja kandidatas
1. Naujamiesčio 16 16 46,15 DEGUTIENĖ (69.26%)
2. Senamiesčio 14 14 36,06 ANUŠAUSKAS (53,25%)
3. Antakalnio 14 14 39,38 KUBILIUS (62,83%)
4. Žirmūnų 17 17 40,76 ANDRIUKAITIS (52,04%)
5. Fabijoniškių 11 11 39,46 KREIVYS (56,77%)
6. Šeškinės 14 14 39,53 AŽUBALIS (61,37%)
7. Justiniškių 11 11 40,93 SAUDARGAS (66,54%)
8. Karoliniškių 16 16 40,80 BALSYS (61,80%)
9. Lazdynų 15 15 33,54 STRELČIŪNAS (58,67%)
10. Naujosios Vilnios 18 18 27,23 URSUL (57,76%)
11. Šilainių 13 13 36,16 DAGYS (54,72%)
12. Aleksoto – Vilijampolės 20 20 33,50 KUPČINSKAS (58,08%)
13. Centro 15 15 40,19 MARGEVIČIENĖ (58,07%)
14. Žaliakalnio 14 14 38,78 JUKNEVIČIENĖ (57,49%)
15. Kalniečių 8 8 37,03 DUMČIUS (59,51%)
16. Dainavos 10 10 36,18 KUZMINSKAS (55,82%)
17. Pramonės 12 12 35,83 STARKEVIČIUS (59,69%)
18. Panemunės 13 13 33,32 ČIGRIEJIENĖ (55,62%)
19. Danės 23 23 34,71 PUTEIKIS (54,62%)
20. Baltijos 15 15 31,82 PALIUKAS (50,32%)
21. Marių 10 10 28,05 MASIULIS (55,43%)
22. Pajūrio 17 17 33,20 ŽEIMYS (50,18%)
23. Aušros 12 12 35,21 ŽAKARIS (75,77%)
24. Saulės 12 12 33,66 MOCKUS (56,76%)
25. Dainų 13 13 33,74 SIMULIK (60,73%)
26. Nevėžio 13 13 36,26 NARKEVIČIUS (52,95%)
27. Vakarinė 11 11 38,73 URBŠYS (70,94%)
28. Aukštaitijos 33 33 32,32 PETRULIS (63,54%)
29. Marijampolės 15 15 33,16 MITRULEVIČIUS (67,16%)
30. Alytaus 17 17 32,38 SABATAUSKAS (52,83%)
31. Gargždų 31 31 35,35 GRAŽULIS (58,34%)
32. Šilutės – Pagėgių 33 33 34,99 SKARDŽIUS (50,68%)
33. Šilalės – Šilutės 43 43 41,83 ŽEMAITAITIS (70,91%)
34. Tauragės 30 30 33,90 PETROŠIUS (67,65%)
35. Plungės – Rietavo 37 37 34,11 RAZMA (50,20%)
36. Kretingos 39 39 36,06 VAICKIENĖ (60,17%)
37. Skuodo – Mažeikių 44 44 32,88 PITRĖNIENĖ (62,23%)
38. Mažeikių 16 16 31,65 BARTKEVIČIUS (55,85%)
39. Akmenės – Joniškio 41 41 35,95 BUCEVIČIUS (62,12%)
40. Telšių 32 32 32,92 BUKAUSKAS (56,57%)
41. Kelmės 41 41 33,99 MONKAUSKAITĖ (52,34%)
42. Raseinių 46 46 43,95 JONYLA (58,30%)
44. Radviliškio 42 42 34,05 SALAMAKINAS (61,66%)
45. Šiaulių kaimiškoji 37 37 37,33 BAŠKIENĖ (54,96%)
46. Pakruojo – Joniškio 55 55 36,45 GAILIUS (56,79%)
47. Pasvalio – Panevėžio 48 48 35,42 MATULAS (52,09%)
48. Biržų – Kupiškio 42 42 35,95 ZELTINIS (51,94%)
49. Anykščių – Kupiškio 50 50 38,41 SARGŪNAS (59,25%)
50. Rokiškio 39 39 39,47 SAULIS (61,96%)
51. Utenos 30 30 39,36 PETRAUSKIENĖ (54,34%)
53. Ignalinos – Švenčionių 44 44 39,13 BIRUTIS (55,74%)
54. Molėtų – Švenčionių 36 36 37,63 ČIMBARAS (59,86%)
55. Širvintų – Vilniaus 45 45 38,78 TAMAŠUNIENĖ (60,53%)
57. Vilniaus – Trakų 22 22 31,78 NARKEVIČ (55,59%)
58. Trakų – Elektrėnų 33 33 34,97 MIKUTIENĖ (51,79%)
59. Kaišiadorių – Elektrėnų 36 36 30,92 BRADAUSKAS (58,74%)
60. Jonavos 26 26 35,12 SINKEVIČIUS (63,81%)
61. Ukmergės 32 32 31,22 VESELKA (51,35%)
62. Jurbarko 35 35 32,50 PAUŽA (63,92%)
63. Suvalkijos 55 55 28,85 OLEKAS (60,80%)
64. Šakių 37 37 37,05 BASTYS (63,56%)
65. Kauno – Kėdainių 42 42 34,86 POPOVIENĖ (52,32%)
66. Kauno kaimiškoji 26 26 35,92 JANKAUSKAS (63,19%)
67. Prienų – Birštono 33 33 33,06 PALIONIS (72,84%)
69. Dzūkijos 52 52 37,93 MARKAUSKAS (57,53%)
70. Varėnos – Eišiškių 45 45 39,48 KAŠĖTA (59,65%)
71. Lazdijų – Druskininkų 44 44 39,31 MIŠKINIENĖ (61,15%)
Iš viso 1861 1861 35,86 1. LRLS – 3
3. DP – 11
5. TS-LKD – 20
7. LLRA – 2
8. LSDP – 22
9. PTT – 5
14. LVŽS – 1
Save išsikėlę – 3
Pastaba.Partijų pavadinimų sutrumpinimai generuojami automatiškai iš partijos pavadinime esančių žodžių pirmųjų raidžių.Naudojamų partijų pavadinimų sutrumpinimų paaiškinimas:
1. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis LRLS
2. Respublikonų partija RP
3. Darbo partija DP
4. Demokratinė darbo ir vienybės partija DDVP
5. Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai TS-LKD
6. „Drąsos kelias“ politinė partija DK
7. Lietuvos lenkų rinkimų akcija LLRA
8. Lietuvos socialdemokratų partija LSDP
9. Partija Tvarka ir teisingumas PTT
10. Nacionalinis susivienijimas „Už Lietuvą Lietuvoje“ (Lietuvos centro partijos, Lietuvos socialdemokratų sąjungos, Tautininkų sąjungos ir Tautos vienybės sąjungos koalicija) NSULL
11. Krikščionių partija KP
12. Lietuvos žmonių partija LŽP
13. Socialistinis liaudies Frontas SLF
14. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga LVŽS
15. Partija „Jaunoji Lietuva“ PJL
16. Liberalų ir centro sąjunga LICS
17. Emigrantų partija EP
18. Politinė partija „Sąjunga Taip“ TAIP
Lietuvos centro partija LCP
Lietuvos socialdemokratų sąjunga LSDS
Tautininkų sąjunga TS
Tautos vienybės sąjunga TVS
Kovotojų už Lietuvą sąjunga KLS
Lietuvos pensininkų partija LPP
Politinė partija „Lietuvos sąrašas“ LS
Politinė partija „Lietuvos žaliųjų sąjūdis“ LŽS
Tautinė partija „Lietuvos kelias“ LK
Žemaičių partija ŽP

_____________________________________

Pastaba. Pateikiami duomenys yra išankstiniai.

Vienmandatėse apygardose išrinkti Seimo nariai

Puslapis atnaujintas 2012-10-29 01:13.

Kandidatas Apygarda Iškėlė
Irena DEGUTIENĖ 1. Naujamiesčio Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Arvydas ANUŠAUSKAS 2. Senamiesčio Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Andrius KUBILIUS 3. Antakalnio Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Vytenis Povilas ANDRIUKAITIS 4. Žirmūnų Lietuvos socialdemokratų partija
Dainius KREIVYS 5. Fabijoniškių Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Audronius AŽUBALIS 6. Šeškinės Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Paulius SAUDARGAS 7. Justiniškių Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Linas BALSYS 8. Karoliniškių Išsikėlė pats
Algis STRELČIŪNAS 9. Lazdynų Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Sergej URSUL 10. Naujosios Vilnios Darbo partija
Rimantas Jonas DAGYS 11. Šilainių Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Rytas KUPČINSKAS 12. Aleksoto – Vilijampolės Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Vincė Vaidevutė MARGEVIČIENĖ 13. Centro Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Rasa JUKNEVIČIENĖ 14. Žaliakalnio Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Arimantas DUMČIUS 15. Kalniečių Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Kazimieras KUZMINSKAS 16. Dainavos Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Kazys STARKEVIČIUS 17. Pramonės Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Vida Marija ČIGRIEJIENĖ 18. Panemunės Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Naglis PUTEIKIS 19. Danės Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Raimundas PALIUKAS 20. Baltijos Darbo partija
Eligijus MASIULIS 21. Marių Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Pranas ŽEIMYS 22. Pajūrio Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Edvardas ŽAKARIS 23. Aušros Lietuvos socialdemokratų partija
Arvydas MOCKUS 24. Saulės Lietuvos socialdemokratų partija
Valerijus SIMULIK 25. Dainų Lietuvos socialdemokratų partija
Petras NARKEVIČIUS 26. Nevėžio Darbo partija
Povilas URBŠYS 27. Vakarinė Išsikėlė pats
Domas PETRULIS 28. Aukštaitijos Lietuvos socialdemokratų partija
Albinas MITRULEVIČIUS 29. Marijampolės Lietuvos socialdemokratų partija
Julius SABATAUSKAS 30. Alytaus Lietuvos socialdemokratų partija
Petras GRAŽULIS 31. Gargždų Partija Tvarka ir teisingumas
Artūras SKARDŽIUS 32. Šilutės – Pagėgių Lietuvos socialdemokratų partija
Remigijus ŽEMAITAITIS 33. Šilalės – Šilutės Partija Tvarka ir teisingumas
Darius PETROŠIUS 34. Tauragės Lietuvos socialdemokratų partija
Jurgis RAZMA 35. Plungės – Rietavo Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Jolita VAICKIENĖ 36. Kretingos Partija Tvarka ir teisingumas
Audronė PITRĖNIENĖ 37. Skuodo – Mažeikių Darbo partija
Kęstutis BARTKEVIČIUS 38. Mažeikių Partija Tvarka ir teisingumas
Saulius BUCEVIČIUS 39. Akmenės – Joniškio Darbo partija
Valentinas BUKAUSKAS 40. Telšių Darbo partija
Alma MONKAUSKAITĖ 41. Kelmės Lietuvos socialdemokratų partija
Edmundas JONYLA 42. Raseinių Lietuvos socialdemokratų partija
Algimantas SALAMAKINAS 44. Radviliškio Lietuvos socialdemokratų partija
Rima BAŠKIENĖ 45. Šiaulių kaimiškoji Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Vitalijus GAILIUS 46. Pakruojo – Joniškio Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Antanas MATULAS 47. Pasvalio – Panevėžio Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Aleksandras ZELTINIS 48. Biržų – Kupiškio Lietuvos socialdemokratų partija
Ričardas SARGŪNAS 49. Anykščių – Kupiškio Darbo partija
Vytautas SAULIS 50. Rokiškio Lietuvos socialdemokratų partija
Milda PETRAUSKIENĖ 51. Utenos Lietuvos socialdemokratų partija
Šarūnas BIRUTIS 53. Ignalinos – Švenčionių Darbo partija
Petras ČIMBARAS 54. Molėtų – Švenčionių Darbo partija
Rita TAMAŠUNIENĖ 55. Širvintų – Vilniaus Lietuvos lenkų rinkimų akcija
Jaroslav NARKEVIČ 57. Vilniaus – Trakų Lietuvos lenkų rinkimų akcija
Dangutė MIKUTIENĖ 58. Trakų – Elektrėnų Darbo partija
Bronius BRADAUSKAS 59. Kaišiadorių – Elektrėnų Lietuvos socialdemokratų partija
Rimantas SINKEVIČIUS 60. Jonavos Lietuvos socialdemokratų partija
Julius VESELKA 61. Ukmergės Partija Tvarka ir teisingumas
Bronius PAUŽA 62. Jurbarko Lietuvos socialdemokratų partija
Juozas OLEKAS 63. Suvalkijos Lietuvos socialdemokratų partija
Mindaugas BASTYS 64. Šakių Lietuvos socialdemokratų partija
Raminta POPOVIENĖ 65. Kauno – Kėdainių Lietuvos socialdemokratų partija
Donatas JANKAUSKAS 66. Kauno kaimiškoji Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Andrius PALIONIS 67. Prienų – Birštono Išsikėlė pats
Raimundas MARKAUSKAS 69. Dzūkijos Darbo partija
Algis KAŠĖTA 70. Varėnos – Eišiškių Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Kristina MIŠKINIENĖ 71. Lazdijų – Druskininkų Lietuvos socialdemokratų partija

__________________________________

Pastaba. Pateikiami duomenys yra išankstiniai.

Išrinkti Lietuvos Respublikos Seimo nariais 2012 – 2016


Puslapis atnaujintas 2012-10-29 15:38. Duomenų perdavimo sutrikimų nėra.

Kandidatas Apygarda Partijos, koalicijos pavadinimas
REMIGIJUS AČAS Daugiamandatė Partija Tvarka ir teisingumas
MANTAS ADOMĖNAS Daugiamandatė Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
VILIJA ALEKNAITĖ ABRAMIKIENĖ Daugiamandatė Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Vytenis Povilas ANDRIUKAITIS 4 Žirmūnų Lietuvos socialdemokratų partija
Arvydas ANUŠAUSKAS 2 Senamiesčio Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
PETRAS AUŠTREVIČIUS Daugiamandatė Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Audronius AŽUBALIS 6 Šeškinės Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
ZIGMANTAS BALČYTIS Daugiamandatė Lietuvos socialdemokratų partija
LINAS BALSYS 8 Karoliniškių Išsikėlė pats
Virginija BALTRAITIENĖ 43 Kėdainių Darbo partija
Kęstutis BARTKEVIČIUS 38 Mažeikių Partija Tvarka ir teisingumas
Mindaugas BASTYS 64 Šakių Lietuvos socialdemokratų partija
Rima BAŠKIENĖ 45 Šiaulių kaimiškoji Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
JUOZAS BERNATONIS Daugiamandatė Lietuvos socialdemokratų partija
AGNĖ BILOTAITĖ Daugiamandatė Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Šarūnas BIRUTIS 53 Ignalinos – Švenčionių Darbo partija
VILIJA BLINKEVIČIŪTĖ Daugiamandatė Lietuvos socialdemokratų partija
Bronius BRADAUSKAS 59 Kaišiadorių – Elektrėnų Lietuvos socialdemokratų partija
Saulius BUCEVIČIUS 39 Akmenės – Joniškio Darbo partija
Valentinas BUKAUSKAS 40 Telšių Darbo partija
Algirdas BUTKEVIČIUS 68 Vilkaviškio Lietuvos socialdemokratų partija
Vida Marija ČIGRIEJIENĖ 18 Panemunės Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Petras ČIMBARAS 54 Molėtų – Švenčionių Darbo partija
Rimantas Jonas DAGYS 11 Šilainių Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
KĘSTUTIS DAUKŠYS Daugiamandatė Darbo partija
Irena DEGUTIENĖ 1 Naujamiesčio Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
SERGEJ DMITRIJEV Daugiamandatė Darbo partija
ARŪNAS DUDĖNAS Daugiamandatė Lietuvos socialdemokratų partija
Arimantas DUMČIUS 15 Kalniečių Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
VIKTORAS FIODOROVAS Daugiamandatė Darbo partija
Vitalijus GAILIUS 46 Pakruojo – Joniškio Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
VYTAUTAS GAPŠYS Daugiamandatė Darbo partija
JOLANTA GAUDUTIENĖ Daugiamandatė Darbo partija
VYDAS GEDVILAS Daugiamandatė Darbo partija
EUGENIJUS GENTVILAS Daugiamandatė Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
POVILAS GYLYS Daugiamandatė „Drąsos kelias“ politinė partija
KĘSTUTIS GLAVECKAS Daugiamandatė Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
LORETA GRAUŽINIENĖ Daugiamandatė Darbo partija
Petras GRAŽULIS 31 Gargždų Partija Tvarka ir teisingumas
Donatas JANKAUSKAS 66 Kauno kaimiškoji Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Edmundas JONYLA 42 Raseinių Lietuvos socialdemokratų partija
SERGEJUS JOVAIŠA Daugiamandatė Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Rasa JUKNEVIČIENĖ 14 Žaliakalnio Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
BENEDIKTAS JUODKA Daugiamandatė Lietuvos socialdemokratų partija
VYTAUTAS JUOZAPAITIS Daugiamandatė Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
VYTAUTAS KAMBLEVIČIUS Daugiamandatė Partija Tvarka ir teisingumas
Algis KAŠĖTA 70 Varėnos – Eišiškių Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
LIUTAURAS KAZLAVICKAS Daugiamandatė Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
GEDIMINAS KIRKILAS Daugiamandatė Lietuvos socialdemokratų partija
KĘSTAS KOMSKIS Daugiamandatė Partija Tvarka ir teisingumas
JONAS KONDROTAS Daugiamandatė Darbo partija
VANDA KRAVČIONOK Daugiamandatė Lietuvos lenkų rinkimų akcija
Dainius KREIVYS 5 Fabijoniškių Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Andrius KUBILIUS 3 Antakalnio Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
DALIA KUODYTĖ Daugiamandatė Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Rytas KUPČINSKAS 12 Aleksoto – Vilijampolės Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Kazimieras KUZMINSKAS 16 Dainavos Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
JUZEF KVETKOVSKIJ Daugiamandatė Lietuvos lenkų rinkimų akcija
MICHAL MACKEVIČ Daugiamandatė Lietuvos lenkų rinkimų akcija
Vincė Vaidevutė MARGEVIČIENĖ 13 Centro Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Raimundas MARKAUSKAS 69 Dzūkijos Darbo partija
Eligijus MASIULIS 21 Marių Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
KĘSTUTIS MASIULIS Daugiamandatė Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Antanas MATULAS 47 Pasvalio – Panevėžio Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
VYTAUTAS ANTANAS MATULEVIČIUS Daugiamandatė „Drąsos kelias“ politinė partija
ANDRIUS MAZURONIS Daugiamandatė Partija Tvarka ir teisingumas
VALENTINAS MAZURONIS Daugiamandatė Partija Tvarka ir teisingumas
Dangutė MIKUTIENĖ 58 Trakų – Elektrėnų Darbo partija
Kristina MIŠKINIENĖ 71 Lazdijų – Druskininkų Lietuvos socialdemokratų partija
Albinas MITRULEVIČIUS 29 Marijampolės Lietuvos socialdemokratų partija
Arvydas MOCKUS 24 Saulės Lietuvos socialdemokratų partija
Alma MONKAUSKAITĖ 41 Kelmės Lietuvos socialdemokratų partija
JAROSLAV NARKEVIČ 57 Vilniaus – Trakų Lietuvos lenkų rinkimų akcija
Petras NARKEVIČIUS 26 Nevėžio Darbo partija
ANTANAS NESTECKIS Daugiamandatė Lietuvos socialdemokratų partija
Juozas OLEKAS 63 Suvalkijos Lietuvos socialdemokratų partija
ZDZISLAV PALEVIČ Daugiamandatė Lietuvos lenkų rinkimų akcija
ANDRIUS PALIONIS 67 Prienų – Birštono Išsikėlė pats
Raimundas PALIUKAS 20 Baltijos Darbo partija
ALGIRDAS VACLOVAS PATACKAS Daugiamandatė „Drąsos kelias“ politinė partija
ARTŪRAS PAULAUSKAS Daugiamandatė Darbo partija
Bronius PAUŽA 62 Jurbarko Lietuvos socialdemokratų partija
MARIJA AUŠRINĖ PAVILIONIENĖ Daugiamandatė Lietuvos socialdemokratų partija
Milda PETRAUSKIENĖ 51 Utenos Lietuvos socialdemokratų partija
Darius PETROŠIUS 34 Tauragės Lietuvos socialdemokratų partija
Domas PETRULIS 28 Aukštaitijos Lietuvos socialdemokratų partija
JONAS PINSKUS Daugiamandatė Darbo partija
ŽIVILĖ PINSKUVIENĖ Daugiamandatė Darbo partija
Audronė PITRĖNIENĖ 37 Skuodo – Mažeikių Darbo partija
Raminta POPOVIENĖ 65 Kauno – Kėdainių Lietuvos socialdemokratų partija
JURAS POŽELA Daugiamandatė Lietuvos socialdemokratų partija
GIEDRĖ PURVANECKIENĖ Daugiamandatė Lietuvos socialdemokratų partija
NAGLIS PUTEIKIS 19 Danės Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Jurgis RAZMA 35 Plungės – Rietavo Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Julius SABATAUSKAS 30 Alytaus Lietuvos socialdemokratų partija
Algimantas SALAMAKINAS 44 Radviliškio Lietuvos socialdemokratų partija
Ričardas SARGŪNAS 49 Anykščių – Kupiškio Darbo partija
Paulius SAUDARGAS 7 Justiniškių Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Vytautas SAULIS 50 Rokiškio Lietuvos socialdemokratų partija
Valerijus SIMULIK 25 Dainų Lietuvos socialdemokratų partija
Rimantas SINKEVIČIUS 60 Jonavos Lietuvos socialdemokratų partija
ALGIRDAS SYSAS Daugiamandatė Lietuvos socialdemokratų partija
VALDAS SKARBALIUS Daugiamandatė Darbo partija
Artūras SKARDŽIUS 32 Šilutės – Pagėgių Lietuvos socialdemokratų partija
AURELIJA STANCIKIENĖ Daugiamandatė „Drąsos kelias“ politinė partija
Kazys STARKEVIČIUS 17 Pramonės Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
GINTARAS STEPONAVIČIUS Daugiamandatė Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Algis STRELČIŪNAS 9 Lazdynų Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
VALENTINAS STUNDYS Daugiamandatė Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
EDUARDAS ŠABLINSKAS Daugiamandatė Lietuvos socialdemokratų partija
RIMANTĖ ŠALAŠEVIČIŪTĖ Daugiamandatė Lietuvos socialdemokratų partija
STASYS ŠEDBARAS Daugiamandatė Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
IRENA ŠIAULIENĖ Daugiamandatė Lietuvos socialdemokratų partija
REMIGIJUS ŠIMAŠIUS Daugiamandatė Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
LEONARD TALMONT 56 Vilniaus – Šalčininkų Lietuvos lenkų rinkimų akcija
RITA TAMAŠUNIENĖ 55 Širvintų – Vilniaus Lietuvos lenkų rinkimų akcija
DALIA TEIŠERSKYTĖ Daugiamandatė Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
VALDEMAR TOMAŠEVSKI Daugiamandatė Lietuvos lenkų rinkimų akcija
DARIUS ULICKAS Daugiamandatė Darbo partija
POVILAS URBŠYS 27 Vakarinė Išsikėlė pats
Sergej URSUL 10 Naujosios Vilnios Darbo partija
VIKTOR USPASKICH Daugiamandatė Darbo partija
Jolita VAICKIENĖ 36 Kretingos Partija Tvarka ir teisingumas
ONA VALIUKEVIČIŪTĖ Daugiamandatė Partija Tvarka ir teisingumas
EGIDIJUS VAREIKIS Daugiamandatė Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
JONAS VARKALA Daugiamandatė „Drąsos kelias“ politinė partija
VALDAS VASILIAUSKAS Daugiamandatė „Drąsos kelias“ politinė partija
NERINGA VENCKIENĖ Daugiamandatė „Drąsos kelias“ politinė partija
BIRUTĖ VĖSAITĖ Daugiamandatė Lietuvos socialdemokratų partija
Julius VESELKA 61 Ukmergės Partija Tvarka ir teisingumas
ARVYDAS VIDŽIŪNAS Daugiamandatė Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
VITALIJA VONŽUTAITĖ Daugiamandatė Darbo partija
MEČISLOVAS ZASČIURINSKAS Daugiamandatė Darbo partija
Aleksandras ZELTINIS 48 Biržų – Kupiškio Lietuvos socialdemokratų partija
EMANUELIS ZINGERIS Daugiamandatė Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Edvardas ŽAKARIS 23 Aušros Lietuvos socialdemokratų partija
Pranas ŽEIMYS 22 Pajūrio Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Remigijus ŽEMAITAITIS 33 Šilalės – Šilutės Partija Tvarka ir teisingumas
ROKAS ŽILINSKAS Daugiamandatė Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
ZITA ŽVIKIENĖ Daugiamandatė Darbo partija
Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *