Tautininkai – grąžins „bambalius“ rinkimų įstatymo pažeidėjams (8)

Alkas.lt nuotr.

Alkas.lt nuotr.

Šiandien, spalio 17 d. Tautininkų sąjungos atstovai ir Seimo rinkimų stebėtojai paskelbė, kad  13 val.  surinkę tuščius „bambalius“ aplink rinkimų apylinkes, atveš juos prie keturių partijų, kurios pasižymėjo rinkimų įstatymų pažeidimais, būstinių. Ten tikimasi bambalius sugrąžinti tiems, kas teršia Lietuvą.

13.00 val. – bambaliai bus įteikti Darbo partijai (Ankštoji g. 3), kuri daugiausiai pasižymėjo balsų pirkimo skandalais, ištobulino „karuselės“ technologijas.

13.30 val. – bambaliai bus įteikti Tvarkos ir teisingumo partijai (Totorių g. 1), kurios atstovai kai kuriose Lietuvos vietose pasižymėjo ne tik pirkimo skandalais, bet ir pilnamečių moksleivių vežimu į rinkimų apylinkes.

13.50 val. – bambaliai bus įteikti Lietuvos socialdemokratų partijai (Barboros Radvilaitės g. 1), kurios kai kurie atstovai ne tik pirko balsus, bet net ir nesumokėjo žadėtų sumų.

14.10 val. – bambaliai bus įteikti Lenkų rinkimų akcijai (Pilies g. 16), kuri anksčiausiai ištobulino rinkėjų suvežimo, materialaus paskatinimo ir pagąsdinimo technologijas, o taip pat pasižymėjo neantspauduotų rinkimų biuletenių dalinimu.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , .

8 komentarai

 1. Rytas:

  O kas prie to privedė, kad Tauta už duonos kriaukšlę ir alaus butelį atiduoda balsą? Kaass? Ir kur tikri piketai?

 2. Dar Karta:

  Gavote shalta dusha o kiek pileite purvo ant Venskieneis kartu su khunta.

  • BUS JUMS:

   varėt ant Drąsos Kelio,juodinot ir šaipėtės iš žmonių,kurie ėjo į gatves reikalaudami tiesos,žeminote visus,kurie norėjo ir nori matyti geresnę Lietuvą…o dabar: Kur piketai?Kas privedė prie viso to?—taigi daugelis tuos pačius ir išsirinkot vedlius.Ko dabar verkšlenate?Gal,kad grąžins tuščius bambalius,o ne pilnus?

 3. lopas:

  Bambalis yra ištesėto rinkimimio pažado įsikūnijimas. Balsuok už mus ir galėsi nusipirkti alaus. Ką gi, ir už tiek ačiū, pasakė kai kurie piliečiai. Nematau čia nieko blogo, vien abipusį sandėrį, kuris buvo sąžiningai įvykdytas. O kokį “bambalį” siūlė tautininkai? Tavo balsas neprapuls… 🙂 O vat už šitą “bambalį” tai kaip tik ir reikėtų baust visa įstatymo jėga, nes čia juk akivaizdus melas, kurio, aišku, nieks net nesiruošė realizuoti. Turėjo būti “balsuok už mus, o mes jau paskui spręsime kas ir kaip, o ant tavęs dėsim tautišką skersą”.

 4. Tautininkai – gražins „bambalius“ rinkimų įstatymo pažeidėjams:

  Gražinti – puošti, daryti, kad būtų gražu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: